W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks w trumnie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Albinoska
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2009
    • 207

    #31
    Yyyy... Ale w trumnie jest chyba za ciasno na szczególniejsze "akrobacje"?
    - (...) Piękno to jest to, co człowiek ma w środku.
    - Tak? To dlaczego w "Playboyu" nie drukują zdjęć rentgenowskich?
    – ... Bo głupi jesteś.

    Skomentuj

    • brzoskwineczka
      Perwers
      • Sep 2009
      • 824

      #32
      Nie jestem zainteresowana. Jakoś nie widzę, żeby tam było miejsce na fantazjowanie. Nie wiem jakie duże to pudło jest ale bez "na jeźdźca" nie ma dobrego seksu a możnaby się tak nie zmieścić.
      ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

      "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

      Skomentuj

      • ***Mlody17***
        Seksualnie Niewyżyty
        • May 2009
        • 235

        #33
        Ja nie widzę w tym nic podniecającego i nie wiem kogo może to podniecać...
        Taki tam, ciekawski człowiek

        Uważajcie co piszecie, bo niektórzy sugerują się waszymi wypowiedziami...

        Skomentuj

        • GOSdog
          Świntuszek
          • Oct 2009
          • 63

          #34
          ooo fuj nie.. ble... nic w tym podniecajacego nie widze, wrecz odwrotnie... brakuje jeszcze trupa polac ciepla woda i jazda ... :/ eh przegiecie
          Kto pyta nie błądzi, kto ma kase ten rządzi... Ja jestem tym pierwszym

          Skomentuj

          • suchy2
            Ocieracz
            • Oct 2009
            • 124

            #35
            Napisał vidax
            Kompletny idiotyzm.
            Nigdy takiego czegoś.

            Trumna i wszystko co z nią związane to temat tabu i mam nadzieje ze jak najdłużej nie będe musial o nim myśleć, rozmawiać itd..
            Hehehe ale tu jest forum bez tabu. Ja chętnie bym się bzykał w trumnie z jakąś gotycką dziewczyną w podartych pończochach bez majtek z bardzo owłosioną szparką, za to w gorsecie.
            Hmm marzenia się spełniają!! Tylko trzeba bardzo chcieć!
            Najlepiej z takimi na niby zakwiawionymi ustami jak wampirzyca. Teraz dawać!!! Zarzućcie mi nekrofilię, czekam!!!

            Skomentuj

            • toxicgirl
              Banned
              • May 2006
              • 783

              #36
              a ja bym sie bzykneła w trumnie, najlepiej z trupem, takim jeszcze nie całkiem rozłożyonym.......

              Skomentuj

              • negi
                Świętoszek
                • Feb 2010
                • 5

                #37
                Chociaż jestem młoda, i jeśli chodzi o sex to jest mało rzeczy których jeszcze nie robiłam, ale jakoś sex w trumnie mnie chyba nie pociąga , ale chyba tylko z tego powodu że trochę ciasno by tam było - coś jak sex w zwykłej średniej wielkości wannie - też ciasno, nie ma jak się obrócić, choć w trumnie o tyle lepiej że bardziej miękko by było Co jak co, ale zdjęcia w trumnie już zaliczyłam , ale chyba tylko dlatego że moja ciotka i wujek prowadzą firmę pogrzebową

                Skomentuj

                • Selma
                  Świntuszek
                  • Mar 2009
                  • 71

                  #38
                  Przemyślę to, jeśli zaczną produkować dwuosobowe trumny wyściełane wygodnym materacem...

                  Skomentuj

                  Working...