Old 17-03-05, 16:31   #1
Steeler
Świętoszek

Pierscienie uciskowe
Moje pytanie dotyczy pierscienie uciskowych. Czy rzeczywiscie czlonek staje sie odrobine wiekszy i grubszy? Czytalem gdzies, ze w czasie wzwodu nacisk na nasade penisa i potem zluzowanie uscisku powoduje jego wieksze napelnienie krwia? Ktos cos wie?
Steeler jest offline   Reply With Quote
Old 17-03-05, 20:05   #2
pulsarxx
Świętoszek

Hej !
Jasne że powiekszy rozmiar- znaczy sie grubość nasady!!
Efekt jednak bedzie krótkotrwały. Chodzi o to że ciała jamniste efektywniej napełnią sie krwią i powiększą grubośc Nie radze stosowania jakichkolwiek uciskowych pierscieni - po co, ??? Takie długotrwałe uciskanie powoduje uszkadzanie ciałek jamnistych!!
Aha - najlepszym uciskaczem jest reka kobiety hehe
pulsarxx jest offline   Reply With Quote
Old 30-03-05, 06:56   #3
Raine
Administrator

Miasto: ---

Zgadzam sie z Przedmowca - dluzsze stosowanie grozi konsekwencjami - bylo nie bylo, zakladajac takowe zaklocasz przeplyw krwi, wiec w efekcie - sam sobie dzialasz na szkode

Nigdy nie stosowalem czegot takiego - nie potrzebuje. Ale umiem wyobrazic sobie, czym grozi zabawa podobnymi gadgetami

To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.

Regulamin Forum.
Raine jest offline   Reply With Quote
Old 31-03-05, 17:40   #4
ares
Ocieracz

czesc! mam pytanko do czego tak włąściwie służa te pierścienie :>
ares jest offline   Reply With Quote
Old 31-03-05, 18:58   #5
Bender
Administrator

Miasto: New New York

Masz tu jakis sklep - sporo tam tego - zobacz
Old 05-04-05, 16:35   #6
Raine
Administrator

Miasto: ---

Ares - prosta sprawa. Penis w stanie erekcji jest b. silnie ukrwiony. Pierscienie zatrzymuja krew, wiec dluzej jest twardy.

Tyle, ze skutki uboczne sa oczywiste - brak dotleniania. Sprobuj zawiazac sobie na palcu gumke i mocno scisnac. Bedziesz mial przedsmaczek

To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.

Regulamin Forum.
Raine jest offline   Reply With Quote
Old 01-06-05, 20:14   #7
sanguinar
Świętoszek

Miasto: Stalowa Wola

Przeciez nie ma sensu bawic sie w jakies takie wspomagacze Naucz sie uzywac tego co ci bozia dala a nie jakies tam pierscienie
sanguinar jest offline   Reply With Quote
Old 31-10-05, 22:30   #8
Swing_Para
Świntuszek

Miasto: Warszawa

Cytat:
Napisał Raine
Ares - prosta sprawa. Penis w stanie erekcji jest b. silnie ukrwiony. Pierscienie zatrzymuja krew, wiec dluzej jest twardy.

Tyle, ze skutki uboczne sa oczywiste - brak dotleniania. Sprobuj zawiazac sobie na palcu gumke i mocno scisnac. Bedziesz mial przedsmaczek
Raine, to co napisałeś o skutkach ubocznych nijak się ma do rzeczywistości.

Pierścienie uciskowe to tzw. ringi, które dostępne są w wielu internetowych i realnych sex-shopach. Wykonywane są z różnego rodzaju materiałów: metalowe, skórzane z zatrzaskami, gumowe, lateksowe. Absolutnie nie powoduje ich używanie żadnych skutków ubocznych, o ile stosuje się je w sposób właściwy. Krew napływa do ciał jamistych tylko podczas erekcji i ringi utrzymują erekcję tylko w stanie podniecenia. Wraz ze spadkiem podniecenia krew odpływa z ciał jamistych i żaden ring nie jest w stanie spowodować, że krew nie będzie odpływała. Porównanie więc ringów do gumki zaciskanej na palcu jest niewłaściwe.

Jedno z nas (męska część naszego związku) bardzo często stosuje ringi podczas seksu, dla wzmocnienia erekcji i spowodowania powiększenia wizualnego członka (wydaje się wtedy większy, grubszy). Stosujemy ringi skórzane z zatrzaskami i gumowe.

Niebezpieczne jest natomiast przewiązywanie u nasady penisa różnymi sznurkami, gumkami czy też innymi nieprzystosowanymi do zaciskania penisa materiałami. Bardzo silne zaciskanie penisa u nasady (a ringi nie uciskają penisa szczególnie mocno w stanie spoczynku, dopiero w trakcie erekcji) rzeczywiście może doprowadzić do przewężenia ciał jamistych. Ale zapewniamy, że właściwie dobrane ringi szkody żadnej nie wyrządzają.

Swing_Para
Swing_Para jest offline   Reply With Quote
Old 11-02-09, 02:46   #9
swierzaq
Guest

może ktoś coś więcej o pierścieniach napisać?
  Reply With Quote
Old 22-02-09, 22:54   #10
Mat.
Erotoman

Ja również jestem ciekaw .
Czy tego typu pierścień trzeba kupić specjalnie na zamówienie , odpowiedni do rozmiaru penisa . Czy jest to rzecz uniwersalna ?
Mat. jest offline   Reply With Quote
Old 23-07-09, 19:10   #11
kipa
Świętoszek

zamierzam kupić taki pierścień i mam kilka rozmiarów 30 mm, 40mm i 45mm.. jaki mam wybrać?? to się jakoś mierzy?
kipa jest offline   Reply With Quote
Old 23-07-09, 19:12   #12
Hermanus
Świętoszek

Ale czy takiego samego efektu nie uzyska sie poprzez cwiczenia zwieracza?
Old 05-05-11, 21:56   #13
georginio
Świntuszek

Temat mnie zainteresował, jestem ciekawy, co daje taki pierścień. Bo jak widzę opinie są różne.
georginio jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Kamasutra

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania