W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masaż prostaty

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • brunecia

    #61
    Nie rozumiem ciśnienia. Jeśli facet ma ochotę, zrobię z największa przyjemnością. Jeśłi nie ma ochoty zrozumiem, bo w sumie mnie podnieca jego przyjemnosc. Ale żeby wyzywać, że to gejowskie? A gdzie tolerancja dla łóżkowych spraw każdego czlowieka? Czy kogokolwiek tym krzywdzimy? No raczej nie...

    Skomentuj

    • brunecia

      #62
      Wiesz, to kwestia naprawdę narodu. Znam ludzi pochodzących z różnych krajów, ale polskość bije po prostu po uszach jak słucham niektórych ludzi. Dopóki ktoś nie każe mi próbować tego czy tamtego, to w swoim łóżku niech robi co chce. Jest takie fajne motto "Żyj i daj żyć innym"- i tego każdemu z tych pieniaczy życzę

      Skomentuj

      • ogo.thai
        Ocieracz
        • Apr 2015
        • 134

        #63
        Napisał brunecia
        Wiesz, to kwestia naprawdę narodu. Znam ludzi pochodzących z różnych krajów, ale polskość bije po prostu po uszach jak słucham niektórych ludzi. Dopóki ktoś nie każe mi próbować tego czy tamtego, to w swoim łóżku niech robi co chce. Jest takie fajne motto "Żyj i daj żyć innym"- i tego każdemu z tych pieniaczy życzę
        A jak ktoś każe Ci spróbować klasycznie przy zgaszonym świetle? Miałaś taki perwert?

        Skomentuj

        • brunecia

          #64
          No stary.... poniosła Cię ułańska fantazja Chociaż z drugiej strony, dobry old school zawsze wporzo

          Skomentuj

          • bjslover
            Seksualnie Niewyżyty
            • Sep 2015
            • 202

            #65
            Glowna zasada, jezeli obu stronom dobrze, przyjemnie czy wrecz za****scie to chyba nie ma.takiej rzeczy jakiej nie mozna sprobowac. Rimming, masaz prostaty czy strap-on moze byc naprawde pieknym doswiadczeniem.

            Skomentuj

            • ogo.thai
              Ocieracz
              • Apr 2015
              • 134

              #66
              Napisał bjslover
              Glowna zasada, jezeli obu stronom dobrze, przyjemnie czy wrecz za****scie to chyba nie ma.takiej rzeczy jakiej nie mozna sprobowac. Rimming, masaz prostaty czy strap-on moze byc naprawde pieknym doswiadczeniem.
              jakby wyciąć słowa strapon, rimming i masaż to brzmi jak p. coelho. jeszcze tylko powinna być alegoria do wielbłąda.

              Skomentuj

              • eryk.wis
                Świętoszek
                • Dec 2015
                • 1

                #67
                Niech każdy decyduje za siebbie

                Nie wiem skąd ten ogień w wypowiedziach. Dupa to indywisualna sprawa każdej osoby.
                JA zaczynałem też nieśmiało od własnych palców, a że sprwiało mi to i mojej partnerce przyjemnosc to rozszerzalismy zestaw akcesoriów. Żresztą większośc korków można stosować we dwoje. ważna jest tylko higiena. Co rawda na pocczątku nie było zbyt wiele gadżetów za to teraz jest ich multum. Poza tym masaż prostaty jest udowodnionym elementem prozdrowotnym. trzeba tylko zwrocic uwage zeby korek czy tez plug taki jak np ten
                http://lizak.com.pl/masazer-prostaty...i-shock-medium miał wyprofilowaną końcówkę.
                zeby cos negowac nalezy tego sprobowac, a nie nie bo nie

                Skomentuj

                • ogo.thai
                  Ocieracz
                  • Apr 2015
                  • 134

                  #68
                  Napisał eryk.wis
                  zeby cos negowac nalezy tego sprobowac, a nie nie bo nie
                  to błędne rozumowanie. inaczej nie moglibyśmy negować zdrowotnego wpływu poloweania się wysokostężonym roztworem kwasu siarkowego.

                  Skomentuj

                  Working...