W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kolejne podejście

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hefalumpka
    Ocieracz
    • Jan 2006
    • 146

    #16
    Po pierwsze wez sprawy w swoje rece. Po drugie doradzam ci pozycje na jezdzca. U mnie pozycja klasyczna lezaca sie nie sprawdzila bo facet tez wejsc nie mogl. Ale na jezdzca jemu nie powinien oklapnac bo bedzie ciebie widzial...bedzie widzial twoje ruchy i to bedzie jego bodzcem zeby mu ciagle stal. Acha i przed seksem nie rob mu lodzika do konca - w koncu i on ma jakies ograniczenia.
    Pokój bez ksiazek jest niczym ciało bez duszy...

    Skomentuj

    • jay
      Erotoman
      • May 2006
      • 456

      #17
      chce być mężczyzną ale przez to chcenie mu nie wychodzi niech zacznie robić a nie chcieć i tak mu powiedz że zależy ci na tym co on robi a nie co chce zrobić nawet jeśli mu coś nie wyjdzie to niech się tym nie przejmuje bo przecież jego życie nie zależy od tego jednego razu i będzie ich pewnie jeszcze więcej
      .......bo życie to zabawa, ważne by umieć się bawić.....

      Skomentuj

      • Honda
        Świętoszek
        • Jan 2006
        • 46

        #18
        no wasze rady są naprawe nieocenione tak sobie myślałam, że jak będziemy mieli urlopik w przyszłym tygodniu to wezmę sprawy w swoje ręce DOSŁOWNIE
        zauważyłam, że jak jest bardzo na mnie nakręcony, a ja odwlekam (specjalnie) moment naszych "zabaw" to im dłużej czeka tym bardziej jest potem przyjemnie
        3majcie kciuki
        *... Są godziny liczone podwójnie i lata niewarte jednego dnia...*

        ^*^ To kobieta wywiodła mężczyznę z raju i tylko ona może go tam zaprowadzić!! ^*^

        Skomentuj

        • Bender
          Administrator
          • Feb 2005
          • 3026

          #19
          Moja rada to zadbac o atmosfere. Nie traktujcie to jak mechaniczna czynnosc porownywalna z taka, ktora trzeba zrobic by skonsumować jogurt. Jednoczesnie nie jest to otwarcie 200 km autostrady
          Podejdzice do tego na ludzie. Niech on nie czuje, ze zaraz bedzie na nim ciazyc odpowiedizalnosci. Skoro masz tabsy masz ogromny atut. Spontanicznosc. Wezscie sie za normalne pieszczoty, a potem z zaskoczenia "zrob to, teraz" W ferworze walki ;P
          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
          Billy Crystal

          Skomentuj

          • leon
            Świntuszek
            • Mar 2005
            • 53

            #20
            A po ile wy macie lat że tak zapytam? Podejżany jest chłopak jak niby już miał stosunki a nie staje mu ze stresu.

            Skomentuj

            • DarkAngel
              Perwers
              • Nov 2006
              • 1020

              #21
              Napisał leon
              A po ile wy macie lat że tak zapytam? Podejżany jest chłopak jak niby już miał stosunki a nie staje mu ze stresu.
              Może jeszcze nigdy nikogo nie rozdziewiczył?
              Tak w ogóle, spróbujcie wypić troszkę alkoholu "przed".
              Być może sprawa ma się tak, że członek po zaprzestaniu stymulacji, gdy staje przed ciężkim zadaniem - w związku ze stresującym się facetem - opada. Alkohol powinien Was rozluźnić.
              Oczywiście lubrykant na wszelki wypadek użyjcie .

              powodzenia.
              >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

              Skomentuj

              • Honda
                Świętoszek
                • Jan 2006
                • 46

