W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Piwko Top ten - Dyskusje na temat piwa.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sunsetmen
    Banned
    • Mar 2015
    • 14

    Ja kiedys z lidl za 1.59 kupowlem. Jakas ciemna puszka byla. Pamietam ze 4 mi wystarczaly

    Skomentuj

    • womenintie
      Świętoszek
      • May 2014
      • 43

      Obkupiłem się belgijskiego piwa w Lidlu, średnio 4,50 za 330 ml, tyle co w Belgii czy Francji, mam nadzieję że wszystkie będą choć w połowie tak dobre jak Piraat, naprawdę fajne piwko, choć te 10,5% czuć. Szkoda tylko że w trzech Lidlach nie znalazłem Gulden Draaka, ponoć najlepszy z tego co rzucili.

      Skomentuj

      • TheBeast
        Świętoszek
        • Mar 2015
        • 37

        Hmm... Jak mowa o dobrym piwie to zawsze bardzo mi Stouty wszelakie smakowały. Portery w sumie też lubię, ale to dopiero niedawno się przekonałem. Do tego smaku, tak jak do whisky, chyba po prostu trzeba dojrzeć.
        Co do takich piw, codziennych czy imprezowych to najczęściej perła, bo w sumie wszędzie można dostać i jest w miarę dobra. Żywiec IPA też mi podszedł. Książęcego ciemnego też sporo piję, bo w knajpie do której najczęściej chodzę je podają i to na pewno lepsza alternatywa niż dębowe czy żubr.

        Skomentuj

        • Magiczny96
          Świętoszek
          • Jan 2014
          • 32

          mimo że nie przepadałem za alkoholem to najbardziej posmakował oraz tyskie
          Życie nie bajka? No ale jak kto😂

          Skomentuj

          • lejcyn01
            Świntuszek
            • Sep 2013
            • 72

            Kiss the Beast. Napaliłem się na to piwo bo przecież 200 IBU!(dla niewiedzących tłumaczenie tutaj), wiec trzeba spróbować. I co? wielkie rozczarowanie. Co prawda piwo dobre i bardzo pijalne przy mocy 8,5%, ale tą wartość to chyba wzięli z nieba. Gdzie ten chmiel ja się pytam.

            Skomentuj

            • Nabram
              Seksualnie Niewyżyty
              • Mar 2015
              • 307

              Patriotyzm lokalny - Perła
              Oral-B Nieeeee oral cacy
              Jutro może dla nas nie nadejść, więc żyjmy dziś dodatkowo na zapas. Król Julian

              Skomentuj

              • lejcyn01
                Świntuszek
                • Sep 2013
                • 72

                Nafciarz Dukielski, zdecydowanie piwo nie dla początkujących z craftem Whisky Rye Double Brown Porter. Mocno treściwe o oleistej fakturze. W smaku typowa ropa polecam masochistom

                0statnio edytowany przez lejcyn01; 27-04-16, 20:13.

                Skomentuj

                • Czacza83
                  Ocieracz
                  • Dec 2011
                  • 104

                  Raciborskie Rżnięte. W sumie chyba wszystkie Raciborskie. Ciechan Lagerowy i Wyborny,
                  Uganiamy się za kobietami z ciałami modelek, podczas gdy prawdziwymi demonami seksu są niepozorne panie z poczty, kiosku czy kasy w markecie.

                  Skomentuj

                  Working...