W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Moja dziewczyna nie ma na nic ochoty

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mat.
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 521

    #16
    Napisał romantica
    I całe szczęście, że ludziom twojego pokroju "nie dają"
    Gościu , ja nie zakładałem tematu , że mi nie dają !
    Mam ich do przesady
    Jak widzisz lubię szydzić .

    Skomentuj

    • _mike
      Banned
      • Aug 2007
      • 820

      #17
      Napisał adriann
      sprobuje jeszcze raz nia pogadac
      I znowu Ci powie 'bo nie mam ochoty'. To tak trudno zrozumieć, że ktoś nie ma na coś ochoty bez powodu? Ot tak, po prostu... Zresztą, gadaj z romantica, ona tu jest ta normalna.

      Skomentuj

      • adriann
        Świętoszek
        • Feb 2009
        • 5

        #18
        ogolnie to zalozylem posta na inny temat

        Skomentuj

        • romantica
          Świntuszek
          • Feb 2009
          • 55

          #19
          Wszelakie problemy w związku należy rozwiązywać szczerą rozmową ponieważ inaczej będą narastać i powodować spięcia, których da się uniknąć. Życzę powodzenia!
          Diabeł wie wszystko, nie wie tylko gdzie kobiety ostrzą swoje noże...

          Skomentuj

          • Adalbert27
            Świntuszek
            • Dec 2009
            • 88

            #20
            Rozumiem, że jeszcze nie uprawialiście seksu. Jeśli chcesz coś przyspieszyć to jedynym na ta sposobem jest nie-przyśpieszanie. A poza tym napisz troche więcej inf. bo troche ich mało

            Skomentuj

            • alibaba.45
              Świętoszek
              • Feb 2009
              • 36

              #21
              Jak wcześniej radzono szczera rozmowa. MOze wystraszyła się ze dalej pójdziecie a nie jest gotowa. NIc na siłę, oboje musicie chcieć tego samego. A może jak wcześniej napisano wypaliło sie.... Trudno sie rozmawia jak nie ma rozmowy a tylko monolog.

              Skomentuj

              • rozyczka70
                Erotoman
                • Mar 2007
                • 656

                #22
                ...hmm...obawiam się, że w tym wypadku nie pomoże już nawet rozmowa, bo, jak ja tylko sądzę, o pełnej szczerości nie może już być mowy...szkoda, że dziewczyna nie potrafi powiedzieć wprost co i jak, ale w tak młodym wieku, nie jest to chyba niczym nadzwyczajnym...daję 100 punktów, że pojawił się ktoś, albo coś, inny...
                Rozyczka
                vel
                Szukający Myśliciel

                Skomentuj

                • Pawel1990
                  Świętoszek
                  • Dec 2009
                  • 46

                  #23
                  A moze ona ma jakis wiekszy problem przez ktory zamknela sie w sobie i nie chce o tym z nikim gadac. <--- chodzi o rozmowe. Ale przez problemy moze tez niebyc 'chcicy'. Moze nagle tknelo ja ze to za wczesnie i teraz ma blokade na seks i te sprawy. Sprobuj z nia pogadac. To jest chyba jedyne wyjscie.

                  Skomentuj

                  • Noddy
                    Świętoszek
                    • Dec 2009
                    • 38

                    #24
                    Kolego imienniku Miałem podobną sytuację kilka mięsięcy temu że na nic zupełnie moja lady nie miala ochoty ale ciagle jej nawijalem jak osiol do znudzenia ze chce wiedziec co się stalo itp . Ucinala rozmowe-czekalem dalej. Proboj rozmawiac nadal jak to napisal Pawel1990 być może coś ci powie może nie ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz jaki będzie efekt. Mi się udało rozwiązac ten problem ale trzeba bylo troche czasu i cierpliwości. Pozdro
                    "Życie jest jak morze-raz spokojne a raz burzliwe , ale w seksie to my decydujemy jaki on ma być "

                    Skomentuj

                    • swingerka
                      Świętoszek
                      • Jan 2010
                      • 9

                      #25
                      Napisał _mike
                      I znowu Ci powie 'bo nie mam ochoty'. To tak trudno zrozumieć, że ktoś nie ma na coś ochoty bez powodu? Ot tak, po prostu... Zresztą, gadaj z romantica, ona tu jest ta normalna.
                      Wybacz mike, ale wypisujesz kompletne głupoty, nic nie dzieje się bez przyczyny. Powód jest i to poważny.
                      Adrian moim zdaniem powinieneś w jakiś sposób nakłonić ją do rozmowy, jeśli dalej będzie z Ciebie robić idiotę, wybacz, ale wytłumaczenie "bo nie mam ochoty" - to nie wytłumaczenie, w tedy zagroź jej, że jeśli dalej będzie się tak zachowywać, to się po prostu rozstaniecie. Jeśli jej to nie ruszy, to moja teza się potwierdzi a mianowicie - że Cię po prostu, najzwyczajniej w świecie, bezczelnie zdradza.
                      No I won't hurt you unless you ask me to hurt you

                      Skomentuj

                      • Nilieth

                        #26
                        Napisał Mat.
                        Pieprzyć wszystkie kobiety, które nie dają !
                        Pieprzenie tych, co nie dają, gwałtem się nazywa.
                        Napisał adriann
                        (...) nagle wszystko jej przeszlo i od kilku miesiecy nie moge liczyc na wiecej niz buziaka..
                        1. Coś ją trapi, ale nie chce Ci o tym powiedzieć, bo... (coś tam, coś tam).
                        2. Przestałeś być dla niej atrakcyjny seksualnie.
                        3. Poznała kogoś innego i nie wie, jak Ciebie "odstawić" na bok.
                        4. ... (wstaw dowolne)
                        duzo razy probowalem z nia o tym gadac ale ona mowi zenie ma ochoty, ze nie chce..
                        Próbuj dalej z nią pogadać, tylko tam znajdziesz odpowiedź, a nie na forum. My nie wiemy, czego chce Twoje dziewczę.

                        Skomentuj

                        • lady_dizzy
                          Banned
                          • Aug 2009
                          • 97

                          #27
                          powiem szczerze, ze mialam tak przez jakis czas z moim partnerem. niedlugo bedziemy mieli rok. nie jestem pewna od czego jest zalezna ochota na pieszczoty... pociagal i pociaga mnie nadal, czesto nie moge sie przy nim opanowac. ale przez pewien czas nie mogl liczyc na nic wiecej... cos jakby sie we mnie zablokowalo. chcialam sie jedynie przytulic, obejrzec razem jakis film. moze twoja dziewczyna obecnie przywiazuje wieksza wage do uczuc, wspolnych chwil niz do samych pieszczot.

                          Skomentuj

                          • Pasek102
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Nov 2009
                            • 211

                            #28
                            Na pieszczoty to trzeba zasłużyć .

                            Skomentuj

                            • LubiszToo
                              Świętoszek
                              • Mar 2010
                              • 3

                              #29
                              myślę,że robiliście to za często,i po prostu jej sie znudziło i tyle.

                              Skomentuj

                              • ciekawski0
                                Świętoszek
                                • Mar 2009
                                • 1

                                #30
                                Może zmieniły się Jej preferencje seksualne, nie poznała ostatnio jakiejś dobrej "przyjaciółki" ?

                                Skomentuj

                                Working...