W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ktory laptop??

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MrrrAucin
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 630

    #16
    Napisał digo1205
    Jeśli chodzi o Samsunga to słyszałem wiele nieprzychylnych opinii o laptopach z tej firmy. Osobiście Polecam coś od Asusa... Sprawdzone, solidne, cieszy się dobrą opinią. Dobierzesz odpowiednie parametry i chłopak może spokojnie popykać w fajne gierki
    Ja mam Samsunga i sobie go naprawdę cenię
    Szczerze to sam bym nie wiedział co z pośród tych 3ch wybrać. Skusiłbym się albo na HP albo Toshibę.

    Skomentuj

    • gagatka
      Banned
      • Mar 2010
      • 329

      #17
      mam hp od września (vista) i nie narzekam

      Skomentuj

      • grrr
        Erotoman
        • Mar 2007
        • 368

        #18
        Jak do ma byc komp do gier to za ta kase kupisz o wiele lepszego pc i masz mozliwosc jego rozbudowania. z tym lapkiem jakies wyjazdy beda? bo jak ma stac na stole w jednym miejscu to kolejny powod zeby kupic pc, w laptopie placisz za to ze wszystko masz mniejsze i mozna go przeniesc jak nie bedzie sie z tym kompem nigdzie chodzic to jestes okolo 1000 zl w plecy. PC ZAWSZE będzie silniejszy niz laptop. a i jeszcze jedno w tej chwili jest ogromne booom na laptopy palmtopy itp a co za tym idzie ceny pc-tów poszły w dol a to co sie dobrze sprzedaje zawsze troche drozsze bedzie. ja bym wybieral cos z tego: http://allegro.pl/52164_komputery_st...re_2_quad.html duze wyrazne monitory porzadne procki duzo ramu i lepsze karty graficzne a ceny? takie same jak laptopa i zawsze mozna rozbudowac zestaw.
        "Lepiej byc najglupszym wsrod madrych niz najmadrzejszym wsrod glupich" - jaka szkoda ze wiekszosc ludzi chce byc najmadrzejsza....

        Skomentuj

        • MrrrAucin
          Erotoman
          • Feb 2009
          • 630

          #19
          grrr - gdybyś przeczytał temat to byś wiedział dlaczego nie chce PCeta

          Skomentuj

          • grrr
            Erotoman
            • Mar 2007
            • 368

            #20
            Fakt czytalem tylko po lepkach ale nie zmienia to faktu ze pc lepszy bedzie
            "Lepiej byc najglupszym wsrod madrych niz najmadrzejszym wsrod glupich" - jaka szkoda ze wiekszosc ludzi chce byc najmadrzejsza....

            Skomentuj

            • malutki32
              Ocieracz
              • Feb 2009
              • 174

              #21
              Dobrze było by znać do ile złotych ma być ten laptop o ile jest jeszcze potrzebny
              Opinia wiekszosci jest opinia najmniej zdolnych.

              Skomentuj

              • ryuk
                Ocieracz
                • Feb 2009
                • 148

                #22
                zaproponuj mu monitor 24 cale np:

                nie drogi a bardzo dobry bo 2 kumpli ma taki monitor
                do tego dobre sluchawki np:


                i swiat gier zmienia sie diametralnie..

                Skomentuj

                Working...