Old 04-06-20, 07:48   #1
noktovizor
Świętoszek

Za szybko !
Witam Wszystkich, szybko i na temat, mam 45 lat, późno rozpocząłem inicjacje, miałem 35 lat i dopiero miałem pierwszy raz realny z kobieta, znaczy pierwszy raz z penetracja.

Wcześniej tylko kilka tam kobiet i wyłącznie francuszczyzna i masturbacja i filmy.

Od 9 lat jestem z jedna kobieta i to właśnie z nią był ten pierwszy raz z penetracja. Na początku był problem z tym ze nie za bardzo chciał mi członek stanąć, z upływem czasu uporałem się z tym, zaaklimatyzowałem się przy mojej partnerce i było ok.

Pojawił się jednak nowy problem, moja partnerka mnie tak podnieca ze jeszcze przed nawet rozpoczęciem pieszczot mój członek już tak stoi, ze po pieszczotach i rozpoczęciu penetracji upływa jakaś minuta i po temacie. Na początku związku raz, dwa razy w tygodniu uprawialiśmy seks, ostatnie lata to rożnie, szalu nie ma, bywały rzadkie tygodnie ze dwa, trzy raz, a bywały tygodnie czy miesiące ze nic nie było.

Moja partnerkę już to drażni, zresztą mnie tez, muszę to jakoś rozwiązać. Tak wie, już próbowałem różnych specyfików typu spray po których członek drętwieje, myślenia o czymś innym w stylu pogrzeb lub cmentarz lub coś gorszego, nic nie pomaga.

Zakładam ze problem ten jest z tego ze późno wszystko się u mnie rozpoczęło, różne krążą stereotypy, może za dużo masturbacji, filmów, za mało realnych kobiet i zbliżeń, kto to wie.

Ostatnio postanowiłem ponownie wrócić do specyfików, tym razem upatrzyłem sobie żel do smarowania członka, tylko wiadomo, to można stosować jak coś się planuje, a seks generalnie, zwłaszcza moja partnerka nie lubi planowania, woli spontaniczność, wiec żel nie zawsze lub mało kiedy się sprawdzi.

Czy ktoś ma jakaś sensowną poradę, sposób jak wybrnąć z tego problemu i w końcu uporać się z tym ?

Pozdrawiam i czekam na odzew.
noktovizor jest offline   Reply With Quote
Old 08-06-20, 23:28   #2
daj_mi
SeksMistrz

Miasto: Warszawa

Seks to nie tylko wsadzanie i wytrysk. Jako partnerka szybkostrzałowca u nas dużo jest dotykania wcześniej, pieszczot, on też dużo do mnie mówi i mnie nakręca, często jak wchodzi, to ja jestem już po 1-2 orgazmach i bardzo szybko dochodzę w te kilka minut z nim, bo już jestem na wysokim poziomie wrażliwości.

No i jak szybko się regenerujesz, jak szybko znowu stajesz się twardy?

Ja bym ciut odpuściła głowie, zaopatrzyła się w zabawki typu wibrator, masażer, kulki, pokombinowała palcami i językiem.
daj_mi jest offline   Reply With Quote
Old 11-06-20, 21:25   #3
Peres
Świętoszek

Przyjacielu,ja mam 26 lat i jestem impotentem,wiec jak dochodzisz jqk nastolatek w tym wieku i masz ochote na seks to tylko pogratulować.Generalnie staraj sie cwiczyć fizycznie to opóznia wytrysk,szczególnie jak jestes wycienczony po siłowni,wtedy nie bedziesz miał tego problemu
Peres jest offline   Reply With Quote
Old 12-06-20, 16:43   #4
KoneserSmaków
Erotoman

Miasto: Najlepsze dla mnie

Ekspertem nie jestem, ale zamiast stosować specyfiki różnej maści to lepiej idź do seksuologa. Druga kwestia jest taka, że tak jak wspomniała Daj_mi kobietę możesz doprowadzić językiem lub palcami i padnie z wyczerpania zanim w ogóle wejdziesz nie ma co się*załamywać tylko działać. Możesz spróbować również prezerwatyw opóźniających wytrysk o ile już nie próbowałeś. Powodzenia!
KoneserSmaków jest offline   Reply With Quote
Old 13-06-20, 18:52   #5
noktovizor
Świętoszek

A poleci ktoś gdzieś w Wawie dobrego seksuologa w danym temacie ?
noktovizor jest offline   Reply With Quote
Old 16-06-20, 11:09   #6
prezesxxll
Świętoszek

Na początku rozgrzej swoją kobietę porządnie, nie penetruj jej odrazu. Krąż wokół jej cipki itp palcami, pieść łechtaczkę . Jak sama zapragnie już cię mieć w sobie. Nie zaczynaj od pozycji które mocno pobudzają członka tj. na pieska, czy misjonarska, wtedy najszybciej dojdziesz. Zacznij np. od łyżeczki od tyłu. Niech twój penis w momencie gdy jesteś najbardziej podniecony przyzwyczai się do niej , płytkie wolne ruchy albo w ogóle tylko go włóż i pieść ją. Po kilku minutach trochę ochłoniesz i będziesz mógł dłużej. Ważne żeby twoja kobieta była mocno podniecona bo nie ważne czy będziesz ją penetrował minutę czy 15 jak na początku ją porządnie rozpalisz to ona sama dojdzie w 2 minuty.
prezesxxll jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Problemy seksualne

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania