W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Leki zmniejszające libido męskie

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kl7040977
    Świętoszek
    • Nov 2014
    • 5

    #16
    Zdrowie najważniejsze. Wtedy miałem już trochę problemów zdrowotnych, teraz jestem zdrowy jak ryba. Skorzystam jednak z którejś tam rady i może zdobędę te leki w Niemczech. Nie ma co sobie tym zaprzątać myśli. Pozdrawiam

    Skomentuj

    • paffcio
      Banned
      • Mar 2006
      • 2286

      #17
      Progres w walce z tuszą widać gołym okiem i tutaj szacun wielki ale pomarszczona skóra i wiszące cyce wygladają dość mizernie.

      Skomentuj

      • Anscot
        Świętoszek
        • Oct 2014
        • 33

        #18
        Gratuluje ogromnego spadku wagi, szkoda ze zrobiles to troche na wariata i skora nie miala czasu sie wchlonac, ja na twoim miejscu pewnie oszczedzalabym na operacje usuniecia jej.

        Mam nadzieje ze zauroczysz jakas mila pania swoim wdziekiem i zadne leki juz nie beda potrzebne.

        Skomentuj

        • Consor
          Ocieracz
          • Dec 2011
          • 187

          #19
          Takie rzeczy to chyba tylko chirurgia estetyczna bo jest tego stanowczo za dużo by kremiki sobie poradziły. Sam zabieg nie powinien być aż tak bardzo drogi, a zmieni Twoją samoocenę i przywróci chęć do życia. Idź do lekarza, niech Ci da namiar jak to załatwić bo warto.

          No i szacun panie!

          A co do zamoczenia w aktualnym stanie. Nie przekreślałbym szans. Jakby nie patrzeć, jeśli będziesz się spotykał z panną i na głębszym stopniu zaawansowania związku przedstawisz jej swoją historię powinna zrozumieć a samo uczucie przezwyciężyć spokojnie ewentualną niechęć do tego nadmiaru skóry.

          Swoją drogą ludzie...możecie mieć najpiękniejszych partnerów, każdego dnia może się zdarzyć wypadek, poparzenie itd. i uroda będzie już tylko wspomnieniem. Zostawicie ich tylko dlatego?

          Skomentuj

          Working...