W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Przepisu na pełnowartościowy domowy posiłek dla kota

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anduk
    Koci administrator
    • Jan 2007
    • 3901

    #16
    Napisał Raine
    czy nie założyć konkurencyjnego tematu "Przepis na pełnowartościowy domowy posiłek dla psa"?
    Piesełe mają na naszym forum gorszy PR
    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

    Skomentuj

    • Sajana
      Perwers
      • Mar 2009
      • 852

      #17
      nie uparłam się, ale kocica jest po chorobie (a w zasadzie w trakcie) w którą weterynarz ją wpędziła zelecając Fluoksetynę.... która miała pomóc na FLUTD, a zrobił się sajgon!
      m.in.: kotka z 3400 g spadła do 2700! itd itp dużo by opowiadać o tym przypadku, nadal nie wiadomo co się stało i nadal dzieje (teraz ma np. małopłytkowość) - dostała przydomek kot-zagadka.
      podkarmiam ją Royalem- convalescence i recovery, ale chciałam jej też coś domowego podsunąć, tylko właśnie nie wiedziałam jak się domowo żywi prawidłowo kota.
      zdziwiło mnie że w sadzie ludzie piszą że samo mięso dają, w tych mieszankach sa przecież jakieś zboża, oleje, warzywa, a nie tylko białko zwierzęce.
      Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

      Skomentuj

      • Tilia
        Erotoman
        • Feb 2005
        • 560

        #18
        "Przepisu na pełnowartościowy domowy posiłek dla kota"

        Poczekaj, aż będziesz miała w domu myszy.




        .
        To kobieta wybiera mężczyznę, który ma ją wybrać.

        Kto ma cycki, ten rządzi!

        Skomentuj

        • krasnik
          Świętoszek
          • Jul 2007
          • 1

          #19
          Tuńczyk

          Witam, moja Kicia bardzo lubi tuńczuka w sosie własnym, kupuję najtańszy rozdrobniony pazurki lizać.

          Skomentuj

          • anduk
            Koci administrator
            • Jan 2007
            • 3901

            #20
            To zależy od rozpuszczenia kota i samego kota. Jeśli kot jest rozpuszczony (czytaj. kochany ) to za nic w świecie nie tknie najtańszego tuńczyka, co najwyżej powącha a potem wykona gest łapą tak jak zakopuje nieczystości w kuwecie
            If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

            Skomentuj

            • Sajana
              Perwers
              • Mar 2009
              • 852

              #21
              taaa to by się zgadzało
              tuńczyka to ja sobie sama mogę zjeść, kilka dni temu kupiłam jej RC Recovery w puszeczce (za 13 pln!) - liznęła dwa razy i teraz mogę sobie tym kanapki posmarować.

              poza tym nie pytałam o to co lubią Wasze koty.
              Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

              Skomentuj

              Working...