W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pieszczoty przez spodnie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • PatryczekxD
    Świętoszek
    • Aug 2007
    • 12

    #31
    Napisał Asiulek
    bardzo dobra , ale nie tylko dla niedoswiadczonych
    No moze masz racje ale bede mogl to ztwierdzic za kilka lat jak i ja bede doswiadczonym graczem na tym polu bo na razie to ze mnie żółtodziób

    Skomentuj

    • Pełnoletni
      Świętoszek
      • Aug 2007
      • 17

      #32
      Ja mam 15 lat...a moja dziewczyna 16....wiec o sexie nie ma mowy....ale zeby nie bylo nudno.....to bardzo czesto pieszcze ja przez sopdnie..mozna powiedziec ze ona jest tego nalogowcem......hehe.....potrafi dojs kilka razy dziennie dzieki pieszczotom przez spodie....dobra wprawka dla poczatkujacych
      Też mam 15 i to samo robie z moją o sexie nie rozmawialiśmy ale nie jest gotowa chociaż petting przez spodnie jest

      Skomentuj

      • marihuanaaaaa
        Ocieracz
        • Aug 2006
        • 181

        #33
        Lubie byc pieszczona przez spodnie, gdyż pocieranie,ocieranie itp. sprawiaja mi wiele radości.
        Teraz chodz tu do mnie poczuj sie swobodnie przy mnie bądz...

        Skomentuj

        • Enea
          Perwers
          • Dec 2005
          • 1010

          #34
          JA nie lubie. Pieszczenie malej przez jeansy podraznia ja, po za tym nie mam ochoty na grzybice, ktora dosc latwo mozna zalapac przez takie ocieranie jeansu o cipcie.... Poza tym takie macanie przez ubrania czy to piersi czy cipki na prawde malo na mnie dziala z reszta po co przez ubranie jak mozna bez. Po co cukierka odzianego w papierek
          Miejsca publiczne za to jak najbardziej

          Skomentuj

          • PatryczekxD
            Świętoszek
            • Aug 2007
            • 12

            #35
            Napisał młodzian15
            Też mam 15 i to samo robie z moją o sexie nie rozmawialiśmy ale nie jest gotowa chociaż petting przez spodnie jest
            hehe widze ze nie jestem sam . D

            Skomentuj

            • konel
              Świętoszek
              • Jul 2007
              • 25

              #36
              ja jak złapię mocno przez spodnie swoją Panią w kuchni, to dobry seks gwarantowany
              konel

              Skomentuj

              • shauni
                Świętoszek
                • Dec 2006
                • 27

                #37
                Mi też zawsze sprawaiło to przyjemność ) Może dojść bym nie umiała, ale takie pieszczoty przez spodnie są podniecające ;]

                Skomentuj

                • Flower
                  Świntuszek
                  • Aug 2007
                  • 48

                  #38
                  heh No ja mam 18 lat a moj chlopak 19. No On byl w bokserkach a ja w bieliznie. No i siedzialam na nim ... bylo bardzo przyjemnie. ALE NIE JECZALAM ... tylko chcialabym sie dowiedziec czy takie cos facetom tez sprawia przyjemnosc tak duza jak mi. PROSZE, MOGLIBYSCIE COS NA TO NAPISAC:]?

                  dzieki z gory,
                  0statnio edytowany przez Flower; 29-08-07, 22:51.
                  "Amantium irae amoris integratio"

                  Skomentuj

                  • cycolinek
                    Świętoszek
                    • Mar 2007
                    • 11

                    #39
                    /MisiA\ heh No ja mam 17 lat a moj chlopak 18. No i wczoraj takie cos sie stalo pierwszy raz. On byl w bokserkach a ja w pizamce. No i siedzialam na nim i ocieralam o niego... bylo bardzo przyjemnie. Mialam orgazm nawet. ALE NIE JECZALAM . heh.. tylko chcialabym sie dowiedziec czy takie cos facetom tez sprawia przyjemnosc tak duza jak mi. PROSZE, MOGLIBYSCIE COS NA TO NAPISAC:]?

                    dzieki z gory, pytam bo nowa jestem i nie potrafie jeszcze zakladac swoich tematow, a pozatym to chyba temat o tym, wiec nie chce sie powtarzac
                    powiem nawet ze bardzo duza przyjemnosc (jesli chodzi o mnie) a szczegolnie w wyzej wymienionej pozycji ktora wrecz uwielbiam
                    ,,Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą..."

