W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ortopeda

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • silvex
    Świętoszek
    • Apr 2014
    • 2

    Ortopeda

    Gdy tylko skończyłam 16 lat zaczęłam się interesować swoim ciałem i co w jaki sposób "działa". Pierwsza wizyta u ginekologa, pierwsi chłopcy, pocałunki i seks.
    Teraz mając lat 25, patrząc wstecz, przez pryzmat swoich seksualnych doświadczeń, mogłabym spokojnie powiedzieć że w tematach intymnych wiem wszystko. Do czasu mojej wizyty u ortopedy.

    Zawsze byłam dziewczyną zdrową o ponadprzeciętnej urodzie. Ostatnio jednak problemy z kręgosłupem, które dosłownie nie pozwalały mi spać, zmusiły mnie do wizyty u ortopedy. Tak więc zimą 2012 roku, wieczorkiem zaczęłam gorączkowo poszukiwać swoich rajstop wśród rzeczy porozrzucanych po całym moim pokoju.
    - dochodzi 16.. kurczę o 17:15 muszę być w przychodni - pomyślałam.
    Wreszcie pod spranymi spodniami znalazłam nową parę beżowych rajstop, szybko je założyłam, później spodnie jakiś ładny stanik oraz całą resztę i chwilę później byłam już na przystanku.
    Do przychodni wparowałam na ostatnią chwilę.
    -Pani Natalia?- powiedział w pustej już przychodni lekarz w drzwiach swojego gabinetu.
    - Tak - odparłam i od razu weszłam do środka.
    Szybko usiadłam przed biurkiem i opowiadam i swoich problemach z kręgosłupem, gdy nagle stwierdziłam, że skądś znam tę twarz....
    -OCZYWIŚCIE!- Pomyślałam - Chłopak będący lekarzem był jedną z moich wakacyjnych przygód!
    Nie pamiętam nawet jego imienia, ale spędziłam z nim parę lat temu kilka miłych chwil.
    -Mam wrażenie, że znam Pani twarz...- odparł lekarz widząc jak lekko się uśmiecham.
    -Zapraszam za parawan i proszę się rozebrać- szybko urwał i tak też zrobiłam.
    Nie powiem że nie byłam skrępowana.. paradować w samej bieliźnie przed kimś kogo się widziało tyle lat temu... Swoją drogą ciekawe czy już mnie skojarzył
    -ale staniczek i majteczki też proszę zdjąć!- głos lekarza wyrwał mnie z zamyślenia..
    -czy to konieczne? przecież mam tylko problemy z kręgosłupem..-
    -zgodnie z etyką lekarską jest to konieczne. Poza tym to normalna rzecz, jak mam sprawdzić pani postawę?-
    Moja pewność siebie nagle gdzieś uleciała... już miałam na końcu języka powiedzieć coś o karcie praw pacjenta i jego godności, ale potulnie rozebrałam się do naga.
    -Proszę podejść ... proszę się odwrócić ... i teraz z wyprostowanymi nogami schylić się do samej ziemi.
    -ale upokorzenie - Pomyślałam -widzi mnie całą nagą od tyłu. Czułam się obdarta z godności lecz oprócz tego, pomiędzy moimi udami przeszedł mnie dziwny dreszczyk podniecenia...
    -troszkę tu zimno, czy mogę się już ubrać?-
    -Coś mi się tu nie podoba, proszę się wyprostować i na palcach przejść się po pokoju-
    moje sutki sterczały, ale sama nie wiedziałam czy z zimna czy z podniecenia. Chodząc przed praktycznie obcym mężczyzną nago na palcach poczułam jak wewnętrzna strona ud robi się mokra.
    -A teraz proszę się położyć na kozetkę i nogi do góry-powiedział
    -teraz obciągnąć palce i rozszerzać powoli nogi na boki i złączyć.
    Czułam jak robi mi się gorąco... moja mokra szparka przy takiej czynności zaczęła zwyczajnie "mlaskać".
    -Może się Pani wytrzeć-powiedział lekarz podając mi papierowe ręczniki -ale wstyd pomyślałam..
    -Jeżeli Pani zimno może Pani ubrać rajstopy- Czy to już koniec doktorze? - nie ale może pani założyć same rajstopy-
    Tak więc zrobiłam. Na swoje chude nogi wciągnęłam za parawanem rajstopy i wyszłam z powrotem.
    -Proszę podejść i stanąć w rozkroku ... Teraz na paluszki!-
    Chodził wokół mnie i patrzył. Po chwili wsunął dłoń pomiędzy moje uda. Nie wiedziałam co powiedzieć. Czułam się taka mała.
    -do cholery przecież jesteś dorosłą kobieta!- pomyślałam. Ale nic oprócz stania w samych rajstopach na palcach z ręką doktora na mojej szparce, nie zrobiłam.
    -Pamiętam Cię Natalio-powiedział-. Czułam ciepło jego dłoni na mojej szparce. Moje rajstopy zaczęły zwyczajnie przeciekać. Czując to lekarz zaczął mnie lekko pocierać swoją dłonią. Jego ciepły dotyk drażnił przez rajstopy - coś na granicy przyjemności. Moja czerwona myszka była u kresu wytrzymałości. Nagle wycofał swoją dłoń.
    -Na dziś to wszystko Natalio. Proszę się ubrać i usiąść przed biurkiem-
    Całą rozedrgana i obdarta z intymności ubrałam się i usiadłam przed lekarzem.
    -Pamiętam Cię doskonale, bardzo mi miło że trafiłaś akurat do mnie-mówił wypisując jakieś papiery-
    -Oczywiście to, co tutaj zaszło zostanie między nami. Przecież jesteśmy starymi znajomymi.-
    Ze spuszczonym wzrokiem pokręciłam twierdząco głową
    -Nie do końca jestem w stanie stwierdzić co Ci jest po jednej wizycie, dla tego zapraszam w przyszłym tygodniu. Postaram się przygotować parę ćwiczeń, których się u mnie nauczysz.- podał mi receptę-
    Aaah i możesz od razu nie zakładać bielizny pod rajstopy. -mrugnął do mnie, podszedł do drzwi i z ujmującym uśmiechem powiedział "Do zobaczenia!"

    CDN
    0statnio edytowany przez silvex; 14-04-14, 20:25.
  • Margo82
    Perwers
    • Mar 2013
    • 937

    #2
    To w końcu Natalia czy Kasia?
    "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

    Skomentuj

    • KoneserSmaków
      Erotoman
      • Jan 2012
      • 560

      #3
      Napisał Margo82
      To w końcu Natalia czy Kasia?
      Mistrzostwo jak ktoś nie potrafi zapamiętać imienia swojego bohatera średnie to opowiadanie, fabuła pędzi i w sumie już wiadomo co będzie.

      Skomentuj

      • silvex
        Świętoszek
        • Apr 2014
        • 2

        #4
        A nie mogłem się zdecydować Niech będzie Natalia. Dziękuję za uwagi

        Skomentuj

        • Indragor

          #5
          Takie jakieś... nijakie. Dla mnie jest niewiarygodne, może dlatego, że akcja dzieje się zbyt szybko. Mimo to czekam na następną część, może będzie lepiej.

          Skomentuj

          Working...