W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

... "Mama" ręcznie zrobiła mi pranie ...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • nightnoisenobod
    Świętoszek
    • Jul 2009
    • 30

    ... "Mama" ręcznie zrobiła mi pranie ...

    Cześć, już jakiś czas temu opisałem moją fantazje na temat seksu z "siostrą i mamą" a dzisiaj chcę z Wami podzielić się kolejną fantazją, tyle że tylko o samej "mamie". Wiem, że niektórym się to niepodobna ale ja to lubię, więc wybaczcie mi.

    Chcę kiedyś wrócić do domu w porę obiadową – około 14godziny i zastać "mamę" w kuchni, jak robi coś do jedzenia. Zacząć z nią rozmowę na zwyczajne tematy i siedzieć na dużym stole i zacząć mówić różne podtekstowe rzeczy. Tym samym przyciągnąć "mamę" do siebie i zacząć się z nią lizać. Nie chcę seksu tylko masturbacji, aby "mama" ręcznie zrobiła mi pranie, ale końcówka może być zrobiona ustami. Myślę, że coś w tym jest i chciałbym czuć dłoń "mamy" na moim penisie.

    Czekam na Wasze opinie na ten temat, z góry dziękuje.
  • anduk
    Koci administrator
    • Jan 2007
    • 3901

    #2
    Robienie prania ustami jest rzeczą dalece nieefektywną.

    Cóż, kolejna fantazja matka-syn. Nic w tym szczególnego.
    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

    Skomentuj

    • Monula
      Ocieracz
      • Dec 2005
      • 154

      #3
      Chłopie,zejdź na ziemię.Z tego fantazjowania mózg Ci paruje chyba.
      Jakie ograniczanie? Jakie zboczenie ?

      Wyraziłam swoje zdanie i tyle.Co tu wiecej mówić ?
      Nie interesuje mnie w jakim kontekście to jest mówione.
      Jeśli chcesz zerżnij swoją '' mamę'' albo rodzoną matkę. Nic mi do tego.

      Skomentuj

      • Burbon2009
        Erotoman
        • Jun 2009
        • 571

        #4
        dla mnie to już jest chore !

        Skomentuj

        • nightnoisenobod
          Świętoszek
          • Jul 2009
          • 30

          #5
          Napisał Monula
          Wyraziłam swoje zdanie i tyle.
          Napisanie trzech słów to żadne zdanie, ale przepraszam Cię jeśli poczułaś się obrażona. Nie miałem takiego zamiaru i nie mam też zamiaru współżyć z moją biologiczną mamą. Przez cały czas miałem na myśli dojrzałą kobietę, która będzie grała moją "mamę". I Przepraszam za cięte słowa w Twoim kierunku.

          Skomentuj

          • Łobuz
            Seksualnie Niewyżyty
            • Apr 2007
            • 218

            #6
            Zwaliło mnie z fotela....wchodząc na forum muszę zapinać pasy....zboczone ale takie jest BT

            Skomentuj

            • nightnoisenobod
              Świętoszek
              • Jul 2009
              • 30

              #7
              Czy Wam na prawdę jest tak ciężko zrozumieć, że chodzi o granie różnych ról jak w teatrze(?). Wiele ludzi układa sobie jakiś scenariusz na udaną noc, film, kolacja we dwoje i wspaniały seks a nawet ludzie czasem układają scenariusz pod gwałt. Rozumiem ich, ale ja poszedłem o krok dalej. Zapewniam Was, że wiem co to jest kazirodztwo i że nie mam zamiaru współżyć z prawdziwą rodziną.

              Skomentuj

              • incest666
                Seksualnie Niewyżyty
                • Aug 2006
                • 241

                #8
                ...niech ci, co się oburzyli, sami opowiedzą o swoich fantazjach...
                co Krzyś miał na myśli, gdy kolega mu mówił: CIĄK PYTE?

                Skomentuj

                • Nilieth

                  #9
                  Napisał nightnoisenobod
                  Czy Wam na prawdę jest tak ciężko zrozumieć, że chodzi o granie różnych ról jak w teatrze(?).
                  night, masz fantazję taką a nie inną i gitara. Dopóki nie podłapujesz mamy pod stołem, to w zasadzie nie dzieje się nic, o co można by robić jakieś ,,halo". Jednakoż pytanie brzmi, dlaczego właśnie mama? Czemu nie pani Zosia po 40stce, która mieszka obok? Marzenia o intymności z kimś z bliskiej rodziny da się chyba jakoś wytłumaczyć, z perspektywy psychologicznej na przykład. Ciekawe gdzie tkwią korzenie tejże niestandardowej fantazji? Osobiście odrzuca mnie na myśl o kontakcie seksualnym z rodzicem / bratem / siostrą / wujkiem itp. Jest przecież tyle innych atrakcyjnych obiektów westchnień.

                  Skomentuj

                  • nightnoisenobod
                    Świętoszek
                    • Jul 2009
                    • 30

                    #10
                    Napisał incest666
                    ...niech ci, co się oburzyli, sami opowiedzą o swoich fantazjach...
                    To zabrzmiało jak jakiś bardzo poważny cytat z Biblii albo innej mądrej książki incest666.

                    Napisał Nilieth
                    Jednakoż pytanie brzmi, dlaczego właśnie mama? Czemu nie pani Zosia po 40stce, która mieszka obok? Marzenia o intymności z kimś z bliskiej rodziny da się chyba jakoś wytłumaczyć, z perspektywy psychologicznej na przykład. Ciekawe gdzie tkwią korzenie tejże niestandardowej fantazji?
                    Co do pytań Nilieth to takie pragnienia kiełkowały się we mnie przez odstanie lata, minwięcej trzy po tyle minęło od mojego ostatniego i zdrowego związku, w którym seks był dość mocny, jak nie dominacja to lekkie sado-maso.
                    I po rozbadzie brakowało mi tego, ale postanowiłem zaszaleć w innym kierunku - umówiłem się z dziewczyną starszą o jakieś 5 lat. Nie było roweracji, czułem się jak przy normalnej dziewczynie ale z czasem różnica rosła. Po jakimś czasie moje seksualne partnerki były teoretycznie w wieku mojej mamy i tak jakoś pomyślałem dlaczego nie wrócić do dominacji i sado-maso(?).

                    Dominacja we wcześniejszym zdrowym zwięzku sprawiała mi przyjemność i chciałem teraz iść dalej. Chciałem jako "syn" dominować "mame" ponieważ w normalnym świecie to matki obiekują się dziećmi, to one podejmują decyzje za dzieci i to one jakoby są paniami losu dziecka. Ja chciałem odwrócić ten kontrast pomiędzy "mamo a synem".
                    Zapragnełem dominacji "syna nad mamą", jest to coś więcej niż zwyczajna dominacja nad partnerem/partnerką. To co mnie zaczeło pociągać do "rodzinnych igraszek" to odwrócenie panujących zasad w nadurze. To nie "mama" była najważniejsza tylko "syn". Mam nadzieje, że w miare jasno się wyraziłem a do tego dziękuje za te przytania, były bardzo dobre. Dodam, że mam jeszcze inne fantazje nie związane z "seksem w rodzinie".

                    Skomentuj

                    • PawcioSyn
                      Świętoszek
                      • May 2009
                      • 5

                      #11
                      czytam i chyba skopiuje twoją fantazje na dzisiejszą noc też fantazjuje o mojej
                      Kocham Mamuśki

                      Skomentuj

                      Working...