                    Skomentuj

                    • Flower
                      Świntuszek
                      • Aug 2007
                      • 48

                      #40

                      no on mi mowil ze bylo bardzo przyjemnie(hmm mi tam pozycja sie tez bardzo podobala ).
                      0statnio edytowany przez Flower; 29-08-07, 22:54.
                      "Amantium irae amoris integratio"

                      Skomentuj

                      • Kinia_18
                        Świętoszek
                        • Jul 2007
                        • 4

                        #41
                        Takie pieszczoty są super i to nawet jeśli się stale współżyje czasem jakaś odmina się przydaje i można to czasem zastosować jako grę wstępną. Ja czasem mam tak że jęcze ale niemusze toego robić jakoś potrafie nad tym panować... A co do miejsc publicznych to fajne akcje spontan potem wychodzą ale jeśli niejest to do przesady ja raz mojego ex zabawiałam w parku na ławce przy głównej ulicy rączkami. A raz sama napodkałam się przez przypadek na pare w parku ktura się kochała a ludzie jakby nigdy nic chodzili sobie obok nich to im się chyba najbardziej podobało

                        Skomentuj

                        • syrenka24
                          Banned
                          • Jun 2009
                          • 129

                          #42
                          uwielbiam to

                          Skomentuj

                          • lady_mysterious
                            Erotoman
                            • Jun 2009
                            • 550

                            #43
                            Taaa lubię to w publicznych miejscach jak mnie tam ;D ach ;D ale oczywiście tak wmiarę dyskretnie żeby innym się za bardzo w oczy nie rzucało ja również nie jęczę znaczy się potrafię się powstrzymać
                            1 + 1 daje 69
                            ale to już wyższa matematyka

                            Skomentuj

                            • Nilieth

                              #44
                              Napisał cMokra
                              ja również nie jęczę
                              Hm. No ja też ani nie pisnę w trakcie pieszczenia przez spodnie, bo mnie to najzwyczajniej nie rusza. Nie bardzo odczuwam taką stymulację, bo jednak materiał dżinsowy jest dość gruby i sztywny <a tylko takie spodnie noszę>. Ale żeby nie było zaraz, że Nili dziwna jest i tylko bez gaci bierze ją na orgazmy.

                              Uwielbiam być dotykana przez materiał, najlepiej taki gładziutki np. przez satynę albo jedwab, nawet chyba bardziej niż bez. Majtusie / gaciolki / stringusie / figusie / reformusie * często znikają dopiero pod koniec pieszczot, jako znak, że już teraz jest ten czas...

                              *) niepotrzebne skreślić
                              Napisał kaziu91
                              pieszcze" ją przez spodnie, to najpierw widze po jej twarzy ze jej przyjemnie a za chwile zabiera raczke i mówi że nie chce bo bedzie jeczec
                              Ja tam bym powiedziała, że każe Ci zabrać rączką, bo ją szoruje przez te spodnie. Bo co za problem sobie pojęczeć jak nikt nie patrzy Ale nieważne, tym bardziej, że temat sędziwy już trochę.

                              Skomentuj

                              • niuńka19
                                Świętoszek
                                • Jun 2009
                                • 6

                                #45
                                Tak, lubię. To jest bardzo przyjemne ahhh...
                                Moj partner też to bardzo lubi...

                                Skomentuj

                                Working...