W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Patenty na podrywanie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DajMiTęNoc
    Perwers
    • May 2005
    • 1153

    #16
    To czego kobieta oczekuje masz napisane tutaj.

    Napisał mirakla
    co według mnie facet powinien zrobic żeby mnie poderwać??? nic innego jak umieć ze mną rozmawiać na ciekawe tematy, poprowadzić rozmowe w taki sposób zebym sie nie zanudziła na śmierć, mieć własne poglądy na daną sprawę, potrafić wyrażać wlasne zdanie i w odpowiedni sposób je uzasadnić a jednocześnie powinien mieć ze mną wiele wspólnego, jakąś taką cząstkę która by nas ze sobą łączyła.Strasznie mnie kręci rozmowa z chłopakiem,flirt słowny,jakies podteksty,niedopowiedziane zdania... Jeśli będzie spełniał wszystkie te kryteria to juz jestem jego
    Jeśli chcesz dobrze podrywać to musisz dobrze obserwować, kobiety, ponieważ kobiety które chcą być poderwane to pokazują to w pewien sposób. Jak ktoś powiedział to nie my je wybieramy tylko one nas, bedziesz wybierał gdy będziesz miał portfel wypchany na drobne wydatki kasą(papierkowo) tak by był grubości swojego uda.
    Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

    Skomentuj

    • lewy_87
      Seksualnie Niewyżyty
      • Sep 2005
      • 242

      #17
      hmmm ja mam lipe bo na imprezie jakos mi tak lipnie podejsc do laski bajerke zarzucic za bioderka pupcie i sie bawic z nia (nowo-poznana) z taka pania to ja wole w jakims spokojnyym miejscu przysiasc sie pogadac pofiltrowac itp.... ale nie na dyzkotece jak bydlo jakies rzucic sie na kobiete

      Skomentuj

      • Bender
        Administrator
        • Feb 2005
        • 3026

        #18
        poderwac kobiete mozna laczac 3 rzeczy:
        Jej ciekawosc
        Swoja pewnosc (humor+lekki tupet)
        Tylka odrobina zainteresowania ze swojej strony, raczej obojetnosc
        Fantazje kobiety
        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
        Billy Crystal

        Skomentuj

        • Enea
          Perwers
          • Dec 2005
          • 1010

          #19
          ja moge powiedziec jak nie lubie byc podrywana. nienawidze jak jakis facet klei sie do mnie w trakcie tanca i nienawidze tandetnych komplementow.

          Skomentuj

          • Kwiat lotosu
            Świntuszek
            • Nov 2005
            • 81

            #20
            Cenię facetów, którzy nie są nachalni a mimo to umieją "podejśc" kobietę, zagadać, nie na jakis błachy temat. A jeśli słyszę utarte teksty typy "Czy my się nie znamy" lub cos w tym stylu to od razu mam ochotę wyjść!
            Free your mind......

            Skomentuj

            • Man
              Świntuszek
              • Apr 2005
              • 74

              #21
              ja mam podobne zdanie do kocurka, nigdy nie szedłem 'na podryw', a interesujące kobiety zawsze były gdzies blisko...

              a do Eneii i Kwiatu Lotosu mała prosba, skoro juz napisałyście co Was odrzuca, tonapiszcie może najciekawsze/najbardziej intrygujące zdanie, jakim nieznajomy facet próbował zjednac Wasza sympatię : ). oczywiście wypowiedzi pozostałych pań równiez bardzo mile widziane : )
              Cały świat i wszystko na nim jest piękne, ale najpiękniejsza jest kochająca kobieta. - Mahomet

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                #22
                Takie zdanie usłyszałam sporo już temu.
                Brzmiało: "Czuję się w twojej obecności, jakbyśmy się znali od małego dziecka."
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                • tabula rasa
                  Erotoman
                  • Jul 2005
                  • 640

                  #23
                  Podryw to stroszenie piór jak u pawia,ci,którzy ulegają pierwszemu wrażeniu są powierzchowni.Związek musi ewoluować,stopniowo odkrywamy drugiego człowieka i przystosowujemy go do swoich wymagań i preferencji.To też czasami bierze w łeb,bo bywa że zamota nas ktoś,na kogo nigdy,w okolicznościach przypadkowych,nie zwrócilybyśmy uwagi.Partner na seks,to zupełnie inna bajka.
                  Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

                  Skomentuj

                  • Man
                    Świntuszek
                    • Apr 2005
                    • 74

                    #24
                    @tabula rasa

                    zgodze sie z Toba, jesli przyjmiemy założenie,że tzw.'podryw' to planowanie z góry spotkanie kogoś. czyli cos w rodzaju- 'dzisiaj się wystroje i uderzam na dyskotekę(lub inne miejsce),by znaleźć sobie dziewczynę/faceta".

                    jednak czasami jest tak,ze w zwykły szary dzień spotykasz osobę, której spojrzenie, usmiech... ten własnie wybrany gest, sprawiają,że masz wielką ochote ja poznac bliżej i zainteresowac sobą. tyle,że wtedy raczej żadna błyskotliwa gadka z poradnika '10 tekstów, na które leca laski" nie zadziała.

