Old 07-03-15, 21:06   #1
Kszy Kszy
Świętoszek

Rozciąganie.
Witam, chyba mam stulejke, pisze chyba bo lekarz jak mu o tym powiedziałem to powiedział ze jest wszystko w porządku. W zwodzie napletek nie zejdzie. Zacząłem go rozciągać podczas kąpieli. I tutaj jest problem podczas gdy penis jest spokojny to może i mógłbym go całkowicie ściągnąć ale od dołu jest on z napletkiem połączony jakby żyłą... co to może być?
Kszy Kszy jest offline   Reply With Quote
Old 07-03-15, 21:32   #2
Zebraa
Perwers

Miasto: Krk

Zeby facet nie wiedzial co nosi w spodniach....

Jak jeden lekarz jest za glupi by pomoc, chociazby tlumaczac co z tym zrobic zeby dzialalo to sie zmienia lekarza...

A wedzidelko to takie za****ste miejsce... naslin palec i pomasuj... nie musisz dziekowac
Zebraa jest offline   Reply With Quote
Old 08-03-15, 06:15   #3
Kszy Kszy
Świętoszek

Domyslalem się ze to więzadełko, aczkolwiek gdy ściągam napletek to od stromy więzadełka schodzi on tak leciutko, i później juz nie zejdzie przez to. Tak ma to być? Boję się rozciągać napletek dalej żeby więzadełko się nie przerwało
Old 08-03-15, 06:29   #4
lowiczaki
Ocieracz

to wędzidełko a nie więzadełko a tak w ogóle masz je widocznie za krótkie i grozi to zerwaniem naderwaniem. Można iść na zabieg wydłużania wędzidełka, poczytaj sobie w necie co i jak. Ja dodam tylko od siebie że mi raz przy bzykaniu jak nie było jeszcze dostatecznie wilgotno to udało się chyba zerwać wędzidełko bo polała się krew Trochę strachu i w sumie nie pamiętam jakiegoś większego bólu. Teraz czasami jak żona jeszcze nie jest mocno mokra to potrafi jeszcze zaboleć przy wkładaniu ale wystarczy poślinić i można jechać Co do porady Zebraa "naslin palec i pomasuj... nie musisz dziekowac" to akurat ja nie odczuwam większej przyjemności przy stymulacji wędzidełka, mam po prostu takie dziwne odczucie ale do orgazmu to w życiu od tego nie dojdę
lowiczaki jest offline   Reply With Quote
Old 08-03-15, 10:04   #5
Kszy Kszy
Świętoszek

No cóż to raczej będę miał cięzkie życie narazie. Jedyna szansa kiedy mogli mi to zrobić to jak leżałem w spzitalu i miałem inną operacje no ale wtedy urolog, czy tam nefrolog stwierdził "Że zaczynam się niegrzecznie bawić" i powiedział że wszystko jest okej. No cóż. Czy jeśli napletek nie schodzi całkiem to dziewczyna by miała przez to jakieś nieprzyjemności podczas seksu?
Old 08-03-15, 18:07   #6
lowiczaki
Ocieracz

dziewczyna to może co najwyżej narzekać na widok bo jak dla mnie to stojący fiutek prezentuje sie lepiej jak ma ściągnięty napletek. Odczuć to chyba nie zmieni u niej ale u Ciebie będzie problem jesli będziesz pchał a skórka nie będzie chciała się dalej zsunąć, opisywałem jak to było u mnie.
lowiczaki jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Dojrzewanie

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania