W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kawałki, ktorych nie trawicie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • YoungStallion
    Perwers
    • Jul 2005
    • 1184

    Kawałki, ktorych nie trawicie

    Były już kawałki, za którymi przepadacie. Teraz czas na utwory, których brzmienie przyprawia was o mdłości.

    To może ja pierwszy:
    1. Mattafix - Big City Life

    2. Chelo-cha cha
    Strasznie mnie denerwuje głos tego pierwszego a w drugim kawalku dosłownie wszystko.

    3. Patrycja Markowska- kto pisał tej lasce muzyke miał łeb na karku ale jeśli chodzi o teksty- jakie kurna zegary??!! świat sie pomylił??!!

    "Zabierz zegary, pokaż że, można się unieść ponad zgiełk
    Schowaj niepewność nie pytaj co, powiedzą ludzie, szarzy od trosk
    Oby, skrzydeł dziś nie pokrył kurz, wznieś je znów"
    z kawałka "Nie zatrzyma mnie nikt"

    "TAM NA DNIE ZOSTAŁ TWÓJ ŚLAD .. GŁĘBOKO TAM TWOJA MUZYKA WE MNIE GRA..TAM NA DNIE ZOSTAŁ TWÓJ ŚLAD I MOJA ŁZA..BO ŚWIAT SIĘ POMYLIŁ.."

    Jak mi ktoś wytłumaczy na czym polega pomyłka świata to ma u mnie piwo. "Głębia" jej tekstów jest porażająca.

    Ja tekstów tej laski po prostu nie znosze.
    "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
    Stanisław Lem
  • Yoshua
    Perwers
    • Mar 2007
    • 1374

    #2
    nie slyszalem jeszcze chyba zadnej piosenki markowskiej, ale tak samo reaguje na cerekwicka i andrzejewicz czy jak jej tam

    ogolnie zebraloby sie tego troche pewnie, ale po co zawracac sobie glowe zla muzyka
    " - Fajny masz korek od wanny.
    - Taki tam...
    - ...Ale gra empetrójki"

    Skomentuj

    • YoungStallion
      Perwers
      • Jul 2005
      • 1184

      #3
      andrzejewicz kojarzy mi sie tylko z trzema cytrynami

      p.s. Dodam jeszcze, ze markowska ma paskudną maniere- jest tak jakby hiper poprawna i dziwnie akcentuje słowa.
      "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
      Stanisław Lem

      Skomentuj

      • toxicgirl
        Banned
        • May 2006
        • 783

        #4
        nie znosze piosenek sumptuastik , gosi andzejewicz i dody.

        totalna szmira, tandeta, bezguscie, kicz. ogulnie zecz ujmując RAMAT Z TRAGEDIĄ!

        Skomentuj

        • viper_88
          Erotoman
          • Mar 2005
          • 417

          #5
          Największym szmalcem jaki w życiu widziałem i słyszałem, są, pożal się Boże, remixy (bo to nawet nie jej własne piosenki) Mandaryny Z resztą sama jej osoba przyprawia mnie o ból głowy

          Skomentuj

          • lolek222
            Świntuszek
            • Jun 2007
            • 87

            #6
            Dreszcze mi przechodzą po całym ciele i na wymioty się zbiera jak słyszę najnowszą piosenkę Justyny Steczkowskiej - wrzeszczy w niej - "wiosna, lato, jesień...." - nie znam tytułu.
            "Wielka gwiazda" (jestem innego zdania) śpiewa większy chłam niż discopolowcy, totalna porażka!

            Skomentuj

            • evika
              Perwers
              • Nov 2006
              • 1083

              #7
              Nie trawię Flinty(co za grafomańskie teksty), oraz Markowskiej (świat się pomylił), a także Andrzejewicz, i temu podobnych......(nie znam nazwisk)...i Rubikaaa.......aaaaa.....

              I jestem wrogiem "remiksów"

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                #8
                Podobnie jak evika mam wstręt do Rubika.
                Ładny rym mi wyszedł :-)
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                • logimen

                  #9
                  wszystkie piosenki polskich wokalistek w ktorych nawijaja jaki to facet zly bo je zostawil i ogolnie te o milosci :/ Tylko mnie doluja.

                  Skomentuj

                  • viper_88
                    Erotoman
                    • Mar 2005
                    • 417

                    #10
                    Napisał logimen
                    i ogolnie te o milosci :/ Tylko mnie doluja.
                    Ten fragment wypowiedzi w całości popieram. Piosenek o tej tematyce jest już stanowczo za dużo

                    Skomentuj

                    • TRS Broskow
                      Perwers
                      • Dec 2005
                      • 961

                      #11
                      Andzrejewicz i Cerekwicak tylko o miłości bąkaja, wszystkie aspekty, możliwości i przypadki muszą wyśpiewać, ile można? To już obsesja.

                      Skomentuj

                      • bruk tejlor
                        Perwers
                        • Feb 2006
                        • 825

                        #12
                        faktycznie cerekwicka dla mnie spiewa i wyglada jak koza.

                        a co do irytujacych piosenek:
                        aserehe (czy jakos tak)
                        holly dolly (noz w kieszeni mi sie otwiera jak to slysze)

                        nie lubie tandety. Doda jest dla mnie jej kwintesencją.

                        Skomentuj

                        • lolek222
                          Świntuszek
                          • Jun 2007
                          • 87

                          #13
                          z tego co czytam widzę, że moglibyśmy wspólnie do jednego wora wrzucić medialna Dodę, jęczącą Markowską, zdychającą Gosię Andrzejewicz, kwiczącą Cerekwicką, męczącą Flintę i w****.... mnie ostatnio coraz bardziej Steczkowską. Upadek polskiej sceny muzycznej!!!! A włąściwie czy one mogą sie zaliczać do gwiazd polskiej sceny muzycznej - chciałyby za wszelką cenę i wszelkimi sposobami! Całe szczęście, że są ludzie, którzy słyszą muzykę i rozumieja teksty.
                          Martwi mnie jednak fakt, że prawdziwe gwiazdy muzyczne ostatnio troszkę leniuc***ą i pozwalają tym łajzom wpier.... się na scene, a pospólstwo patrzy na te wypicowane panienki spiewające lalalala, upsa upsa, dana dana...

                          Skomentuj

                          • logimen

                            #14
                            dla mnie polska scena muzyczna zaczyna i konczy sie na Lady Pank

                            Skomentuj

                            • lolek222
                              Świntuszek
                              • Jun 2007
                              • 87

                              #15
                              Ja lubię kawałek Madonny No bady is perfect ale faktycznie te stare są najlepsze.
                              Zastanawia mnie fakt, co robia Chylińska, Nosowska, Kowalska - czyżby tak się obłowiły sewgo czasu kasą, że mają dosyć?!

                              Skomentuj

                              Working...