W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Moje doświadczenie homo

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lmc86
    Świntuszek
    • Aug 2011
    • 96

    super opowieść

    Skomentuj

    • Poet
      Świętoszek
      • Apr 2013
      • 9

      Również spróbowałem i nie żałuję. Było to tak, że rozmawialiśmy z moim przyjacielem z którym wynajmuję mieszkanie o seksie i weszliśmy na temat mniejszości seksualnych. Powiedziałem, że w ramach eksperymentu mógłbym kiedyś spróbować czegoś z facetem. On na to "to zrób mi loda" . A ja, że ok, mogę zrobić. Pośmialiśmy się trochę i na tym się skończyło. Jakiś czas później zapytał mnie czy mówiłem serio. Potwierdziłem. A on na to, że jeśli bym chciał, to on jest na tak. Na początku byliśmy trochę zdenerwowani, nie wiedzieliśmy jak zacząć. Ale w końcu poprosiłem by stanął przede mną i rozpiąłem mu spodnie. Spodobało mi się to, że był całkowicie wydepilowany. Nie miał erekcji, ale jak zacząłem go ssać, to szybko stanął. Trwało do dość długo z przerwami, a na końcu doszedł w moich ustach. Ogólnie mogę powiedzieć, że spodobało mi się i jemu też, bo raz na jakiś czas to powtarzamy. Potem powiedział, że robi to za wiedzą i aprobatą swojej dziewczyny i że być może kiedyś spróbujemy czegoś we trójkę.

      Skomentuj

      • lmc86
        Świntuszek
        • Aug 2011
        • 96

        Bardzo eleganckie podejście do sprawy

        Skomentuj

        • oral lover
          Świntuszek
          • Jul 2005
          • 99

          Poet - powiem wprost BARDZO Ci zazdroszczę!

          Skomentuj

          • dereks
            Świętoszek
            • Apr 2013
            • 32

            kilka dni temu miałem swój pierwszy w życiu oral. nie powiem - przyjemne to, ale jednak spodziewałem się czegoś więcej.

            Skomentuj

            • majestic7
              Świętoszek
              • Mar 2014
              • 7

              Ja od jakiegoś czasu co raz cześciej mysle zeby sprobowac z facetem. Ale tak jak wielu poprzedników wiem, że interesuje mnie wyłącznie fizyczna przyjemność. Interesuje mnie wyłącznie penis, najlepiej spory. I najlepiej gdyby to nie była moja decyzja. Ktoś mi proponuje, może nawet lekko naciska, żebym to zrobił...hmmm pewnie nigdy się nie zdarzy. Samemu nic nie zainicjuje..

              Skomentuj

              • dunio
                Świntuszek
                • May 2012
                • 69

                ......
                0statnio edytowany przez dunio; 06-03-15, 11:55.

                Skomentuj

                • majestic7
                  Świętoszek
                  • Mar 2014
                  • 7

                  Klub gejowski odpada...nie dalbym rady. Ale czy ktos moze polecic w warszawie miejsce, np saune, salon masazu, gdzie moglaby sie zdarzyc przygoda??

                  Skomentuj

                  • LGwan
                    Świętoszek
                    • Mar 2014
                    • 13

                    Napisał majestic7
                    Ja od jakiegoś czasu co raz cześciej mysle zeby sprobowac z facetem. Ale tak jak wielu poprzedników wiem, że interesuje mnie wyłącznie fizyczna przyjemność. Interesuje mnie wyłącznie penis, najlepiej spory. I najlepiej gdyby to nie była moja decyzja. Ktoś mi proponuje, może nawet lekko naciska, żebym to zrobił...hmmm pewnie nigdy się nie zdarzy. Samemu nic nie zainicjuje..
                    Mam podobnie tylko problem jest taki "z kim to zrobić"

                    Skomentuj

                    • gorący
                      Banned
                      • Sep 2011
                      • 98

