W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Po goleniu wyskakuja mi rózne krostki czerwone i takie białe

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Schatten
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 608

    #16
    masz zapalenie mieszków włosowych. Podejdź do dermatologa, a/biotyk w płynie powinien załatwić sprawę. No i zmiana maszynki - na rzeczywiscie elektryczną z zastrzeżeniem codziennego jej mycia i najlepiej odkażania.
    A co do nivea - hm... jest wiele, wiele lepszych specyfików, droższych co prawda, choć żadne z nich nie mają działania odkażającego tylko nawilżające.
    ...some like it dirty/some like it clean/
    some like it tender/and some like it lean/
    some fuck for fun/some for prestige...

    Skomentuj

    • Kosmiteq
      Banned
      • Sep 2009
      • 12

      #17
      Mam to samo, gdy się golę zwykłą maszynką. Po prostu ona goli włosy bardzo dokładnie i one jak odrastają to wchodzą pod skórę (białe krostki - wrastający włos powoduje zapalenie mieszka) Zwykłe mydło pomaga, bo działa jak peeling chemiczny i ułatwia włoskom odrastanie

      Przy elektrycznej maszynce nie ma tego problemu, bo ona nie goli równo ze skórą(nawet jeśli to jest kilka dziesiątych milimetra) i włoski nie muszą na nowo przebijać się przez naskórek

      A jak już pojawią się krostki to żel peelingujący
      Mam nadzieję, że pomogłem

      Skomentuj

      Working...