W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks z prawiczkiem?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mirakla
    Perwers
    • Feb 2005
    • 805

    no właśnie....jak juz spełnisz swoje marzenie,to po prostu przestaje cie ono fascynować...
    I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      Napisał mirakla
      no właśnie....jak juz spełnisz swoje marzenie,to po prostu przestaje cie ono fascynować...
      W moim przypadku tak nie było... i jestem z tego bardzo zadowolona.
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • nick
        Seksualnie Niewyżyty
        • Apr 2006
        • 225

        moj pierwszy raz odbył sie dlatego, bo moja partnerka, BARDZO doświadczona własnie chciała zrobic to z prawiczkiem i trafiło na mnie:p i jestem z tego bardzo zadowolony :p

        Skomentuj

        • przemo_zelow
          Świętoszek
          • Aug 2006
          • 1

          ojjjj jesli o to chodzi to moje zdanie brzmi .... WOLABYM SEX Z DOSWIADCZONA KOBIETA!! o wiiele bardziej by mnie to krecilo i napewno bylo by cudownie

          Skomentuj

          • lance-1
            Świętoszek
            • Sep 2006
            • 3

            Napisał mirakla
            ...rówieśnicy i starsi(no to jeszcze zalezy ile starsi,ale tak do 25lat)też mnie pociągają, a młodsi,to po prostu moje niespelnione fantazje erotyczne...
            ....Tak naprawde wiek dla mnie nie jest istotny,ale bardziej liczy się doświadczenie sexualne.
            ja mam 21 choc na tyle nie wygladam
            zupelny brak, zero doswiadczenia
            bylbym wtedy z pewnocia swietnym kandydatem
            ale moja ..niespelniona fantazja.. jest dziewica

            Napisał mirakla
            a swoja droga to uważam że pisma w stylu Playboy albo CKM też robia facetom wode z mózgu bo pokazuja kobietę tylko jako samo ciało,zero wnętrza same cycki i te sprawy...nic dziwnego że po takiej lekturze facet patrzy na kobiete jak na kawał mięsa...
            ja nawet tego ciala nie zauwazylem
            moze dlatego ze byly to ckm-y w wersji elektronicznej i ogladanie jest utrudnione
            szczerze to wydaly mi sie strasznie zk**wione nadstawiajac te dupy
            wolalem zerknac na rozbite ferrari enzo
            nie zeby kobiece ksztalty mnie nie pociagaly
            ale pokazywanie kobiet w ten sposob jest wstretne

            Napisał mirakla
            moze nie do konca ale ten mój byl jakis dziwny...już pisałam zresztą że nie wyszło to tak jak tego chciałam...on jest zbyt wstydliwy i wogóle wszystko się skomplikowało...ja sobie chciałam tylko spelnic moje marzenie sexualne a tu wyszedł klopssss,bo on sie we mnie zakochał...a ja do niego niestety nic nie czuję...oczywiście pociąga mnie fizycznie,ale tylko fizycznie,a do zakochania takiego prawdziwego brakuje...i co ja mam robić?? nie chce go ranic,ale chyba bede musiala...ale sie wkopalam...i na h... bylo mi to potrzebne :/
            "..ten mój byl jakis dziwny.." dziwny?? chlop zakochal sie w tobie a ty mu nie powiedzialac ze to tylko przygoda, nowe doswiadczenie spelnienie marzen to wrecz naganne
            moze jakby to byl ktos kto trakoje cala sytuacje podobnie jak ty wrazenia byly by inne

            ....czy jak facet chce przeleciec laske to mówi jej ze chodzi mu tylko o sex?? raczej nie....
            nigdy nie usprawiedliwiaj swoich bledow
            przypisujac bledy ludzi
            ktorych sama bys sobie nie zyczyla
            nie wiem czy to po polsku ale niech juz bedzie

            ...Zmieniłam swoje podejście...
            wszyscy sie cieszymy ze ta przygoda zmienila twoje podejscie do pewnych spraw

            pozdr
            0statnio edytowany przez lance-1; 02-09-06, 00:02.
            "Prawiczyć cóż w tym złego?" lance-1


            Chciałbym już znaleść jedyną niepowtarzalną szczerą MIŁOŚĆ.

            Skomentuj

            • prawiczek81
              Świętoszek
              • Aug 2006
              • 9

              WOLABYM SEX Z DOSWIADCZONA KOBIETA
              dlaczego ??
              a no bo jestem troche w te tematy "ciemny" i można sobie troche całe pojęcie o sexie zepuć tym pierwszym razem jak był nieudolny(znam taki przypadek)
              ale jak by z dziewicą to też dobrze wtedy wszyscy mają równe szanse

              Skomentuj

              • Scarlet
                Świntuszek
                • Sep 2006
                • 53

                a ja bym nie chciała z prawiczkiem No chyba że się zakocham i takie tam ale w moim wieku znaleść prawiczka to troche dziwne no chyba że rodzice wywieźli go na syberie
                A dlaczego nie chce ? Generalnie nie lubie mało doświadczonych oczywiście wszytko zależy czy chce być z tą osobą na stałe czy chodzi tylko o dobrą zabawe bo jak o to drugie to ma być dobra
                Mój ex był mało doświadczony i jeszcze za szybko się napalał
                Dobierał mi się do majtek zapominając że kobieta ma jeszcze górną połowe ciała co mnie całkowiecie zniechęcało więc pewnie na nauczycielke się nie nadaje
                Ktoś musi odwalić za mnie czarną robote a ja przychodze na gotowe

                Skomentuj

                • cezar27
                  Ocieracz
                  • Aug 2006
                  • 151

                  Scarlet, Ty to mały leniuszek jesteś A w temacie to jedno i drugie rozwiązanei ma swoje zalety i wady, jak wszystko i do każdego indywidualnie należy ocena. Ja wolę kobiety doświadczone, bo zazwyczaj są aktywniejsze, nie boją się tak, a ja nie znoszę być jedyną aktywną stroną w łóżku.
                  All we are is dust in the wind...

