W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak dlugo trwał twoj pierwszy raz ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • róza
    Świętoszek
    • May 2006
    • 4

    #61
    Mój pierwszy raz?? ...zabawna historia.....mój partner był doświadczonym kochankeim aczkolwiek miał bardzo długą przerwe i tych pierwszych razow było 3...za kazdym razem zanim wszedł we mnie to już doszedł ...ale w końcu sie udało i rozdziewiczenie mnie trwało jakies 5 minut??....ale to chyba stres i długa abstynencja partnera...aaaale nastepnego dnia dokładnie 50 min samego seksu i było bosko

    Skomentuj

    • Sloneczkoo
      Świętoszek
      • Apr 2006
      • 11

      #62
      Moj pierwszy raz był .. dłuuuuugi, zaplanowany jak najbardziej

      Skomentuj

      • mlaskator
        Świętoszek
        • May 2006
        • 2

        #63
        ja poand godzine) ale po kilkunastu godzinach grywstepnej) ach ta dwudniowa seksualna sesja... i najpierw maasa pieszczot oralnych...

        Skomentuj

        • młody
          Świętoszek
          • Oct 2005
          • 42

          #64
          mój pierwszy raz trwał krótko ok. 2 - 3 minut, w dodatku pękła nam prezerwatywa i spuściłem się jej do środka, na szczęście nie zaszła w ciąże.

          Skomentuj

          • fury
            Świntuszek
            • May 2006
            • 47

            #65
            Napisał młody
            mój pierwszy raz trwał krótko ok. 2 - 3 minut, w dodatku pękła nam prezerwatywa i spuściłem się jej do środka, na szczęście nie zaszła w ciąże.
            lol, nie ma co dobry poczatek miales Moj pierwszy raz trwal z jakies 1,5h i zakonczyl sie mimo to fiaskiem--> jej mama zadzwonila i powiedziala ze jest juz pod akademikiem to byl dla mnie
            Sell Your soul to evil, then You will be dancing forever

            Skomentuj

            • Lukasz
              Świętoszek
              • Jan 2006
              • 42

              #66
              mlody - nie ma to jak adrenalinka na samym poczatku!
              moj pierwszy raz krociotko moze 2-3 min.

              Skomentuj

              • merci
                Świętoszek
                • Aug 2006
                • 1

                #67
                Tez mialem tego typu obawy przed pierwszym razem, ale mi sie udalo wypasc (dobrze, ze nie wpasc) calkiem niezle bo trwalo to na tyle dlugo, ze dziewczyna powiedziala zebym sie sprezal bo juz ja boli. Tak naprawde bylo to jakies 15 minut, ale ja bylem z siebie zadowolony. Generalnie bardzo milo wspominam pierwszy raz bo nie bylo zadnego niepowodzenia a do tego mile okolicznosci i sceneria, a co najwazniejsze super dziewczyna. Kazdemu zycze rownie udanego pierwszego razu. A na zbyt szybkie dochodzenie polecam magnez, najlepiej w tabletkach. Nazywaja sie Aspargin i są bez recepty. Ja swego czasu mialem z tym czasem problemy ale jak sie okazalo jednym z powodow byl niedobor magnezu. Pozdrawiam

                Skomentuj

                • Ziomek6789
                  Ocieracz
                  • Apr 2006
                  • 156

                  #68
                  nie trwało to długo w jednej pozycji chyba 1,5 min i w drugiej tez chyba tele samo co w pierwszej cos kolo tego "KKC"
                  Kto Jest Za Legalizacja Niech Podniesie W Góre Ręce

                  Skomentuj

                  • Margerita
                    Ocieracz
                    • Aug 2006
                    • 174

                    #69
                    z tego co czytam to widzę że mój pierwszy raz był hardcorowy cały seks(ze wstępami,zwielokrotniony i ze wszystkim) trwał około 4 godz..
                    rób co uważasz i uważaj jak robisz

                    Skomentuj

                    • Niewidzialny
                      Świętoszek
                      • Jul 2006
                      • 3

                      #70
                      Nie pamietam dokładnie ale mógłbym oszacować coś ponad 3h byłem dość wcięty Partnerka i ja nie znaliśmy sie wogóle, po jakichś dwóch godzinach pracy w pocie czoła wytrzeźwiałem i potem bardzo szybko żołnierzyk uświadomił sobie co ma zrobić i był koniec
                      Fucking such life, god could help me only giving dream eternal

                      Skomentuj

                      • nowy
                        Świętoszek
                        • Mar 2006
                        • 30

                        #71
                        A ja juz któryś raz z kolei (straciłem rachubę który) próbuje i nic, nie wiem czy coś zle robie, czy nie potrafie do dziurki trafić czy to tak bardzo boli... bo ciaglę się moja kobieta odsuwa..., i co tu zrobic?

                        Skomentuj

                        • myszka7
                          Świętoszek
                          • Sep 2006
                          • 3

                          #72
                          NOWY : może ona panicznie boi się bólu i odsuwa się nie myśląc o tym facet powinien być w tej kwestii stanowczy;] ale bez przesady im wolniej tym dłużej
                          nasz był słodki i wyczekany Misiu po 15 minutach zakończył zabawę ;D

                          Skomentuj

                          • rmps
                            Ocieracz
                            • Mar 2005
                            • 111

                            #73
                            u mnie trwal 13 godzin bo mi zakleszczylo malego

                            Skomentuj

                            • meredith
                              Ocieracz
                              • Jun 2006
                              • 159

                              #74
                              Napisał rmps
                              u mnie trwal 13 godzin bo mi zakleszczylo malego
                              ze cooooooooooooooooooo ????????????????
                              opowiedz cala historie
                              Taka pewnosc uczuc zdarza sie tylko raz.

                              Skomentuj

                              • nowy
                                Świętoszek
                                • Mar 2006
                                • 30

                                #75
                                Napisał myszka7
                                NOWY : może ona panicznie boi się bólu i odsuwa się nie myśląc o tym facet powinien być w tej kwestii stanowczy;] ale bez przesady im wolniej tym dłużej
                                nasz był słodki i wyczekany Misiu po 15 minutach zakończył zabawę ;D
                                no niestety boi się bólu, jestem stanowczy (ale bez przesady ) ale to nic nie daje powoli trace na to wszystko ochote :/

                                Skomentuj

                                Working...