W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Muzyka

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • onneton
    Seksualnie Niewyżyty
    • Nov 2009
    • 311

    #46
    Mogę jeszcze dodać Dead Can Dance (uwielbiam ten boski/anielski głos Lisy Gerrard).

    Wspomnianego przez przedmówców hip hopu nie lubię, chociaż stary, oldskulowy gangsta (Tupac, Coolio) mi nie przeszkadza. Z polskiego praktycznie tylko O.S.T.R. - jeden z nielicznych polskich raperów, który ma spore pojęcie o muzyce jako takiej, a nie tylko o rapowaniu i skreczowaniu.
    Nie lubię muzyki elektroniczej
    A jakich wykonawców tego gatunku słyszałeś, że odrzucasz od razu całe tak szerokie pojęcie, w którym zawiera się mnóstwo gatunków, od ambientu do hardstyle'u i gabberu (tych dwóch ostatnich też nie cierpię, ale ambient lubię, podobnie jak drum and bass, goa trance i niektóre odmiany techno). Potrafisz odróżnić od siebie te gatunki?

    Skomentuj

    • Cash91
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 43

      #47
      Napisał onneton

      No i jest jeszcze francuska Anorexia Nervosa:

      Mogłaby konkurować z Infernal War o tytuł najbrutalniejszego zespołu świata.

      Jeśli chodzi o Francję - http://www.youtube.com/watch?v=xDnwd9GLhe0

      Deathspell Omega - dosłownie siódmy krąg piekieł, oni są naprawdę opętani, zwykł człowiek nie byłby w stanie tak na****iać.

      Tak w ogóle to myślicie, że znacie najbrutalniejsze zespoły świata ? Haha, mogę wymienić dziesiątki brutalniejszych, a żadnym znawcą nie jestem.
      0statnio edytowany przez Cash91; 13-07-11, 18:10.

      Skomentuj

      • Alexandra
        Banned
        • Mar 2011
        • 382

        #48
        Metal (gothic, heavy, thrash, speed, power a szczególnie - symfoniczny), rock (praktycznie wszystkie odmiany), czasem blues i jazz, country także muzykę klasyczną lubię.

        Ulubieni wykonawcy - Lacrimosa, Ария, Black Sabbath, HIM, Joan Jett, Tarot, Nightwish, Led Zeppelin, Guns N' Roses, Theatres des Vampires, Dio, King Diamond. Może coś mi się jeszcze przypomni.

        Czego moje uszy nie strawią - techno, trance i inna sieczka. Tak samo hip-hopu, szczególnie polskiego.

        Skomentuj

        • Nolaan

          #49
          Co ty wiesz o dobrym trance?
          U mnie właśnie głównie toto pogardzane przez Sitha, znaczy głównie uplifting i vocal trance, czasem jeszcze proggressive. Prócz tego chillout i ambient.

          Wykonawców ulubionych nie mam, za kttórymi bym szalał, jeden to ATB z sentymentu za szczeniackimi latami i za dobry klimat płytowy i fajne eventy. A tak poza tym to zależy. Jak mi się kawałek spodoba danego producenta to katuję i tyle.

          Prócz tego słucham czasem klasyki innego gatunku, znaczy Queen, Policjantów, Deep Purple, Led Zeppelin... Tego typu sprawy. Znaczy w zależności od dnia mam różne muzyczne zachcianki, generalnie jednak elektronika rządzi niepodzielnie.

          Skomentuj

          • Nolaan

            #50
            Wiesz co, Alex? Za takie durne gadanie (i to nie tylko w temacie muzycznym) mam chęć spuścić Ci łomot, bo taka ograniczona pinda z Ciebie wychodzi, że szok.

            Nie lubisz? Twoja sprawa, masz prawo. Ale daj sobie na wstrzymanie z takimi durnymi zagrywkami, bo ja mógłbym to samo o Twojej muzyce napisać co Ty o mojej a przez szacunek dla pracy Twórczej ludzi ją robiących tego nie robię. Skoro takie z Ciebie wołające o tolerancję skrzywdzone dziewczę to od czasu do czasu sama trochę jej okaż.

            Skomentuj

            • Alexandra
              Banned
              • Mar 2011
              • 382

              #51
              Napisał Nolaan
              mam chęć spuścić Ci łomot
              Bardzo proszę, czekam z niecierpliwością.
              Moje uszy tego nie trawią i tyle. Ty się przyczepiłeś.

