W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Zajęta dziewczyna do sextingu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ancymon69
    Świętoszek
    • Mar 2024
    • 1

    Zajęta dziewczyna do sextingu

    Cześć wszystkim. Piszę chyba z bardzo nietypową sprawą, otóż mam znajomego, którego dziewczyna lubi trochę poświntuszyć przez wiadomości, a jego kręci cuckold i chciałby żeby ktoś inny z nią czasami popisał (facet lub dziewczyna) tylko tak żeby nie wiedziała że "maczał w tym palce" (xd). Słyszeliście kiedyś o takich pomysłach u swoich znajomych lub sami mieliście? Co o tym sądzicie? Pytanie teraz stricte do panów: czy kogoś z Was kręciłyby takie rozmowy z zajętą dziewczyną? Macie pomysły jak do tego doprowadzić żeby wilk był syty i owca cała?
  • fufas
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 34

    #2
    Niewątpliwie taki sexting z dziewczyną którą znasz, a do tego dziewczyną kolegi byłby ciekawym doświadczeniem, zwłaszcza jeżeli kolega nie ma nic przeciwko.
    Hmm zależy jak dobrze znasz się z tym kolegą, ale jeżeli dość dobrze to możesz zagadać do niej, że romawiałeś z nim o jakiś ich tam sprawach seksualnych i cię to zaintrygowało i zastanawiałeś się jakie jest jej spojrzenie na tą sytuację. Może złapie haczyk
    Jest tyle wspaniałych rzeczy, które możemy robić za pomocą języka, a najczęściej po prostu gadamy bzdury...

    Skomentuj

    • Marc123
      Świętoszek
      • Jan 2024
      • 4

      #3
      Jeśli oboje jesteście otwarci na tego typu zabawy to i tak myslę abyś jej powiedział że masz ochotę aby świntuszyła z innym przez jakiś komunikator. Ale z drugiej strony to może być dobry test na wierność gdy któraś połówka związku staje się jest nieufna wobec drugiej i chce mieć pewność że jest wierna i nie pójdzie w to. Ryzykujące. Bo co gdy może nie zdrada ale nawiązanie z kimś z zewnątrz jakieś przyjaźni lub poruszenia tematów, które sprawiłyby Ci przykrość. Gdyby taki kolega który z nią pisał dał Ci przeczytać co mu pisała i czytałbyś coś na swój temat. Np że już ma Ciebie dosyć albo mam dziecko z innym a on myśli że jest ojcem. Wtedy dzieje się dramat. Mam kolegę sexoholika , który zaspokaja niezaspokojone mężatki lub rozwódki i nie może zrozumieć dlaczego większość tych kobiet pierze przed nim intymne brudy dotyczące jej męża którego właśnie zdradziła itd... Szukając usprawiedliwienia na to że zdradziła z nim i obwinia za to męża? Pewnie tak jest, bo dobrze zaspokojona kobieta, która kocha swojego faceta raczej będzie wierna.

      Skomentuj

      • BigBoyy
        Świętoszek
        • Mar 2024
        • 3

        #4
        Daj namiar do niej

        Skomentuj

        • Justyna9009
          Świętoszek
          • Apr 2019
          • 37

          #5
          Ja Kochan takie sytuacje podnieca mnie pisanie z innymi bardzo.

          Skomentuj

          • MCBLACKJACK1999
            Świętoszek
            • Apr 2024
            • 4

            #6
            Napisał Ancymon69
            Cześć wszystkim. Piszę chyba z bardzo nietypową sprawą, otóż mam znajomego, którego dziewczyna lubi trochę poświntuszyć przez wiadomości, a jego kręci cuckold i chciałby żeby ktoś inny z nią czasami popisał (facet lub dziewczyna) tylko tak żeby nie wiedziała że "maczał w tym palce" (xd). Słyszeliście kiedyś o takich pomysłach u swoich znajomych lub sami mieliście? Co o tym sądzicie? Pytanie teraz stricte do panów: czy kogoś z Was kręciłyby takie rozmowy z zajętą dziewczyną? Macie pomysły jak do tego doprowadzić żeby wilk był syty i owca cała?
            Jeśli chcesz to możemy się dogadać i mógłbym się tą dziewczyną jakoś zająć

            Skomentuj

            Working...