W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Mogłybyście zrobić loda swojemu partnerowi wspólnie z przyjaciółką?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • swawolna_n
    Erotoman
    • Nov 2009
    • 503

    #61
    Napisał Rojza Genendel
    Muszę przyznać, że ja także mam za sobą tego rodzaju doświadczenie :-)
    Podniecające, ekscytujące- miłe, rozkoszne i przyjemne.
    Z tym że nie koleżanka mi towarzyszyła w tym zbożnym dziele... a mój własny facet.
    Ta wizja zrobiła na mnie niezłe wrażenie. Ale zostanie tylko w sferze fantazji. Chociaż bardzo przyjemnych fantazji. Mmm, trochę się rozmarzyłam.
    "Mężczyźni myślą o seksie co 5 minut,
    a kobiety cały czas, tylko mają podzielną uwagę."

    Skomentuj

    • Anioka.M
      Ocieracz
      • Feb 2009
      • 102

      #62
      Mam to już raz za sobą, a chętnie bym powtórzyła... Byłam u koleżanki w odwiedzinach w innym mieście, ona mieszkała z chłopakiem. Mieli ogromne łoże , tak na oko 2 x 2 metry i zero innego sprzętu do spania. Żeby było "bezpiecznie", koleżanka spała w środku. Ale kiedy uznali, że usnęłam - zaczęli się kochać, najpierw cichutko, a potem całkiem się zapomnieli!! A mnie to tak podnieciło, że dołączyłam do nich, też najpierw dyskretnie pieszcząc pupę koleżanki, a potem wspólnie lizałyśmy chłopakowi. Kiedy wystrzelił akurat na mnie trafiło

      anka

      Skomentuj

      • walle

        #63
        moim zdaniem jeśli para jest ze sobą zżyta, kocha siebie to nie odważy się na takie coś! po prostu wątpię żeby po taki czymś nic się nie zmieniło. to jest moje prywatne zdanie. Jestem w stałym związku i rozmawialiśmy o tym i wspólnie o tym rozmawialiśmy i doszliśmy do tego że żadne z nas nie chce się dzielić i to jest prawda. fantazja, fantazją, a miłość, miłością!

        Skomentuj

        • Anioka.M
          Ocieracz
          • Feb 2009
          • 102

          #64
          Napisał walle
          moim zdaniem jeśli para jest ze sobą zżyta, kocha siebie to nie odważy się na takie coś! po prostu wątpię żeby po taki czymś nic się nie zmieniło. to jest moje prywatne zdanie. Jestem w stałym związku i rozmawialiśmy o tym i wspólnie o tym rozmawialiśmy i doszliśmy do tego że żadne z nas nie chce się dzielić i to jest prawda. fantazja, fantazją, a miłość, miłością!

          Całkowicie się z Tobą zgadzam, nie każdy jednak związek to wielka miłość i w dodatku dozgonna. Czasem chce mi się po prostu seksu i jeśli trafi się w dodatku w atrakcyjnym wydaniu i z dużą dawką perwersji - to korzystam i pozwalam sobie na coś ekstra, aby mieć co na stare lata (czytaj: w stałym związku) wspominać.

          anka

          Skomentuj

          • Gurgun
            Erotoman
            • Feb 2009
            • 707

            #65
            Jeszcze nie miałem takiej przyjemności, ale wiem, że moja partnerka by się zgodziła
            Gurgun - jaki jest każdy widzi

            Skomentuj

            • n4t
              Ocieracz
              • Jun 2007
              • 109

              #66
              Napisał Aśka
              A moim zdaniem nie powinienes oceniac uczuć ludzi , których nie znasz, bo niewiele o tym wiesz.
              To, że sie ludzie zgadzają na trójkąt nie świadczy o tym, że się nie kochają , nie szanują i nie wystarczają sobie. A bynajmniej nie u wszystkich tak jest .
              Prawda to! Jak mówi moja znajoma, która akceptuje wyzwolony tryb życia - najgłośniej krytykują ją Ci którzy mają partnera. Każdy ma swoją wizję związku/partnerstwa. I układy wielokątne wcale nie muszą ich burzyć.

              Skomentuj

              • sunrisepl1
                Świętoszek
                • Apr 2010
                • 19

                #67
                Nie podzielam waszego zdania. Jeżeli ktoś podejmuje się takiego wyzwania jak związek, to w pełni poświecą się partnerowi. Zazdrość jest tak powszechna, że takie dzielenie się z kimś partnerem lub partnerką nie utrzyma tego związku na długo. Inna sprawa jednorazowo... Każdy ma jakieś tam fantazje. Ale lepiej oddać się w pełni jednej osobie niż po połowie dwóm.

