W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Spotkać się czy nie?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zwyczajna
    Ocieracz
    • Oct 2006
    • 101

    Spotkać się czy nie?

    Witam.Mam do Was małe pytanko.
    Ostatnio poznałam przez Fotka.pl świetnego kolesia.
    Gadaliśmy parę razy na GG i On chce się spotkać jutro (w sobotę).
    Nie nalega,ani nic.Wydaje się spoko.Napiszę,że ma ... 31 lat... Ale naprawdę,spoko nam się gada.Wiem jak wygląda itp.
    A oto prośba do Was:
    napiszcie mi,czy spotkac się z Nim czy nie.Napewno jak się umówimy to w jakimś publicznym miejscu...Pewnie będzie się chciał całować,jak nadarzy się taka sytuaja,ale ja... no... nigdy się nie całowałam...Co robić?Liczę na szybkie odpowiedzi,gdyż jutro mamy się spotkać...

    W silnych ramionach męskości,
    słabość pieszczot szalonych...
  • smok43
    Świntuszek
    • Feb 2006
    • 77

    #2
    Po 1 ile Ty masz lat??

    Ja tez ze swoja dziewczyna sie poznalem przez GG.
    Jesli jesteś w jego wieku bądz cos kolo tego to mozesz sie spotkac, co innego jakbys miala 17
    NIewiadomo czy bedzie sie chcial całowac... ja mysle ze na 1 spotkaniu raczej sie nie powinno, ale coz...

    Jesli bedzie sie chciał całowac (jesli mowisz ze nalega ani nic) i najwazniejsze ze Ty tez bedziasz chciała to niema sie czego bac ze cos nie wyjdzie

    Życze powodzenia
    smok43 All rights reserved.
    GG: 7819465

    Skomentuj

    • Margerita
      Ocieracz
      • Aug 2006
      • 174

      #3
      podaj swój wiek to bedzie można coś na ten temat powiedzieć
      rób co uważasz i uważaj jak robisz

      Skomentuj

      • zwyczajna
        Ocieracz
        • Oct 2006
        • 101

        #4
        16 lat.Możliwe,że ktoś z Was brał udział w moim poprzednim temacie pt "Miłośc do starszych facetów".Wiem lat mam mało,no ale cóż...

        W silnych ramionach męskości,
        słabość pieszczot szalonych...

        Skomentuj

        • Rebtel
          Świętoszek
          • Oct 2006
          • 7

          #5
          Zdecydowanie odradzam spotkanie! on jest prawie 2 razy starszy od Ciebie, przeciez to podchodzi pod pedofilie! Nie mozesz sobie znalezc kogos w swoim wieku? Czy masz sklonnosci do starszych? to poeczekaj az skonczysz 18 lat.

          Skomentuj

          • mistique
            Seksualnie Niewyżyty
            • Dec 2005
            • 249

            #6
            Ja całkowicie rozumiem Twoje skłonności do starszych, patrząc na dzisiejszych nastolatków. Niemniej jednak odradzam.
            Niezależnie od tego, jak mądra i dojrzałą osobą jesteś, nie masz mu nic do zaoerowania prócz młodego ciała. Przykro mi to mówić ale tak jest.
            Mężczyzna, który umawia się z dziewczyną dwukrotnie młodszą od niego przez Internet albo ma skłonności pedofilskie, albo jest takim nieudacznikiem, że kobiety w odpowiednim dla niego wieku uciekają od niego.
            Piszesz, że wiesz jak wygląda - skąd pewność, że nie wysłał Ci zdjęcia sprzed 5 lat? Albo 10?
            Piszessz, ze spotkacie się w miejscu publicznym - no i super, unikniesz gwałtu. Dzisiaj. Ale czy naprawdę sądzisz, że jeśli będziecie się spotykac przez jakiś czas, on zdobędzie Twoje zaufanie, wykorzysta Cię i porzuci, to będziesz się czuła lepiej?
            Niech zgadnę, o czym wam się tak fajnie rozmawia: Ty mu opowiadasz o szkole i problemach z rodzicami a on okazuje pełne zrozumienie i sypie dobrymi radami? Łatwo mu. On już to ma za sobą. A rozmawiacie o nim, o jego problemach? A jeśli tak, to czy rozumiesz je i jesteś w stanie go wesprzeć? Nie jesteś. Związek polega na wzajemności, a Ty nie możesz być dla niego równorzędnym partnerem bo jesteś na razie słabsza psychicznie i uboższa w doświadczenie.
            No na litość boską! Ten facet pamięta dzień, w którym nie było teleranka! W Stanach Zjednoczonych to by było przestępstwo. U nas zaledwie rok wcześniej. Przemyśl to sobie.