                #22
                ja mam 22 lata on 26! Dziewczyna, z która kiedyś współżył nie była dziewicą! Może rzeczywiście zrobić to spontanicznie? Tylko boję się Jak ja mam to zainicjować? Ja się boję o tym z nim rozmawiać, nie chcę go urazić Wiem, ze głupio piszę ale juz nie wiem co mam robić
                *... Są godziny liczone podwójnie i lata niewarte jednego dnia...*

                ^*^ To kobieta wywiodła mężczyznę z raju i tylko ona może go tam zaprowadzić!! ^*^

                Skomentuj

                • Luk
                  Erotoman
                  • Feb 2006
                  • 427

                  #23
                  eee czyli jeszcze gowniara z Ciebie? (nie mowie o wieku)

                  Skomentuj

                  • Honda
                    Świętoszek
                    • Jan 2006
                    • 46

                    #24
                    niby czemu gówniara??????????
                    *... Są godziny liczone podwójnie i lata niewarte jednego dnia...*

                    ^*^ To kobieta wywiodła mężczyznę z raju i tylko ona może go tam zaprowadzić!! ^*^

                    Skomentuj

                    • Bender
                      Administrator
                      • Feb 2005
                      • 3026

                      #25
                      Bo boisz sie porozmawiac. Rozmowa to podstawa. Jesli jednach chcesz to uniknac - poprostu dzialaj.
                      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                      Billy Crystal

                      Skomentuj

                      • Honda
                        Świętoszek
                        • Jan 2006
                        • 46

                        #26
                        no i jestem... znowu nic ja chyba jednak jestem za ciasna Sama nie wiem, wszystko było oki, odpowiednie nawilżenie, twardośc jego męskości tez była idealna, no ale po prostu nie mógł we mnie wejść Kurczę zaczynam sama sie tym dołować Niby to takie proste, ludzie robią to od wieków, a nam sprawia to tyle problemów
                        *... Są godziny liczone podwójnie i lata niewarte jednego dnia...*

                        ^*^ To kobieta wywiodła mężczyznę z raju i tylko ona może go tam zaprowadzić!! ^*^

                        Skomentuj

                        • Lubartowiak
                          Erotoman
                          • Oct 2006
                          • 487

                          #27
                          Demonizujesz

                          Małymi krokami do przodu,
                          a w ogóle to co Ci tak zależy żeby w Ciebie wszedł? Jak nie poczujesz penisa w pochwie to twój świat chyba się nie zawali...
                          "Są ludzie, którzy nigdy nie byliby zakochani, gdyby nie słyszeli o miłości" La Rochefoucauld

                          Skomentuj

                          • AtLast
                            Świętoszek
                            • Oct 2006
                            • 9

                            #28
                            A ile palcow wsadza Ci facet? Ile wkladal max ze bylo dobrze i nie bolalo?

                            Skomentuj

                            • Honda
                              Świętoszek
                              • Jan 2006
                              • 46

                              #29
                              dwa i wszystko oki
                              *... Są godziny liczone podwójnie i lata niewarte jednego dnia...*

                              ^*^ To kobieta wywiodła mężczyznę z raju i tylko ona może go tam zaprowadzić!! ^*^

                              Skomentuj

                              • rachel168
                                Świętoszek
                                • Nov 2005
                                • 25

                                #30
                                Nie przejmuj się Seks to nie zawody napewno wam się uda z tego co piszesz wnioskuje, że bardzo kochasz swojego faceta, skoro jtak go bronis zna tym forum godne podziwu Powinnien cię na rękach nosić, bo rzadko spotyka się takie odpowiedzialne i dojrzałe dziewczyny! życze wam szczęścia, oby wam sie ukaldało jak najlepiej
                                POWODZENIA Honda!!!
                                * Dżentelmen to mężczyzna, który potrafi opisać kobietę bez posługiwania się rękami *

                                << Być spadającą gwiazdą w czyichś marzeniach i spełniać każde życzenie! >>

                                ..:: Naucz się słuchać - szczęście puka czasami bardzo cicho! ::..

                                Skomentuj

                                Working...