                  Skomentuj

                  • Scarlet
                    Świntuszek
                    • Sep 2006
                    • 53

                    Napisał cezar27
                    Scarlet, Ty to mały leniuszek jesteś A w temacie to jedno i drugie rozwiązanei ma swoje zalety i wady, jak wszystko i do każdego indywidualnie należy ocena. Ja wolę kobiety doświadczone, bo zazwyczaj są aktywniejsze, nie boją się tak, a ja nie znoszę być jedyną aktywną stroną w łóżku.
                    Oj z tą aktywnością to różnie Ja kobieta jest wstydliwa to i ilość "przespanych" nocy nie pomoże a zawsze można trafić na chętną niedoświadczoną z dużym temperamentem
                    A leniwa to faktycznie jetem

                    Skomentuj

                    • Nick Nicksonn
                      Ocieracz
                      • Sep 2006
                      • 136

                      niedoświadczoną z dużym temperamentem
                      takie są najfajniejsze
                      Powodzenie u kobiet ma ten, kto potrafi się bez nich obejść..

                      Skomentuj

                      • luciferi
                        Świętoszek
                        • Apr 2006
                        • 12

                        a ja jestem prawiczkiem i co z tego jak mi nicht nie chce zdjąć tego pasa
                        Zapraszam do mnie tylko ile masz lat?
                        mirakla ja jestem prawiczkiem nauczysz mnie wszytskiego?)))))z wielka checia Chialbym zebs Ty byla nauczycielka marzenie ..!!i napewno nie tlyko moje
                        mirakla. Ja mam 20 lat i jestem jeszcze prawiczkiem krecą mnie młodsze laski. Ale niekiedy mam straszną ochote na starszą i doświadczoną. A mozna wiedzieć mirakla skad jesteś????
                        do tych "panów" i im podobnych

                        żenada co tu niektórzy wypisują, banda napalonych 16tek. Sam mam 18, jeszcze "przed" i również marzę o tym, ale bez przesady, opanujcie się samce, nie przynoście sobie wstydu. Pohamujcie swoje żądze, wątpie byście tutaj znaleźli kogoś, kto wam w tym pomoże, robicie sobie tylko lipę...

                        przepraszam za lekki offtopic

                        pozdrawiam,
                        bierny obserwator

                        Skomentuj

                        • m'n'm
                          Ocieracz
                          • Aug 2006
                          • 124

                          wiem z doświadczenia że seks z prawiczkiem to raczej średnia frajda dla kobiety doświadczonej bardziej... przynajmniej mi się tak trafiło, bo brak doświadczenia łączył się u niego z udawaniem Bóg wie czego i robieniem ze mnie idiotki... wtedy byłam wściekła, dziś chce mi się śmiać
                          Ona M, On M;
                          M'n'M to my!

                          Skomentuj

                          • Scarlet
                            Świntuszek
                            • Sep 2006
                            • 53

                            Napisał m'n'm
                            wiem z doświadczenia że seks z prawiczkiem to raczej średnia frajda dla kobiety doświadczonej bardziej... przynajmniej mi się tak trafiło, bo brak doświadczenia łączył się u niego z udawaniem Bóg wie czego i robieniem ze mnie idiotki... wtedy byłam wściekła, dziś chce mi się śmiać
                            Choć chyba z mało doświadczonym który nie zdaje sobie z tego sprawy jest jeszcze gorzej
                            Mój ostatni facet zapominał że kobieta ma też piersi i piersze co robił to pchał mi łapy do majtek i się dziwił że nie jestem tak podniecona jak on Choć pewnie jakbym coś do niego czuła to bym jakoś go urobiła

                            Skomentuj

                            • Rojza Genendel

                              Pani od biologii
                              • May 2005
                              • 7704

                              Napisał m'n'm
                              wiem z doświadczenia że seks z prawiczkiem to raczej średnia frajda dla kobiety doświadczonej bardziej... przynajmniej mi się tak trafiło, bo brak doświadczenia łączył się u niego z udawaniem Bóg wie czego i robieniem ze mnie idiotki... wtedy byłam wściekła, dziś chce mi się śmiać
                              Nie zgadzam się.
                              Jeśli facet jest miły, czuły i delikatny (oraz na tyle otwarty że nie wstydzi się zapytać) to doświadczenie lub jego brak przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie.
                              Mówię z własnego doświadczenia.
                              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                              Skomentuj

                              • Enea
                                Perwers
                                • Dec 2005
                                • 1010

                                Bardzo chętnie bym sprobowala i wydaje mi sie ze sprawiło by mi to ogromną "frajdę" na sama mysl o tym robi mi se gorąco

                                Skomentuj

                                Working...