W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks z prawiczkiem?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Raine
    Administrator
    • Feb 2005
    • 5252

    #16
    Cosmo robi z doroslymi kobietami mniej-wiecej to, co Bravo robi z mlodzieza

    Krotko mowiac - facet ma byc robotem i zapewnic swojej kobiecie norme X orgazmow na dobe. Brr :/

    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




    Regulamin Forum.

    Skomentuj

    • Pablo
      Świętoszek
      • Mar 2005
      • 4

      #17
      A ja krótko...
      Co ja bym dał żeby znaleśc dziewczyne, która by mnie nauczyła sztuki kochania

      Skomentuj

      • Różowa
        Ocieracz
        • Feb 2005
        • 171

        #18
        Napisał Raine
        Cosmo robi z doroslymi kobietami mniej-wiecej to, co Bravo robi z mlodzieza

        Krotko mowiac - facet ma byc robotem i zapewnic swojej kobiecie norme X orgazmow na dobe. Brr :/
        nom a ja czytam cosmo ale tylko w celu ulepszenia swojej techniki aby mojemu mezczyznie bylo jeszcze lepiejpodsuwam mu pod nos artykuly i pytam sie co mu sie podoba i potem wcielam to w zycie
        ja nie skupiam sie tylko na sobie
        ....::: całuj mnie to taka piękna gra :::....

        Skomentuj

        • Raine
          Administrator
          • Feb 2005
          • 5252

          #19
          W takim razie jestes chwalebnym odstepstwem od reguly - bo Cosmo generalnie ksztaltuje armie rozwydrzonych feministek, wiecznie dracych pape, ze im wszystkiego malo ;]

          A co do serwisow - bardzo fajny mozna znalezc np. tutaj

          To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




          Regulamin Forum.

          Skomentuj

          • Pablo
            Świętoszek
            • Mar 2005
            • 4

            #20
            To miał byc topik o miłosci a nie o jakims kosmo!!!!

            Skomentuj

            • mirakla
              Perwers
              • Feb 2005
              • 805

              #21
              no właśnie!!!trzymajcie sie tematu)
              a swoja droga to uważam że pisma w stylu Playboy albo CKM też robia facetom wode z mózgu bo pokazuja kobietę tylko jako samo ciało,zero wnętrza same cycki i te sprawy...nic dziwnego że po takiej lekturze facet patrzy na kobiete jak na kawał mięsa...
              I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

              Skomentuj

              • Różowa
                Ocieracz
                • Feb 2005
                • 171

                #22
                buuuu nie daja mi sobie swobodnie pokonwersowac o wplywie gazet na psychike kobiet
                ....::: całuj mnie to taka piękna gra :::....

                Skomentuj

                • mirakla
                  Perwers
                  • Feb 2005
                  • 805

                  #23
                  Napisał Różowa
                  buuuu nie daja mi sobie swobodnie pokonwersowac o wplywie gazet na psychike kobiet
                  Ależ proszę bardzo!!!Możeby podyskutować także na ten temat
                  I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                  Skomentuj

                  • Terens
                    Świntuszek
                    • Mar 2005
                    • 67

                    #24
                    Ja powracajac do tematu
                    Jestem prawiczkiem i marze o tym zeby zaczela mnie powoli wprowadzac w magiczne swiat przezyc sexualnych :o zreszta uwielbiam starsze od siebie doswiadczone kobiety ale czy moje marzenie kiedys sie spelni?

                    Skomentuj

                    • mirakla
                      Perwers
                      • Feb 2005
                      • 805

                      #25
                      Terens: starsze kobiety uwielbiają mlodszych facetów a więc zakręć sie wokół jakiejśja na przyklad, mimo ze nie jestem taka staramam słabość do mlodszych a szczególnie pociąga mnie ich brak doświadczenia...
                      I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                      Skomentuj

                      • Terens
                        Świntuszek
                        • Mar 2005
                        • 67

                        #26
                        Napisał mirakla
                        Terens: starsze kobiety uwielbiają mlodszych facetów a więc zakręć sie wokół jakiejśja na przyklad, mimo ze nie jestem taka staramam słabość do mlodszych a szczególnie pociąga mnie ich brak doświadczenia...
                        Ja uwielbiam starsze kobiety, hmm jak Wy mnie krecicie , mowisz ze masz marzenie a ja znajac wlasnie takie osoby jak Ty ktore nie wyobrazaja swojego zycia bez mlodszego partnera zawsze byly piekne i urocze ale zawsze zajete i Ty pewnie tak samo jestes uroczo piekna i masz jush jakiegos mlodszego partnera mnie pociaga w starszych ich umysl i to doswiadczenie :o

                        Skomentuj

                        • mirakla
                          Perwers
                          • Feb 2005
                          • 805

                          #27
                          tak, mam chlopakak który jest odemnie młodszy i jest prawiczkiem niedługo planujemy pójść ze soba do łóżka...jestem ciekawa jak to bedzie....gdy to już się stanie to opowiem Wam jak było
                          to nie jest tak że ja sobie nie wyobrażam życia bez młodszego partnera...tak na dłuższą metę wolałabym mieć jednak starszego chlopaka w którym mogłabym miec oparcie i przy którym mogłabym sie czuc bezpiecznie-to są dla mnie dwie najważniejsze rzeczy bez których nie wyobrażam sobie związku z drugą osobą,które sa podstawą,jakos nie wyobrażam sobie że młodszy partner byłby w stanie mi to zapewnić,więc na stałe wolałabym mieć starszego ode mnie i dośwadczonego mężczyznę...
                          natomiast jesli chodzi o takie przelotne nic nie znaczące miłostki to wybieram młodszych...bo mnie po prostu pociagają....
                          I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                          Skomentuj

                          • Terens
                            Świntuszek
                            • Mar 2005
                            • 67

                            #28
                            a jednak moje przeczucia mnie nie mylily masz chlopaka .
                            Sorka zle to wtedy ujolem z tym wyobrazaniem sobie zycie bez mlodszego, glupio to zabrzmialo sam tak mysle ze na dluzsza mete chcial bym miec partnerke w zblizonym do siebie wieku ale mnie tak kreca dojrzale doswiadczone kobiety ze... tylko nie moge sobie takowej znalezc i chyba pozostanie to moim marzeniem, nie spelniona fantazja i tylko fantazja
                            Jak ja bym chcial odnalezc osobe ktora kreca mlodsze zgrabniejsze tyleczki

                            Skomentuj

                            • Bender
                              Administrator
                              • Feb 2005
                              • 3026

                              #29
                              Mam nadzieje ze ten gosciu wie jakie masz wzgledem jego zamiary i sam sie na to pisze... a nie jest tylkobierna zabawka w twoich rekach.
                              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                              Billy Crystal

                              Skomentuj

                              • Raine
                                Administrator
                                • Feb 2005
                                • 5252

                                #30
                                Hem... Ja nadal nie moge wyzbyc sie wrazenia, ze nawet licealistki ostatnich klas wygladaja dla mnie jak mlode siksy Kurde, albo to ludzie dookola mlodnieja w oczach, albo to ja, stary cap, sie starzeje?

                                To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                                Regulamin Forum.

                                Skomentuj

                                Working...