W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Fantazje o żonie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarianoItalia
    Świętoszek
    • Feb 2023
    • 19

    Fantazje o żonie

    Hmmm... Miałby ktoś ochotę pofantazjować i popisać o swojej, a może o mojej żonę? Jeśli wolałbyś o dziewczynie, czy kuzynce to jak najbardziej chętnie pomogę jeżeli jakaś Pani ma ochotę na fantazje o swoim partnerze, to myślę, że też się dogadamy!
    Zapraszam chętnyc!!!
  • zbuntowany
    Seksualnie Niewyżyty
    • Apr 2006
    • 237

    #2
    Oczywiście i bardzo chętnie:
    Taką mam fantazję o mojej żonie, że podchodzę do niej wieczorem. Ona siedzi wpatrzona w telefon i nic się nie spodziewa. Zbliżam się cicho i delikatnie całuję ją w szyję. Słyszę jak cicho wzdycha. Zaczynam całować ją za uchem. Ona wtedy odkłada telefon i zaczyna jęczeć:
    - Nie dziś, głowa mnie boli. Mógłbyś wyrzucić śmieci - kosz już się przesypuje. I kiedy w końcu wymienisz ten cieknący kran...
    I ja wtedy idę wyrzucam ten kosz szczęśliwy, że spełniłem połowę jej fantazji erotycznych

    Skomentuj

    • pisieńka
      Świętoszek
      • Mar 2007
      • 14

      #3
      Bardzo ciekawy temat

      Skomentuj

      • Azul
        Perwers
        • Jan 2022
        • 850

        #4
        Zwlaszcza fragment o zakupie nowego kosza, skoro stary wyrzucił ze śmieciami
        Nie wiem, chyba nie umiem o partnerze na forum fantazjować.
        Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

        Skomentuj

        • kubareisss
          Świętoszek
          • Mar 2022
          • 1

          #5
          Uwielbiam fantazje o żonach. Super się też fantazuje o koleżankach żony.

          Skomentuj

          • tomkos
            Świętoszek
            • May 2023
            • 2

            #6
            No ja mam dużo fantazji o mojej żonie... głównie wyobrażam sobie, że idzie do łóżka z kimś innym w różnych sytuacjach... najczęściej w sytuacjach kiedy przez seks musi komuś pomóc: przykład
            pracuje jako pomoc przy oddawaniu nasienia do badania/banku spermy .

            Skomentuj

            Working...