                      Napisał Poet
                      Również spróbowałem i nie żałuję. Było to tak, że rozmawialiśmy z moim przyjacielem z którym wynajmuję mieszkanie o seksie i weszliśmy na temat mniejszości seksualnych. Powiedziałem, że w ramach eksperymentu mógłbym kiedyś spróbować czegoś z facetem. On na to "to zrób mi loda" . A ja, że ok, mogę zrobić. Pośmialiśmy się trochę i na tym się skończyło. Jakiś czas później zapytał mnie czy mówiłem serio. Potwierdziłem. A on na to, że jeśli bym chciał, to on jest na tak. Na początku byliśmy trochę zdenerwowani, nie wiedzieliśmy jak zacząć. Ale w końcu poprosiłem by stanął przede mną i rozpiąłem mu spodnie. Spodobało mi się to, że był całkowicie wydepilowany. Nie miał erekcji, ale jak zacząłem go ssać, to szybko stanął. Trwało do dość długo z przerwami, a na końcu doszedł w moich ustach. Ogólnie mogę powiedzieć, że spodobało mi się i jemu też, bo raz na jakiś czas to powtarzamy. Potem powiedział, że robi to za wiedzą i aprobatą swojej dziewczyny i że być może kiedyś spróbujemy czegoś we trójkę.

                      Zazdroszczę, bo też chciałbym czegoś takiego spróbować, ale nie bardzo jest z kim niestety, a chęć spróbowania czegoś takiego duża.
                      I z ciekawości zapytam. Stanęło tylko na seksie oralnym?

                      Skomentuj

                      • marpio
                        Świętoszek
                        • Jan 2013
                        • 25

                        Ja bym chętnie spróbował z facetem. Bardzo chętnie bym obciągnął. Mam jednak ten problem, że jestem w związku i moja kobieta się nie zgodzi. Nawet żartem się czasem pytałem co ona na to, ale nie chce się mną dzielić Także na razie to pozostaje chyba w sferze marzeń

                        Skomentuj

                        • Poet
                          Świętoszek
                          • Apr 2013
                          • 9

                          Napisał gorący
                          I z ciekawości zapytam. Stanęło tylko na seksie oralnym?
                          Anal też zaliczyliśmy. W dalszych planach jest trójkąt z jego dziewczyną.

                          Skomentuj

                          • studkrak
                            Świętoszek
                            • May 2014
                            • 28

                            Napisał gorący
                            Zazdroszczę, bo też chciałbym czegoś takiego spróbować, ale nie bardzo jest z kim niestety, a chęć spróbowania czegoś takiego duża.
                            I z ciekawości zapytam. Stanęło tylko na seksie oralnym?
                            Taki problem dotyka wielu osób, nie jeden by chciał spróbować ale problemem jest znalezienie odpowiedniej osoby. Tym bardziej jeżeli ktoś jest "lekko bi" i chciałby spróbować, dyskretnie. Najlepiej z kimś kto ma podobne podejście i coś sobą prezentuje a nie pierwsza lepsza osoba, jakaś fleja itp.
                            Ekstrawertyk

                            Skomentuj

                            • lapi
                              Świętoszek
                              • Apr 2014
                              • 12

                              Chyba powoli fanów skąpych majtek przybywa. Często jestem na basenie, w przebieralni faceci w stringach to tak ok. 10%. Zawsze z dwóch trzech się znajdzie. Różnie to wygląda facet 60-cio latek, gruby, wytatuowany, w stringach o 3 numery za małe wygląda doprawdy groteskowo. Komicznie również wygląda młody szczupły strasznie owłosiony z stringami o 3 rozmiary za duże. Mam wtedy ubaw.Ale są też faceci na których stringi fajnie leżą.

                              Skomentuj

                              • pszem
                                Świętoszek
                                • Jul 2013
                                • 3

                                Napisał majestic7
                                Klub gejowski odpada...nie dalbym rady. Ale czy ktos moze polecic w warszawie miejsce, np saune, salon masazu, gdzie moglaby sie zdarzyc przygoda??
                                Warszawianka - sauna parowa na dole. Polecam.

                                Skomentuj

                                Working...