W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wlosy- pomocy!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • brunecia

    #46
    Mój ulubiony temat. Dzięki tarczycy mam mega wielki problem z wypadaniem włosów. Jestem naturalną blondynką, ale od ok 10lat farbuje włosy na czarno.
    Bardzo fajne efekty dawały mi tabletki Vitapil- ale miałam skutki uboczne:bóle głowy, bóle żoładka i nudności.
    Stosuję całą masę odżywek,maseczek i co tylko. Regularnie olejuję włosy olejkami:sezamowym,oliwą z oliwek, olejem kokosowym,arganowym, rycynowym, nafta kosmetyczną. Używam jantaru po umyciu, mnóstwa odżywek po spłukiwaniu, bez spłukiwania. Maseczki do trzymania przez ileś tam minut. Fakt faktem włosy już mi się nie przetłuszczają, są miłe w dotyku i wyglądają dość zdrowo. Jedyne co mam sobie do zarzucenia to to, że od jakiegoś czasu zaczęłam je regularnie prostować, bo naturalnie włosy mam napuszone; ani kręcone ani proste. Fakt, używam odżywki chroniącej przed "obróbką termiczną" ale nie wiem czy to faktycznie coś daje. Po ułożeniu wlosów, czy po prostowaniu aplikuję jeszcze jedwab, olejek arganowy-zapachowy albo olejek marakujowy.

    Skomentuj

    • OwIeCzKa
      Erotoman
      • Nov 2005
      • 444

      #47
      Szczotka Tangle najlepsza
      Używalam wszystkie oleje, szampony i odżywki. Czepki na noc itp. Aż wkoncu znalazłam złoty środek.
      Keratynowe prostowanie raz na pół roku i dobry szampon i odżywka bez parabenow solnych, sls, sztucznych pieniaczy itp ja prostuje encanto - cudeńko
      Obecnie kręci mnie marka CHI, ale KEUNE też daje radę.
      Polecam forum anwen wlosomaniaczki

      Aaa na końcówki Może być olejek ale prawdziwy argan (ten z a 10zł tylko je obtluszcza - nie regeneruje) np z KEUNE. No i jak wypadają to jednak najlepsza zdrowa dieta, ale bywało, że po karmieniu musiałam brać jakiś skrzyp itp. Efekt to tabletkach ( jak po wszystkich witaminach itp) widać po ponad miesiącu regularnego brania.
      No i żeby włosy zagescic, na starość nie być łysa, nie mieć zakoli to żele dermica, albo wcierki np Radical med
      Powodzenia
      0statnio edytowany przez iceberg; 13-11-15, 21:16.
      Społeczeństwo, społeczeństwo
      Dyscyplina, posłuszeństwo
      Psychopaci i zboczeńcy
      Społeczeństwo, społeczeństwo

      Skomentuj

      • mokraaa
        Świętoszek
        • Nov 2015
        • 6

        #48
        ja stosuję serie Garniera Goodbye Damage xd i pomaaaaga <3

        Skomentuj

        • roksana_p
          Ocieracz
          • Nov 2015
          • 178

          #49
          Podobnie jak wyżej u mnie to wygląda tak:
          - z apteki to Vitapil sprawdził się najlepiej,
          - szczotka Tangle Teezer działa cuda!
          - olejowanie (kokosowy, arganowy, rycynowy), maski na włosy (Biovax, Garnier i L'oreal), płukanki (z kawy, z piwa).

          Polecam poczytać bloga włosomaniaczki Anwen i kosmetycznej hedonistki.

          Skomentuj

          Working...