W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pedofile zakładają partię polityczną

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gucio5tys
    Perwers
    • Dec 2005
    • 1075

    #16
    eutanazja jest ok
    Alkohol - typowy rozluźniacz języka
    "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
    Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #17
      Przez większą część naszej historii małżeństwa dzieci 12, 13 lat były czymś normalnym. Dziewczynki w tym wieku zachodziły w ciążę i były matkami.
      Zresztą w pewnyych kulturach dalej tak jest.
      Obecnie obowiązujące prawo kanoniczne kościoła katolickiego określa dolną granicę dojrzałości do małżeństwa: kobieta (a raczej dziewczynka) 14 lat, mężczyzna (mężczyzna?) 16 lat...
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • gucio5tys
        Perwers
        • Dec 2005
        • 1075

        #18
        W kulturze Romskiej dziewczyny wychodzą za mąż w wieku 14 lat i legalnie uprawiają seks.
        Podobno kiedyś była afera, bo Polka wyszła za mąż za Roma (dorosły facet) a było to niezgodne z prawem, wiec zamkneli jej mężczyzne w więzeniu pod zarzutem molestowania/napastowania/uprawiania seksu z niepełnoletnią

        btw. A jaka była różnica wiekowa między Zosią a panem Tadeuszem? (to do kultury romskiej, nie pedofili)
        Alkohol - typowy rozluźniacz języka
        "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
        Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #19
          Nie wiem. Ale szekspirowska Julia miała lat 13. Romeo chyba niewiele więcej.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • BlackPussy
            Erotoman
            • Jul 2005
            • 640

            #20
            a mowimy ze Holandia jest taka postępowa...

            Kobieta jest jak lilia
            subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

            ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

            Skomentuj

            • takitam
              Świętoszek
              • Aug 2005
              • 41

              #21
              Ale tu nawet nie chodzi o to jak było kiedys lub tez jak to jest w innych kulturach.Co z tego jak bylo kiedys tam,nie znaczy to ze bylo wtedy lepiej.Poprostu nie wyobrazam sobie aby 12,14- letnie dzieci mialy jakakolwiek swiadomosc nie tyle seksualna co zyciowa.Wedlug mnie to jest po****ne i w****iaja mnie wszelkiej masci pedofile itp

              Skomentuj

              • sUsHi
                Ocieracz
                • May 2006
                • 159

                #22
                Kiedy byla inna mentalnosc, inne czasy i wogole wszystko bylo inne, nie zapominajcie ze kiedys srednia wieku byla duzo nizsza. W dzisiejszych czasach dla mnei nie do przyjecia sa postulaty pedofilii i wogole pedofilia jakotaka :/
                Nie wszystko jest dosłowne, więc myśl. To naprawde nie boli...

                Skomentuj

                • Kasiarzyna
                  Świętoszek
                  • May 2006
                  • 27

                  #23
                  Wedlug mnie sex z 12 letnia dziewczynka to nic innego jak gwalt. Bo jak tak mloda dziewczyna moze dojrzec fizycznie i emocjonalnie do sexu?? Nawet jak takie dzieciaczki chca sie "bzykac" to chodzi tu tylko o ciekawosc.Potem juz po inicjacji moga naprawde miec uraz :/

                  Skomentuj

                  • tomekqs
                    Świntuszek
                    • May 2005
                    • 53

                    #24
                    Tyle tylko że w dzisiejszych czasach wiek inicjacji seksualnej jest bardzo zaniżony.Zresztą jest tak w wielu innych sprawach które człowiek powinien rozpocząć w wieku odpowiednim dla siebie.Zaznaczam "dla siebie"!Żadne kanony prawne nie zmuszą 12-latka do tego by nie palił,pił lub sie nie "bzykał".Jeśli nie ma osoby która pokierowałaby taką osobę(mam na myśli nieletnią),my nic nie wskóramy.Możemu przeklinać ******w,pedofili,lesbijki i innych,każdy ma takie prawo,tylko zadajmy sobie pytanie:Kto jest normalny???
                    MY-WY-ONI?? Pozdrawiam.

                    Skomentuj

                    • BezLoginu00
                      Wspomógł BT
                      • Mar 2006
                      • 78

                      #25
                      Na tym świecie same zwierzęta tylko niektóre nazywają się ludźmi...
                      Kazdy ma jakies odchyły...
                      Kazdy z odchyłem znajdzie takie drugiego
                      Przez to forum zrozumialem ze nie ma NORMALNYCH,,, - są PRAWIE NORMALNi...
                      Jedno teraz dobre z tego rządu że Tadeusz NIe pozwoli NA LEGALIZACJE HOMO, EUTANAZJI, MARYCHY, etc.
                      "życie idioty to nie bułka z masłem"

                      Skomentuj

                      • gucio5tys
                        Perwers
                        • Dec 2005
                        • 1075

                        #26
                        eee!
                        marycha i eutanazja sa ok! ;]
                        Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                        "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                        Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                        Skomentuj

                        • jojo19
                          Świętoszek
                          • May 2006
                          • 11

                          #27
                          Nienawidze pedofilów!! Kastrować ich!!

                          Skomentuj

                          • piegusek
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • May 2006
                            • 265

                            #28
                            ten swiat to juz totalnie oszalal az strach niec wlasne dzieci tyle czycha na nie niebezpieczenstw.w europie to sie pomalu afrykaa robi gdzie mozna wyjsc za maz majac 9 lat/psychiczne to/

                            Skomentuj

                            • MasterPit
                              Świętoszek
                              • Jun 2006
                              • 3

                              #29
                              Ja gdy sie o tym dowiedziałem to sie uśmiałem jak nigdy

                              Skomentuj

                              • gucio5tys
                                Perwers
                                • Dec 2005
                                • 1075

                                #30
                                Amerykański stan Oklahoma wprowadził karę śmierci dla pedofilów-recydywistów. USA, które mają już za sobą eksperymenty z łagodzeniem kar dla najgroźniejszych przestępców coraz częściej wracają do KS, jako do najskuteczniejszego elementu odstraszania w prawodawstwie.

                                A u nas wałkujemy ciągle to samo. Bezstresowe wychowanie, resocjalizacja na koszt podatnika, dożywocie z opcją skrócenia kary i litośc dla zwyrodnialców i zboczeńców. W efekcie przestępczośc rośnie, a w takiej Holandii powstaje partia pedofilów domagająca się praw dla kochających inaczej.

                                Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                                "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                                Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                                Skomentuj

                                Working...