W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Marnujecie okazje żeby kogoś poznać?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DSD
    Perwers
    • Jan 2010
    • 1275

    #16
    Napisał Sexy_man
    A poza tym, mam do Was pytanie: co to znaczy zmarnowana szansa?
    Czy to, że nie zagadacie do obcej osoby? Czy to, że nie odpowiecie na jego/jej pierwszą zaczepkę i się wycofujecie?
    Czy może to, że po jakimś czasie znajomości, nie chcecie kontynuować znajomości i to też nazywacie zmarnowaną szansą?

    Na pewno nie to pierwsze. Osoba z którą nie zamieniłem słowa to zbyt duża abstrakcja żeby czegoś na poważnie żałować. U mnie to przede wszystkim punkt drugi (brak reakcji na konkretne działanie drugiej osoby), ewentualnie trzeci (nieumiejętność przejścia od znajomości do intymności). Oczywiście sa jeszcze sytuacje gdzie dostaję kosza i zastanawiam się co by było gdybym rozegrał to inaczej - takie sytuacje też bolą ale nie jest to typowe 'zmarnowanie okazji'.
    0statnio edytowany przez DSD; 03-04-10, 20:11.
    'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

    Skomentuj

    Working...