W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Spódniczki...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Poker
    Świntuszek
    • Sep 2006
    • 67

    Spódniczki...

    cholernie kreci mnie jak moja kobieta kocha sie ze mną w krótkiej spódniczce,stingi odchylasz na dupeczke i szybka jazda od tyłu... ktos ma podobne upodobania?
  • puren
    Świętoszek
    • Jul 2007
    • 4

    #2
    Ja tez bardzooo lubie widok ladnej dziewczyny w minispodniczce na ulicy , krzesle itp.

    Skomentuj

    • anduk
      Koci administrator
      • Jan 2007
      • 3901

      #3
      Napisał puren
      Ja tez bardzooo lubie widok ladnej dziewczyny w minispodniczce na ulicy , krzesle itp.
      Tak, zdecydowanie kobieta w spódnicy wygląda bardzo seksowanie, subtelnie, pociągająco i kobieco Mam nadzieję, że nigdy kobiety nie będą aż tak wyzwolone i nie porzucą spódnicy na rzecz spodni
      If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

      Skomentuj

      • Poker
        Świntuszek
        • Sep 2006
        • 67

        #4
        coś tego typu- http://www.topless-babes.com/galleries/nikki/ndn118/

        Skomentuj

        • kitty
          Świętoszek
          • Jul 2007
          • 6

          #5
          Jako dziewczyna stwierdzam, że kobiety nigdy, ale to nigdy nie zrezygnują z mini, a tym bardziej ze spódniczek.. Bo w czym innym czułybyśmy się bardziej sexy niż właśnie w mini?
          Ja osobiście raz z chłopakiem uprawiałam sex w spódniczce tak hardcore'owo... Założyłam szpilki, mini, która mi nawet nie zakryła tyłka i bardzo odważny top... Postanowiłam zrobic striptiz.. Ale cóż.. Nie wytrzymał do końca pokazu
          Non omnia possumus omnes

          Skomentuj

          • Equil
            Świętoszek
            • Jul 2007
            • 21

            #6
            Ja ubóstwiam kobiety w spódnicach. Strasznie kręci mnie seks w np. toalecie gdy nagle najdzie nas ochota.. opieram o ścianę przesuwam stringi na tyłeczek i spódniczka w górę.. ;-) Albo w domku.. dla pieprzu w takim ubranku ech

            kitty: Zazdroszczę facetowi.. też bym nie wytrzymał ;-)
            veni...
            vidi.....
            Linux ! :-)

            Skomentuj

            • mzbbwhunter
              Świętoszek
              • Jan 2010
              • 39

              #7
              Przyłączam się do tego grona również. Mnie bardzo kręcą wszelkiego typu spódniczki. Choć nie ukrywam że niesamowicie podobają mi się i kręcą również te długie spódnice szczególnie jesli są kolorowe, wzorzyste,również śliskie, co ciekawe i niestandardowe również używane w strojach regionalnych, ludowych. Trzeba przyznać że dziewczyna tak ubrana wygląda niezwykle pociągająco, subtelnie, kobieco no i elegancko

              Skomentuj

              Working...