                Skomentuj

                • n4t
                  Ocieracz
                  • Jun 2007
                  • 109

                  #68
                  Napisał sunrisepl1
                  Nie podzielam waszego zdania.
                  Masz prawo się nie zgadzać Ale tak jak Ty masz inne opinie, tak są ludzie będący ze sobą, ale i skłonni do tego grona dopuścić kogoś jeszcze. Kwestia podejścia.

                  Wspominasz o oddawaniu się w połowie dwóm osobom. To obejmuje tylko (lub jak kto woli "aż") seks. Nie codzienne życie, nie obowiązki, nie problemy. Krzywdą jest robienie tego wbrew woli jednej ze stron.

                  Skomentuj

                  • Gurgun
                    Erotoman
                    • Feb 2009
                    • 707

                    #69
                    Napisał sunrisepl1
                    Nie podzielam waszego zdania. Jeżeli ktoś podejmuje się takiego wyzwania jak związek, to w pełni poświecą się partnerowi.
                    Związek to poświęcenie? Pierwsze słyszę.

                    Napisał sunrisepl1
                    Zazdrość jest tak powszechna, że takie dzielenie się z kimś partnerem lub partnerką nie utrzyma tego związku na długo.
                    Twierdzisz, że każdy jest zazdrosny? Bo ja np. mam inny pogląd na tą sprawę. I co teraz?

                    Napisał sunrisepl1
                    Ale lepiej oddać się w pełni jednej osobie niż po połowie dwóm.
                    Więc uważasz, że np miłości masz skończoną ilość i jeśli rozdzielisz ją między 2 osoby to każda otrzyma jej mniej? Pffffffffff. Powiedz to matce, która ma 2 dzieci. Czemu w przypadku miłości partnerskiej miałoby być inaczej?

                    I co znaczy "lepiej"? Lepiej jest pojęciem względnym
                    0statnio edytowany przez Gurgun; 15-04-10, 22:17.
                    Gurgun - jaki jest każdy widzi

                    Skomentuj

                    • Sollat
                      Erotoman
                      • Feb 2010
                      • 629

                      #70
                      Powiedz to matce, która ma 2 dzieci.
                      No i też każda matka ma swoje ulubione dziecko. Przynajmniej moja.
                      https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

                      Skomentuj

                      • Gurgun
                        Erotoman
                        • Feb 2009
                        • 707

                        #71
                        Napisał Sollat
                        No i też każda matka ma swoje ulubione dziecko. Przynajmniej moja.
                        Moja nie, a przynajmniej nigdy tego nie odczułem i o tym nie wiem, więc może jednak nie każda
                        Gurgun - jaki jest każdy widzi

                        Skomentuj

                        • ASAMITA27
                          Banned
                          • Sep 2009
                          • 94

                          #72
                          hmm ciekawa propozycja,może odpada to by robila to mi z przyjaciulka,potem moglo by po wszytskim byc troszke dziwnie tak w 4 oczy,ale np z jakąś wynajętą prostytutka hmmm czemu nie

                          Skomentuj

                          • swawolna_n
                            Erotoman
                            • Nov 2009
                            • 503

                            #73
                            Napisał ASAMITA27
                            ale np z jakąś wynajętą prostytutka hmmm czemu nie
                            OMG Okropnie bym się brzydziła dotknąć się jezykiem z prostytutką i lizac jej ślinę. W życiu bym się na takie coś nie zgodziła.
                            "Mężczyźni myślą o seksie co 5 minut,
                            a kobiety cały czas, tylko mają podzielną uwagę."

                            Skomentuj

                            • Zwyczajnie
                              Erotoman
                              • Jun 2009
                              • 412

                              #74
                              Na dzień dzisiejszy nie zgodziłabym się. Nie wytrzymałabym widząc, że inna kobieta dotyka w ten sposób mojego faceta. Fantazje fantazjami, ale i te mają swoje granice.. przynajmniej u mnie. : )
                              Forever young.

                              Złe języki obgadują,
                              dobre dają orgazmy.

                              Skomentuj

                              • ASAMITA27
                                Banned
                                • Sep 2009
                                • 94

                                #75
                                Napisał swawolna_n
                                OMG Okropnie bym się brzydziła dotknąć się jezykiem z prostytutką i lizac jej ślinę. W życiu bym się na takie coś nie zgodziła.
                                my mowimy tu o lodziku a nie o pocalunkach itp fajnie bylo by gdyb zrobily razem tylko loda zresztą to byl tylko przyklad

                                Skomentuj

                                Working...