W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pokrzywiony penis

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • manus dei
    Erotoman
    • Feb 2005
    • 420

    #31
    jerry to jest właśnie stulejka, nie można zsunąć napletka.... ehhhhhh... do niepłodności to może i nie prowadzi ale zaburzenia życia seksualnego powoduje łacznie z impotencją, jeśli chcesz wiedzieć jak i dlaczego to sobie poszukaj i poczytaj
    "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

    Skomentuj

    • daroo
      Świętoszek
      • May 2005
      • 22

      #32
      ja bym sie chyba posrał jakbym zobaczył na wacku skalpel

      Skomentuj

      • Bender
        Administrator
        • Feb 2005
        • 3026

        #33
        Napisał daroo
        ja bym sie chyba posrał jakbym zobaczył na wacku skalpel
        Lepiej sie raz zesrac niz potem plakac po katach ze nie staje...
        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
        Billy Crystal

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #34
          Nie trzeba histeryzować. Taki zabieg, jak każdy inny.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • jerry
            Świętoszek
            • Jun 2005
            • 34

            #35
            Napisał niepowiem
            Cze wszystkim mam problem z moim penisem mam 17 lat i mam zwezona skorke kolo grzyba tzw to nie jest stulejka bo moge go sciagnac do konca ale nie tak jak powinno byc sciagniete
            wiec napisal ze caly grzyb sie wysuwa i skora jest pod grzybem ale nie dleko tlyko przy samym grzybie (chociaz ja tak zozumialem ) więc to nie stulejka bo moze "pacjent" wysunąc grzyba na zewnatrz

            Skomentuj

            • Exile
              Seksualnie Niewyżyty
              • May 2005
              • 334

              #36
              Napisał daroo
              ja bym sie chyba posrał jakbym zobaczył na wacku skalpel
              Dlltego by ci dali znieczulenieLepiej skalpel niż siekiere
              I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

              Skomentuj

              • Kosmita83
                Świętoszek
                • Jun 2005
                • 27

                #37
                Ciekawe czy byłu lekarza?Gdyżą bym am w podskokach leciał,a zamną ma luba bym gdzieś nie skręcił.Pamiętaj opinia lekarza jest naj istotniejsza on wie co musi być zrobione. A strach ma duże oczy a czy warto się bać?!

                Skomentuj

                • Frodo
                  Świętoszek
                  • May 2005
                  • 48

                  #38
                  Napisał niepowiem
                  Cze wszystkim mam problem z moim penisem mam 17 lat i mam zwezona skorke kolo grzyba tzw to nie jest stulejka bo moge go sciagnac do konca ale nie tak jak powinno byc sciagniete i mam krzywego ale powaznie takiego jak banan tlyko ze zaczyna norlanie prosto a potem idzie w dol prawie o 90 stopni taki bananek i mi zle jest z tym mozna go jakos naprostowac i co zrobic z tym zwezeniem ??? pomozcie z gory dziekuje za wszystko
                  Nie straszcie chłopaka...

                  Słuchaj, jeśli możesz ściągnąc do końca w stanie "wiotkim" to masz tylko zwężony napletek albo mało elastyczne wędzidełko. Mogę Cię pocieszyć, że interwencja chirurga raczej Ci nie grozi .

                  Tutaj

                  dyskutowaliśmy ten temat. Proponuję abyś zapoznał się z tym wątkiem a potem trochę "poćwiczył" łącząc przyjemne z porzytecznym ....

                  Co do zakrzywienia to spokojnie. Nawet mocno zagiętym w opisanym przez Ciebie sposób da się normalnie działać . Penis nawet jak jest sztywny to nie jest ostatecznie tak twardy jak skała (chociaż czasem tak piszą ) i doposowuje się do potrzeb. Mój kumpel niedawno zrobił takim dzieciaka więc wiem co mówię ...

                  Skomentuj

                  Working...