            Skomentuj

            • Luk
              Erotoman
              • Feb 2006
              • 427

              #7
              odradzam (glupie ograniczenie wiadomosci do min 10 znakow...)

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                #8
                Jeśli jesteś ciekawa jaki jest, to czemu się nie spotkać?
                Wybierz jakieś publiczne miejsce, gdzie jest dużo ludzi, zadbaj o swoje bezpieczeństwo, nie rób głupstw.
                Tylko nie myśl o nim w kategoriach potencjalnego partnera.
                Spotkać się, pogadać, wypić herbatę.
                Nic więcej.
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                • Margerita
                  Ocieracz
                  • Aug 2006
                  • 174

                  #9
                  na Twoim miejscu nie spotykałabym się... ja np. też lubię starszych facetów ale nie dwa razy od siebie.. ale to nie tylko z tego względu bym tego nie zrobiła..
                  rób co uważasz i uważaj jak robisz

                  Skomentuj

                  • Bystry
                    Ocieracz
                    • Jan 2006
                    • 142

                    #10
                    hmn... jak dla mnie to własnie pedofil .... jak chcesz najprawdopodobniej być zgwałconą nastolatką to idz a jak nie to siedz w domu i zerwij z nim kontakt

                    Skomentuj

                    • zwyczajna
                      Ocieracz
                      • Oct 2006
                      • 101

                      #11
                      Kontakt zerwany
                      spotkanie nie zrealizowane
                      Dzięki za pomoc

                      W silnych ramionach męskości,
                      słabość pieszczot szalonych...

                      Skomentuj

                      • firanka
                        Świętoszek
                        • Mar 2007
                        • 25

                        #12
                        Jezu... kontakt zerwany? a dlaczego? Przecież nie wszyscy goście z neta muszą być pedofilami! Na takie spotkania odprowadza rodzic, koniecznie miejsce publiczne (np. centrum handlowe, restauracja), umawiamy się na konkretną godzinę z rodzicami a oni powinni wiedzieć dokąd z kim i gdzie idziemy... A ja nawet zabrałabym mamę żeby zobaczyła najpierw tego facecika ;]

                        Skomentuj

                        • Czarodziejka
                          Perwers
                          • Sep 2005
                          • 963

                          #13
                          i dobrze, że się z nim nie sptkałaś. brawo

                          Skomentuj

                          • Xena
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Apr 2005
                            • 338

                            #14
                            Szukasz seksu,sponsora czy tatusia?
                            "I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.

                            Skomentuj

                            • Szlajfka
                              Perwers
                              • Oct 2005
                              • 1057

                              #15
                              Moim zdaniem jeśli 31 letni facet chce sie spotykać z 16 latką to jak dla mnie to on jest jakiś opóźniony intelektualnie i emocjonalnie. Równie dobrze 20 latek mógłby się spotykać z 8 latką tylko pytanie czy byłaby dla niego dobrą partnerką życiową Już nawet nie mam na mysli seksu ale to o czym by gadali, gdzie się spotykali, wspierali w swoich zupełnie odmiennych problemach.
                              Co innego związek np osób 25 letniej z 35. Wtedy różnica nie jest tak zauważalna, ale o czym nastolatka może rozmawiać z dojrzałym facetem?? Sama kiedyś w wieku 21 lat miałam krótki epizod z 31 latkiem i uznałam go za zbyt poważnego dla siebie starego nudziarza Seks z nim był spoko, ale poza seksem to nie było o czym gadać.

                              To chyba jesteś bardziej dojrzała niż ja Ja z kolei wolę młodszych od siebie ludzi, faceta mam młodszego 3 lata, najfajniej mi się pije z 6 lat młodszą kuzynką a pogadać sobie lubię z dwoma kumplami mojego faceta, oboje koło 20, ja mam prawie 25 Znajomych w swoim wieku mam raptem kilku i nieraz myśle o nich jak o zgorzkniałych, zmęczonych życiem wiecznie marudzących staruszkach, którzy nawijają tylko o pracy, urlopach, mężach, dzieciach(!). Ja tam wole póki co zadawać sie z ludzmi młodymi, pełnymi życia, z którymi mogę zaszaleć i się odmłodzić
                              Zresztą inaczej na to wszystko patrzy nastoletnia dziewczyna a inaczej ten starszy mężczyzna. Ona może brać wszystko na poważnie a on ją traktować jak fajną odskocznię od codzienności, taką właśnie "świeżą krew" o której pisałam w swoim przypadku wyżej.
                              0statnio edytowany przez sister_lu; 12-11-16, 15:53.
                              Nadzieja umiera ostatnia....

                              Skomentuj

                              Working...