W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ile miales/as lat, podczas pierwszego razu...

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dan
    Świętoszek
    • Apr 2006
    • 44

    Ja też jeszcze nie, mimo że mam 21 lat, ale już spotkałem dziewczynę, z którą chcę to zrobić, ona jest dziewicą, już o tym nawet rozmawialiśmy. To chyba kwestia miesiąca

    Skomentuj

    • wympiel
      Świętoszek
      • Apr 2006
      • 8

      Ja miałem 14 lat

      Poważnie, aczkolwiek żałuje.

      Skomentuj

      • Dibbs
        Świętoszek
        • Apr 2005
        • 3

        Ja mialem i mam nadal 18 bo to bylo w tym roku a ona 17 ale jestesmy z tego samego rocznika tyle ze ona ma urodziny w listopadzie

        Skomentuj

        • pipka
          Świętoszek
          • Apr 2006
          • 3

          Napisał kuna
          Prosze o podawanie wieku w jakim po raz pierwszy mieliscie stosunek.

          Moj to 18
          heheh słaboiutko laseczki i chłopczyki.Ja straciłam Cnote mając 15 lat z moim Dłuugim Ch.......m też tyle miał wtedy.Było ostro!!na domku w lesie,gdzie łożko i podłoga Niemiłosiernie skrzypiały
          Green

          Skomentuj

          • Maga23
            Świętoszek
            • Apr 2006
            • 6

            Napisał pipka
            heheh słaboiutko laseczki i chłopczyki.Ja straciłam Cnote mając 15 lat z moim Dłuugim Ch.......m
            Słabiutko? A co to..? Wyścig? Huh?

            Skomentuj

            • leon
              Świntuszek
              • Mar 2005
              • 53

              Ona chce dopiero po 18
              A co to wogóle za głópota?? Co ludzie tak z tą 18??? Niby człowiek jakiegoś oświecenia ma dostać?? Bo ktoś sobie wymyślił że 18 lat to dorosły i inni żyją pod to co ktoś sobie wymyślił. Znam chłopaczka co ma 16 lat i śmiało mogę o nim powiedzieć że byłby odpowiedzialnym kierowcą a znam takich co mają po 20 a bym im prawa jazdy nie dał za ich głópotę.

              Skomentuj

              • PrzepiłemNick
                Świętoszek
                • May 2006
                • 16

                hmmm... Pamietam ze mialem wtedy 18 lat - swiezo 18 - z 2 tygodnie po moich urodzinach ) Ona natomiast... khm miala 22,5 :]]] Mialem o tyle szczescie, ze byla w miare doświadczona i poszlo bez gumek - brala tabletki
                0statnio edytowany przez PrzepiłemNick; 01-05-06, 20:19.
                --
                Każdy jest "zboczony"... tylko nie każdy się do tego przyznaje otwarcie...

                Skomentuj

                • helga_von_ja
                  Świętoszek
                  • May 2006
                  • 2

                  2 tygodnie po moich 18 urodzinach. On mial przede mna mnostwo dziewczyn. Stwierdzilam, ze seks jest przereklamowany i zaraz po samym akcie spedzilam 30 minut pod prysznicem. Bylo beznadziejnie! Bolalo dosc mocno a i moj partner nie byl zbyt delikatny. Za to drugi, trzeci i nasepne pomogly mi przekonac sie,ze nie mialam racji

                  Skomentuj

                  • baguvix
                    Świętoszek
                    • May 2006
                    • 3

                    Hmm 19 lat miałam prawie a on 26. I dość szybko się potoczyło. Pewnie inaczej byłoby, gdyby on nie był "doświadczony". A tak to wyszło jak wyszło. Nie to, że nalegał czy naciskał, po prostu potrafił mnie zachęcić i robił to nieźle. lol. ;p

                    Skomentuj

                    • loveNOmore
                      Świętoszek
                      • May 2006
                      • 3

                      Siemka all ... ja miałem 17 a moja bejbe 16 ... fajnie byłooo
                      love rulez

                      Skomentuj

                      • lukabazuka
                        Świntuszek
                        • May 2006
                        • 65

                        mialem 19 a ona byla dziwka z burdelu z najwiekszymi cyckami jakie kiedykolwiek widzialem wlacznie do tej pory takze czulem sie jak w niebie i do tego jeszcze super lodzik i finisz na te cudne piersi troche mialem dola ze stracilem to z takiego pokroju kobieta ale nieraz mi sie przypomina i az lezka w oku sie zakreci...

                        Skomentuj

                        • Bender
                          Administrator
                          • Feb 2005
                          • 3026

                          Hmm ja tez zrobilem to piewszy raz w wieku 15 lat. I nie uwazam to ani za powod do chwaly ani jako cos wstydliwego. Wtedy uwazalem ze bylem gotow. A teraz? Nie mowie ze nie bylem, ale jakbym poczekal to nicby sie nie stalo. Choc w sumie nie moglbym zbierac doswiadczenia bez tego wiec takze inaczej bym na to pewnie patrzyl.
                          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                          Billy Crystal

                          Skomentuj

                          • Ksysiaczek
                            Świętoszek
                            • May 2006
                            • 5

                            Mój był w wieku 16 lat i nie uważam, żeby byłby to powód do dumy... Tymbardziej, że zrobiłem to z osobą dopiero co poznaną...:/ Teraz uważam, że powinno się to robić z osobami które się kocha....

                            Skomentuj

                            • romoo
                              Wspomógł BT
                              • Mar 2006
                              • 205

                              Przeczytałem tylko 13 stronę bo post jest monotematyczny i lepiej żeby forowicze pisali liczbe a nie swoje dokonania . ''W wieku 15 llat zaliczyłem dziewczynę o rok młodszą.'' A ja bym chętnie zaliczył twoje kakaułko chłoptasiu. I jak się czujesz teraz?
                              After Forever

                              Skomentuj

                              • milena17
                                Świętoszek
                                • May 2006
                                • 6

                                a ja mialam 16 lat, moj chlopak 18, teraz mam 17 i caly czas z nim jestem i jest ekstra !

                                Skomentuj

                                Working...