Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Perwersja
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 22-06-16, 00:20   #1
Angelove
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Postów: 2

Płeć: Kobieta
Laktacja indukowana, podpowiedzi?
Ma ktoś doświadczenie z laktacją indukowaną? Ostatnio bardzo zaciekawił mnie ten temat ale stare strony z informacjami nie działają a na necie nie ma zbyt wiele informacji. Pomożecie?
Angelove jest offline   Reply With Quote
Old 22-06-16, 08:27   #2
Kalilah
Administrator

Demoniczna Bogini

 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 2 686

Płeć: Kobieta
Możesz w jakiś sposób rozpisać się o co ci chodzi? Nie każdy ma ochotę włazić na wikipedię.
Rozumiem, że coś ze sztucznym wywoływaniem laktacji.
__________________
My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

Regulamin forum
Kalilah jest offline   Reply With Quote
Old 22-06-16, 11:19   #3
Angelove
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Postów: 2

Płeć: Kobieta
Tak chodzi o sztuczne wywołanie laktacji
Angelove jest offline   Reply With Quote
Old 30-06-16, 23:58   #4
lemur123
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Postów: 85

Płeć: Mezczyzna
Dużo łatwiej jest na anglojęzycznych stronach.
Zaraz podeśle Ci linki na priva
lemur123 jest offline   Reply With Quote
Old 06-07-16, 14:45   #5
Sumiko
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Miasto: Wroclove
Postów: 143

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał Angelove Zobacz post
Ma ktoś doświadczenie z laktacją indukowaną? Ostatnio bardzo zaciekawił mnie ten temat ale stare strony z informacjami nie działają a na necie nie ma zbyt wiele informacji. Pomożecie?
trzeba byś wytrwałym i systematycznym. Bez tego nie będzie efektów.

ale taka laktacja to fajna sprawa Z chęcią bym znowu do tego wróciła ale mój M. nie jest wytrwały a w trzecią ciąże dla samego mleka w cycach zachodzić nie zamierzam

Żeby wywołać taką laktację trzeba systematycznie ssać każdą z piersi np. po 20 min. dziennie (każda!) i trzeba być cierpliwym bo efekty nie pojawiają się tak po 2-3 dniach
__________________
Po butelce wina nie jestem pijana. Ja jestem kreatywna!
Sumikowy album
Sumiko jest offline   Reply With Quote
Old 07-01-17, 05:38   #6
fitschyk
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Miasto: Kraków
Postów: 139

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał Sumiko Zobacz post
trzeba byś wytrwałym i systematycznym. Bez tego nie będzie efektów.

ale taka laktacja to fajna sprawa Z chęcią bym znowu do tego wróciła ale mój M. nie jest wytrwały a w trzecią ciąże dla samego mleka w cycach zachodzić nie zamierzam

Żeby wywołać taką laktację trzeba systematycznie ssać każdą z piersi np. po 20 min. dziennie (każda!) i trzeba być cierpliwym bo efekty nie pojawiają się tak po 2-3 dniach
Samo ssanie? Bez wspomagania farmakologicznego? Chyba hormonami też trzeba potrząsnąć by wywołać laktację?

Osobiście chętnie bym do tego wrócił, u mnie to już fetysz. W sumie taki fetysz bardzo uspokajający, ssanie mleka mnie doskonale wyciszało po nerwowym dniu, usypiałem jak dziecko z "cycem" w ustach Partnerka miała nadmiar mleka, a nie lubiła laktatorów. Uwielbiałem jak mnie do siebie przyciskała, a przed oczami rosły dwie, duże nabrzmiałe piersi z których kapało mleko. Cudo. Kto nie spróbował, ten nie wie. No ale zjeżdżam z tematu, a raczej odpływam

Gdzieś czytałem, że w Japoni mają takie domy uciech gdzie są kobiety, które farmakologicznie wywołują laktację i udzielają "specyficznych" uciech klientom (że Japonia to mnie jakoś nie dziwi). Więc o ile po karmieniu dzieci można jeszcze przez jakiś czas przywrócić laktację samym ssaniem to po długiej przerwie bez wspomagania się chyba nie obejdzie. Może jest możliwość kupna prolaktyny, powinna załatwić sprawę albo cokolwiek co wywoła wysoka produkcje oksytocyny w organizmie.
fitschyk jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Perwersja

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:44.
   Archiwum