W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Poszukuję opowiadania!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Yokaze
    Świętoszek
    • Jun 2019
    • 1

    Poszukuję opowiadania!

    Drodzy Forumowicze
    Dawno temu znalazłem w internecie opowiadanie pod tytułem "Lanie od Siostry" (jeśli dobrze pamiętam), ale od tamtej pory nigdzie go nie ma
    Pamiętam ze zaczynało się od tego ze chłopak dostał lanie w obecności siostry od ojca, a potem bojąc się kolejnego lania od ojca zgodził się na lanie od siostry.

    Mam nadzieję że ktoś ma to opowiadanie i się podzieli
    Z góry dziękuje
  • gebamawro
    Świętoszek
    • Mar 2020
    • 1

    #2
    Podepnę się bowiem także poszukuję dwóch opowiadań, znalezionych kiedyś w polskim internecie

    1. Gościu koło 40stki po rozwodzie z żoną wraca do domu rodzinnego, gdzie mieszka już tylko jego matka. Po jakimś czasie gdy nadchodzi zima matka proponuje żeby zaczęli sypiać w jednym łóżku, aby zaoszczędzić na ogrzewaniu, i faktycznie przez chwilę tak jest, ale wiadomo jak się kończy

    2. Gościu po maturze musi szukać pracy, ale słabo mu to idzie. Aby rodzice dali mu lekki spokój idzie w weekend na lokalny targ i zatrudnia się jako pomoc w jednym z gospodarstw. I tam ma krótką przygodę z mocno dojrzałą właścicielką gospodarstwa

    Z góry dzięki za pomoc

    Skomentuj

    • Sollat
      Erotoman
      • Feb 2010
      • 629

      #3
      Jak już wszyscy...


      Dawno temu czytałem jedno opowiadanie, ale (co niedziwne) nie umiem go znaleźć ponownie. Dziewczyna ujeżdżała w nim swojego chłopaka, opowiadając mu o seksie z przyjaciółką. Może ktoś się nań natknął?
      https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

      Skomentuj

      • solymr
        Świętoszek
        • Apr 2020
        • 1

        #4
        Cześć,
        szukam opowiadania, gdzie nauczycielka poszła udzielić korepetycji i tam u ucznia, jak korzystała z toalety to okazało się, że wylała na siebie płun, bodajże z pokrzywy, na który jest uczulona.
        Zdjęła ubrania (miała sukienkę, stanik i majtki) i dała do pralki na szybkie pranie, ale nie mogła potem otworzyć drzwiczek od pralki.
        Potem uczeń to odkrył i nie chciał jej dać ubrań.

        Nie pamiętam, czy był seks, ale była też 2. część, gdzie koleś zaprosił koleżankę, by ta wydepilowała nauczycielkę.

        Skomentuj

        • xxxgtxxx
          Świętoszek
          • Aug 2009
          • 3

          #5
          Hej
          Szukam opowiadania o sesji zdjęciowej gdzie mąż modelki został upojony alhokolem a sesja była z czarnoskórym. Nigdzie nie mogę znaleźć. Z góry dziękuję
          "Boso ale w ostrogach"

          Skomentuj

          Working...