W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak dlugo trwał twoj pierwszy raz ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marta.wroc
    Świntuszek
    • Dec 2009
    • 50

    moj trwal tak około 15min ale bylo fajnie
    grzeczne dziewczynki idą do nieba...niegrzeczne mają raj na ziemi

    Skomentuj

    • Junona
      Erotoman
      • Aug 2007
      • 468

      Jakos nie myslalam o tym,zeby spojrzec na zegarek przed i po a pamiec odtworcza jest,ale obstawiam,ze nie dluzej niz 8-10 minut.
      Pain is an unavoidable side-effect of life.

      Skomentuj

      • jankes57
        Świntuszek
        • Mar 2009
        • 60

        Jak długo ?
        Dopóki nie opadłem z sił, nie mogłem dojść... dziwne.

        Skomentuj

        • FionaFC
          Świętoszek
          • Aug 2005
          • 39

          Kilkadziesiąt sekund i był w zasadzie do bani. Ale za to każdy następny, mhm palce lizać Teraz to może to trwać i trwać,i jest fajnie
          W życiu piękne są tylko chwile- Trzeba złamać ten stereotyp :-))

          P.S.

          Skomentuj

          • Mestiv
            Seksualnie Niewyżyty
            • Feb 2010
            • 317

            kurcze nie wiem, na zegarek nie patrzyłem ale nie było na pewno kilka sekund ;D raczej kilkanaście minut chyba

            Skomentuj

            • 2099
              Świntuszek
              • Oct 2009
              • 62

              Pierwszy około pół minuty.
              Teraz to już tzw chleb powszedni i, dzięki bogu, kochamy się po kilkanaście minut :-)
              "Żyć dobrze znaczy niewiele z życia pamiętać"
              Lew Ashby

              Skomentuj

              • edvin
                Świętoszek
                • Sep 2009
                • 6

                Jakoś tak nawet długo, ale może dlatego, że to było po sporej dawce alkoholu? Coś koło 20 minut

                Skomentuj

                • KSU
                  Ocieracz
                  • Aug 2006
                  • 99

                  Może mi nikt nie uwierzy, ale jakąś 1:20. Z tego jakieś 30 min to była rozgrzewka. Okazało się, że ja długodystansowiec jestem
                  ...:::ruch to zdrowie więc sie ruchajmy:::...

                  Skomentuj

                  • Emdea
                    Świętoszek
                    • Feb 2010
                    • 47

                    Mój około 2-3 minuty. W dodatku miałem stresik i ptaszek odmawiał posłuszeństwa, ale jakoś się udało. Niestety moja kobieta miała szanse doceniać uroki dobrego seksu dopiero po drugim razie ; D

                    Skomentuj

                    • cocacabana
                      Świętoszek
                      • Jan 2010
                      • 42

                      Hmmm ze dwie minuty, za bardzo nakręciła mnie gra wstępna. Zresztą prawie zawsze tak jest (gra wstępna to tak ~2h) ale kolejny raz to 40min, ale sądzę że czas ten będzie się wydłużał w miarę zmęczenia fizjologicznego.

                      Skomentuj

                      • Candice
                        Ocieracz
                        • Oct 2009
                        • 172

                        hmm pierwszy około 20 minut.
                        To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

                        Skomentuj

                        • lady_dizzy
                          Banned
                          • Aug 2009
                          • 97

                          od tamtej pory minelo sporo czasu, wiec niekoniecznie pamietam.. teraz nie potrafilabym porownac. cieszy mnie fakt, ze wyszlo to bez planowania. czysty spontan. wg wspomnien to byla dluga chwila... a niesamowite uczucie pierwszego spustu (przyjemne cieplo) niestety juz nigdy sie nie powtorzylo. szacuje, ze trwalo to ok. 10min.

                          Skomentuj

                          • młody expert
                            Banned
                            • Aug 2009
                            • 72

                            u mnie jakos nie wiem strasznie długo bo około 1h. Nie wiem jakos tak wyszło....

                            Skomentuj

                            • makaryld
                              Świętoszek
                              • Nov 2006
                              • 15

                              W wakcje gdy miałem 18 lat, wydarzyła sie rzecz inna. Zabawa i
                              Ala. Pieszczoty pocałunki i udaje mi się Alę namówić na pieszczoty w namiocie. Ale dałem wtedy plamę. W namiocie ciasno, ja napalony do granic możliwości,
                              ona ma spodnie, staram sie rozpiąć jej suwak, nie mogę, całując jednak
                              udaje mi sie z suwakiem. Powoli ściągam jej spodnie, robię to coraz
                              bardziej nerwowo. Sam jednocześnie zsuwam spodnie i majtki. Czuje penisem
                              jej podbrzusze. Dochodzę do tego miejsca gdzie powiniem wniknąć. Czuje
                              gorąc, jej piersi i... Staram się oddalić chwilę wejścia, ars amandi,
                              nie jestem zwierzem... i za dużo tego... Raptownie mam skurcz i wytrysk,
                              silny orgazm, staram sie zapanować nad sytuacją, łapiąc czubek
                              własnego fiutka w garść ale to pogarsza sytuację, bo przygniatam Alę
                              łokciem. Ona krzyknęła z bólu, ja zmieniam pozycje na rękach
                              rozmazując spermę po niej, jej ubraniu i swoim... Wstyd jak cholera...
                              Zapach spermy wypełnia namiot. Szukam chusteczek higienicznych by wytrzeć
                              to co wydalił mój organizm, nie mogę wydusić z siebie słowa
                              przepraszam... Ala się nie odzywa. Ściera z siebie plamy po spermie. I tak
                              się oboje kleimy.... Okazuje się do tego, że zepsułem Ali suwak w
                              spodniach... No i masz mój pierwszy seks... A później ta myśl czy
                              czasem nie zajdzie w ciąże?
                              Całkowicie do bani... Mają rację dojrzałe kobiety mówiąc "młody to
                              wcześniej rozleje niż doniesie"....

                              Skomentuj

                              • lukaszzek
                                Ocieracz
                                • Apr 2010
                                • 129

                                moj pierwszy raz trwal 5 minut ale nie zaluje tego ze tak krotko, po prostu tak bywa a kobiete mozna zadowolic pozniej
                                Reklamy w podpisie zabronione!

                                Skomentuj

                                Working...