              Skomentuj

              • Soundsleep
                Erotoman
                • Mar 2011
                • 734

                #52
                Oj Alex, przestań. Musze przyznać Nolaanowi rację. Trochę z tym yeti to nie na miejscu to było, bo generalnie trzeba się mocno naszukać, by posłuchać dobrego towaru danego gatunku. A zgaduje, że po prostu może się otarłaś chwilowo.

                Skomentuj

                • Nolaan

                  #53
                  Nie przyczepiam się do tego że nie lubisz bo to norma, nic niezwykłego zwłaszcza u kogoś kto słucha metalu. Szlag mnie trafia jak traktujesz osoby mające taki a nie inny gust i jak tą muzykę określasz nie patrząc że kogoś taka pogarda drażni albo złości. O to mi idzie.

                  Jak na kogoś gadającego o tolerancji diablo mało sama jej dla tego co ci nie leży okazujesz.

                  I uprzedzając komentarz Twój - można czegoś nie lubić i to tolerować bez plucia jadem, choć Ty masz pewnie inne zdanie.

                  I nie że tylko ja tak mam ale znam masę osób, które jeśli nie kochają, to przynajmniej potrafią uszanować. Tobie zaś szacunek dla wszystkiego co inne od uznanego przez ciebie jest obcy.

                  I na dodatek jak Ci ktoś wypomni to chowasz ogon pod siebie. Gratuluję odwagi w dyskusji.

                  Skomentuj

                  • Alexandra
                    Banned
                    • Mar 2011
                    • 382

                    #54
                    Taka mała rada: panel użytkownika -> edycja listy ignorowanych -> dodaj użytkownika do listy i wpisujesz 'Alexandra'. Po problemie.

                    Skomentuj

                    • Soundsleep
                      Erotoman
                      • Mar 2011
                      • 734

                      #55
                      Napisał RedJane
                      Ja nie trawię zestawów Was obydwojga, mogę się dołączyć do zadymy?

                      Prywatnie:

                      przez Fields Of The Nephilim
                      mmmm przypomniało mi się teraz Elizium.

                      Skomentuj

                      • Nolaan

                        #56
                        A bo Ty Red w ogóle inne masz podejście

                        A Ty Alex bądź raz poważna i nie zachowuj się jak panna co jej wytknięto brak cnoty.

                        Skomentuj

                        • Alexandra
                          Banned
                          • Mar 2011
                          • 382

                          #57
                          Napisał RedJane
                          Niezłe)))

                          Już ci to jakiś czas temu miałam zaproponować, ale rób jak uważasz.

                          Skomentuj

                          • janko_muzykant
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Sep 2010
                            • 314

                            #58
                            no to tak głównie słucham polskiego rapu, reggae i pochodnych. Na mojej playliście znajdą się też inne gatunki ale to pojedyncze piosenki. Ogólnie w muzyce muszę rozumieć słowa i o czym śpiewa bo tak to nie widzę sensu słuchania. No chyba że piosenka wybitnie podoba mi się rytmicznie (no tak ogólnie!) czy jak to tam się mówi. Czasami mam zajawkę na te starsze piosenki (Prześliczna wiolonczelistka, dni których nie znamy itp) a ulubiony wykonawca to Tomasz 'GrubSon' Iwańca. I tyle!

                            Skomentuj

                            • Alexandra
                              Banned
                              • Mar 2011
                              • 382

                              #59
                              Napisał kagome
                              Nightwish
                              Chciałabym zobaczyć Tarję i Anette na jednej scenie))))

                              Skomentuj

                              • aryman
                                Banned
                                • Aug 2012
                                • 136

                                #60
                                Odkopuję bo brakuje mi tematu bardziej ogólnego o muzyce, w której użytkownicy pisaliby więcej niż o utworze, który w danej chwili słuchają albo, który najczęściej słuchają. Brakuje postów o płytach, które obecnie słuchają, w okresie nieco dłuższym.
                                Ja potrzebuję czasem kilkunastu przesłuchań żeby docenić dany album, średnio jakaś płyta gości u mnie około tygodnia w foobarze, a żebym zdecydował się na zakup CD musi minąć około pół roku, przez który nie zmienię zdania.

                                A więc, obecnie słucham:

                                Tenacious D - Rize Of The Fenix (rock/hard rock)

                                Uwielbiam tych świrów, kawał dobrego rocka przeplatanego śmiesznymi dialogami.

                                Exodus - Tempo of the Damned (thrash metal)

                                Nadrabianie zaległości z thrashu, z którego poza tzw. wielką czwórką mało znam. Płyta na razie bardzo mi się podoba, riffy są świetne a i o dziwo wokal mi się spodobał nawet.

                                Skomentuj

                                Working...