W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Za włosy...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Junona
    Erotoman
    • Aug 2007
    • 468

    #46
    Ja bym moze i chciala, ale mam obsesje na punkcie wlosow i balabym sie,ze mi je powyrywa. Tak wiec niestety nie pozwalam.
    Pain is an unavoidable side-effect of life.

    Skomentuj

    • GOSdog
      Świntuszek
      • Oct 2009
      • 63

      #47
      Napisał Slave69
      Lubie czuć jego ręce na mojej głowie, uwielbiam jak ciągnie mnie za włosy, ale nie za mocno z wyczuciem... ale kocham to jak robi to podczas orala...
      Lubie to robic, wlasnie podczas lodzika, niemniej jednak tylko raz to przezylem ... Niby jestemy dosc dlugo, niby "to juz bylo" ale zawsze nie wiem, czy to proponowac. Natomiast fajne jest objecie glowy partnerki - oplecenie swoich dloni na jej glowie i przyciaganie podczas oral'a - nie szarpie jej-nie boli... i jak dla mnie full wypasik
      Kto pyta nie błądzi, kto ma kase ten rządzi... Ja jestem tym pierwszym

      Skomentuj

      • Kociaczek=*
        Świętoszek
        • Jan 2010
        • 37

        #48
        Zabawa włosami? Oj tak.. ale tylko w formie delikatnego wplatania palców we włosy, głaskania, odgarniania włosów... Jak tylko poczuję ciągnięcie za włosy...cała ochota na seks spływa po mnie jak woda po kaczce, a na jej miejsce "wskakuje" złość... przez co wstaję, ubieram sie i wychodzę.... Wiem, to straszne z mojej strony.. ale z dwojga złego lepiej w tę stronę.. Nie lubię czuć się jak klacz..czy coś w tym rodzaju...
        a lekkie klapsy to już zupełnie inna historia
        Kobieta. Stabilna emocjonalnie jak powierzchnia szklanki wody trzymanej przez człowieka z parkinsonem, któremu palą się spodnie, gdy tańczy lambadę.

        Skomentuj

        • geisza
          Świętoszek
          • Jan 2010
          • 12

          #49
          Pozycję 'od tyłu' wprost uwielbiam;D najlepsza jak dla mnie. Jeśli chodzi o klapsy to ich nie lubię, jakoś mnie to nie kręci.
          Ciąganie za włosy , hmm uprosiłam to u swojego partnera, bo on bał się zadać mi tą odrobinę bólu, jednak spróbował i obojgu nam było dobrze. Ja lubię takie zabawy z 'przemocą' ostatnio gdy się kochaliśmy złapał mnie za szyję tak jakby chciał dusić. Ekstaza.

          Jednak na taki ostry seks musimy mieć ochotę, są to wyjątkowe dni, bo czasem po prostu jak każdy potrzebuję czułości i delikatności.

          Skomentuj

          • Inkub_83
            Świętoszek
            • May 2010
            • 2

            #50
            Ja lubię niemal wszystko to, co kobieta z którą się kocham.

            Skomentuj

            • Vaniliowy_Joe
              Ocieracz
              • Jul 2006
              • 156

              #51
              Uwielbiam to..! Partnerka dostaje szału, gdy zdecydowanie chwytam krótko włosy u nasady, ciągnę za nie i odchylam głowę moocno do tyłu liżac po szyji i lekko gryząc... Jej rękę wykręcam w tył, do granicy bólu.. Ona półleży, albo siedzi na skraju np fotela, swoimi kolanami szeroko rochylam jej uda i wchodzę w nią zdecydowanym ruchem aż po samą nasadę i po same jajka...
              Tak unieruchomionej ostrym głosem nakazuję patrzeć jej prosto w moje oczy.. Jak tylko wzrok jej ucieknie i zaczyna odlatywać, mówię rozkazującym głosem cedząc przez zęby: Patrz mi prosto w oczy jak ci każę, sucz!
              Moje mocne ruchy wyglądają tak, jakbym ciągnąc ją za włosy i ciągnąc na rękę, nasuwał ją na swojego kutasa.
              Rżnięcie w tyłeczek, albo cipkę jest niesamowite i jest mi wtedy oddana jak nigdy..
              Ja piernicze...wtedy mozna zeswirować i orgazmy mamy nasilniejsze.. To co się dzieje wtedy w jej oczach trudno opisac: podniecenie, uwielbienie, oddanie, strach, miłość, błaganie zebym przestał i prosba o jeszcze.... COś pięknego..!

              A po wszystkim moje delikatne pieszczoty, czułe przytulanie, głaskanie po włosach i słowa: Kocham cię i uwielbiam..
              .
              0statnio edytowany przez Vaniliowy_Joe; 09-05-10, 13:41.

              Skomentuj

              • Paulincia1711
                Świntuszek
                • Apr 2009
                • 50

                #52
                Bardzo to lubię! Mój facet nie zbyt często to robi... A szkoda:-)

                Skomentuj

                • Karookarolina
                  Perwers
                  • May 2009
                  • 1050

                  #53
                  Vaniliowt Joe całkowicie się podpisuję pod Twoją wypowiedzią.

                  Uwielbiam jak ciągnie mnie za włosy podczas seksu lub lodzika, jak okręca je sobie wokół swojej dłoni, odchyla mi tak głowę do tyłu. Uwielbiam męską dominację okazywaną w taki sposob
                  Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

                  Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

                  Skomentuj

                  • julianna
                    Banned
                    • Dec 2006
                    • 1036

                    #54
                    za włosy to może mnie ciągnąc jedynie fryzjer, a to i tak jeszcze przypadkiem...

                    Skomentuj

                    • Maoam
                      Erotoman
                      • Feb 2009
                      • 714

                      #55
                      Napisał julianna
                      za włosy to może mnie ciągnąc jedynie fryzjer, a to i tak jeszcze przypadkiem...
                      A mnie jedynie mój facet, i to zdecydowanie nie przypadkiem
                      Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś
                      Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś
                      I choć nie wierzę by mógł być ktoś bardziej otwarty
                      Dla Ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz...

                      Skomentuj

                      • julianna
                        Banned
                        • Dec 2006
                        • 1036

                        #56
                        ....każdy ma inne zboczenie

                        Skomentuj

                        • Sexy_man
                          Perwers
                          • Feb 2007
                          • 1163

                          #57
                          Napisał Golum

                          Pytanie do panów czy lubia takie zabawy?
                          Jak najdzie ochota(czyt. na ostrzejszą zabawę), to w pozycji na pieska lubię ciągnąć partnerkę za włosy.
                          Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

                          Skomentuj

                          • Kasiek87
                            Świętoszek
                            • Feb 2009
                            • 26

                            #58
                            Bardzo lubię, jak facet ciągnie mnie za włosy, byle nie za mocno. On też to uwielbia, toteż oboje jesteśmy szczęśliwi

                            Skomentuj

                            • Greedo
                              Banned
                              • Dec 2006
                              • 1657

                              #59
                              Lubię ciągać za włosy podczas seksu, czy orala.

                              Skomentuj

                              • spacemonkey
                                Świntuszek
                                • Nov 2009
                                • 88

                                #60
                                a pytanie rozszerzające: za rozpuszczone, kucyka, warkocze itp.? Pytanie do pań i panów.

                                Ja najbardziej lubię jak mam rozpuszczone i on sam formuje coś w rodzaju kucyka

                                Skomentuj

                                Working...