                    nie piszę tu o miłości od pierwszego wejrzenia, bo w nią nie wierze, ale o czyms na kształt zainteresowania, zauroczenia, które może sie w nią przerodzić
                    Cały świat i wszystko na nim jest piękne, ale najpiękniejsza jest kochająca kobieta. - Mahomet

                    Skomentuj

                    • tabula rasa
                      Erotoman
                      • Jul 2005
                      • 640

                      #25
                      Napisał Man
                      @tabula rasa

                      zgodze sie z Toba, jesli przyjmiemy założenie,że tzw.'podryw' to planowanie z góry spotkanie kogoś. czyli cos w rodzaju- 'dzisiaj się wystroje i uderzam na dyskotekę(lub inne miejsce),by znaleźć sobie dziewczynę/faceta".

                      jednak czasami jest tak,ze w zwykły szary dzień spotykasz osobę, której spojrzenie, usmiech... ten własnie wybrany gest, sprawiają,że masz wielką ochote ja poznac bliżej i zainteresowac sobą. tyle,że wtedy raczej żadna błyskotliwa gadka z poradnika '10 tekstów, na które leca laski" nie zadziała.

                      nie piszę tu o miłości od pierwszego wejrzenia, bo w nią nie wierze, ale o czyms na kształt zainteresowania, zauroczenia, które może sie w nią przerodzić
                      Dokładnie tak jak piszesz,czasami spotykamy osabę z którą natychmiast nawiązujemy kontakt,często podszyty erotyzmem wręcz.Po prostu masz wrażenie że tą osobę znasz dwa lata a nie 15 minut.Luz,swoboda,wyrażna poprawa nastroju.Rozwiązuje się język,tak że sami nie poznajemy własnej elokwencji.Uwielbiam takie sytuacje.
                      Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

                      Skomentuj

                      • Man
                        Świntuszek
                        • Apr 2005
                        • 74

                        #26
                        tylko czegos takiego juz nie można podciągnąc pod 'podryw', bo najzwyczajniej w świecie jest to niemożliwe do zaplanowania. chyba własnie to sprawia,że uznajemy takie spotkania za wyjątkowe . więc niestety nie pomożemy sexmenowi.

                        chociaz, jesli podryw pojmowac jako szukanie partnera do sexu to pozwole sobie przytoczyc ciekawy eksperyment, który miał miejsce u naszych południowych sąsiadów. Otóż ubrano jednego z poczatkujących aktorów w mundur wosjkowy. Podchodził on do kompletnie obcych kobiet w wieku 20/40 lat i mówił coś w stylu,ze dostał przepustke na dwadzieściacztery godziny i pytał w prost,czy owa kobieta nie poszaby z nim do łóżka. oczywiście czesto był wysmieany, obrażany i czasem nawet dostawał w twarz, ale blisko 30% kobiet zgodziło się!!

                        wiec jesli o to chodzi, to po co owijac w bawełnę?
                        0statnio edytowany przez Man; 15-12-05, 16:38.
                        Cały świat i wszystko na nim jest piękne, ale najpiękniejsza jest kochająca kobieta. - Mahomet

                        Skomentuj

                        • tabula rasa
                          Erotoman
                          • Jul 2005
                          • 640

                          #27
                          Dla gry,dla emocji nieco większych niż przegryzanie piwa chipsami,dla prowokacji,kokieteri i kołatania serca,szkodliwe to,ale warto.Chyba w końcu wkleję to jako stopkę"Lepiej spłonąć,niż wyblaknąć"
                          Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

                          Skomentuj

                          • Bystry
                            Ocieracz
                            • Jan 2006
                            • 142

                            #28
                            Nom to tak......moj sposob jest nastepujacy jezeli dziewczyna jest toba zainteresowana to napewno bedzie na ciebie spogladc usmiechajac sie albo powiem to komus np. swojej przyjaciolce. Ja miałem taka sytuacje na tym sylwestrze Były tance oglnie wolne nom i z 3 kumpli mialy laski i została 1 ladna no t opomysłałem do roboty i tak do konca sylwestra A teraz juz jestesmy razme ..... a i jak jetses wstydliwy tak jak ja, albo sie nie lizałes jeszcze tak jak ja, a moj text na wyrwanie laski Ci sie spodoba to napisz do mnie na gygy 5164699 A tak wogle mam 15 lat jestem prawiczkiem i nie całowałem sie jeszcze i jakos mi z tym głupio

                            Skomentuj

                            • Enea
                              Perwers
                              • Dec 2005
                              • 1010

                              #29
                              2xa no na mnie to by w zyciu nie podzialalo... zalatuje troszke tandeta i latwizna

                              Skomentuj

                              • Rojza Genendel

                                Pani od biologii
                                • May 2005
                                • 7704

                                #30
                                Nie mnie też nie podziała.
                                To chyba dotyczy jakiegoś innego przedziału wiekowego niż mój.
                                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                                Skomentuj

                                Working...