W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pokrzywiony penis

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • niepowiem
    Świętoszek
    • Jul 2005
    • 1

    Pokrzywiony penis

    Cze wszystkim mam problem z moim penisem mam 17 lat i mam zwezona skorke kolo grzyba tzw to nie jest stulejka bo moge go sciagnac do konca ale nie tak jak powinno byc sciagniete i mam krzywego ale powaznie takiego jak banan tlyko ze zaczyna norlanie prosto a potem idzie w dol prawie o 90 stopni taki bananek i mi zle jest z tym mozna go jakos naprostowac i co zrobic z tym zwezeniem ??? pomozcie z gory dziekuje za wszystko
  • Kosmita83
    Świętoszek
    • Jun 2005
    • 27

    #2
    Po pierwsze zgłosić się do lekarza!Następnie nic nie kombinuj,bo możesz sobie zaszkodzić!Niepanikuj!

    Skomentuj

    • Jakub
      Perwers
      • Jun 2005
      • 702

      #3
      Napisał Kosmita83
      Po pierwsze zgłosić się do lekarza!Następnie nic nie kombinuj,bo możesz sobie zaszkodzić!Niepanikuj!
      Popieram, nic samemu nie dasz rady zrobić, a lekarz to oceni i jak coś to zabiegiem jakimś może pomuc

      Skomentuj

      • manus dei
        Erotoman
        • Feb 2005
        • 420

        #4
        na kowadło i młotkie prostować, ewentualnie dwie cegłówki i klaszczemy
        "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

        Skomentuj

        • jerry
          Świętoszek
          • Jun 2005
          • 34

          #5
          hehe chlopak nie wie co zrobic a wy jeszcze sie smiejecie nie mozna tak idz do lekarza a wlasnie co do zabiegu to niewiem ile takie cosik moze kosztowac a mnie ciekawi powiecie moze

          Skomentuj

          • ares
            Ocieracz
            • Feb 2005
            • 125

            #6
            hmm ale 90 stopni w dol ?? hmm to jest przeciez kat prosty... ??
            Człowiek jest ograniczony. Ale jego marzenia, serce, nadzieja i wiara- NIE

            Skomentuj

            • Jakub
              Perwers
              • Jun 2005
              • 702

              #7
              Napisał jerry
              hehe chlopak nie wie co zrobic a wy jeszcze sie smiejecie nie mozna tak idz do lekarza a wlasnie co do zabiegu to niewiem ile takie cosik moze kosztowac a mnie ciekawi powiecie moze
              No to moge napisać tak. Nie wiem co z tym problemem zrobić, jeżli ktoś z dalszych osob (niżej wpisanych będzie wiedział) to prosze bardzo, a jeżeli nie to skonsultuj sie z kimś kto ma bardziej fachową wiedze (czyli z lekarzem )

              Skomentuj

              • manus dei
                Erotoman
                • Feb 2005
                • 420

                #8
                zoperowanie stulejki jest bezpłatne, no mówiąc krótko pokazujesz lekarzowi interes i wysyła Cię na obrzezanie zapuszczaj pejsy
                "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

                Skomentuj

                • Jakub
                  Perwers
                  • Jun 2005
                  • 702

                  #9
                  Napisał manus dei
                  zoperowanie stulejki jest bezpłatne, no mówiąc krótko pokazujesz lekarzowi interes i wysyła Cię na obrzezanie zapuszczaj pejsy
                  hehe, nie strasz go

                  Skomentuj

                  • manus dei
                    Erotoman
                    • Feb 2005
                    • 420

                    #10
                    ja go nie straszę, jak myślisz co robi się ze stulejką? rozciągają Ci skórę? ale jak tego nie zrobi to możę się tragicznie skończyć:/ no i koniec z seksem:/
                    "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

                    Skomentuj

                    • Exile
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • May 2005
                      • 334

                      #11
                      Ja proponuje imadło Zaraz po tym jak tylko lekarz powie ze w ciągu 6 miesięcy zwinie ci się o 360 stopni
                      I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

                      Skomentuj

                      • jerry
                        Świętoszek
                        • Jun 2005
                        • 34

                        #12
                        heheheheh spoko ale wyu owielbiacie kogos straszyc i stresowac :ASD

                        Skomentuj

                        • Rojza Genendel

                          Pani od biologii
                          • May 2005
                          • 7704

                          #13
                          A nie lepiej cały ten interes odciąć, żeby facet się nie męczył?
                          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                          Skomentuj

                          • manus dei
                            Erotoman
                            • Feb 2005
                            • 420

                            #14
                            Rojze cześć no bez przesady, chyba że chce zostać kobietą
                            "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

                            Skomentuj

                            • Raine
                              Administrator
                              • Feb 2005
                              • 5252

                              #15
                              Rojze.
                              Madra jestes, bo Ty sobie nic nie ciachniesz.
                              Ale zawsze mozna zalac zelbetonem :]

                              To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                              Regulamin Forum.

                              Skomentuj

                              Working...