W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Latka mijaja czyli prostytutka dla atrakcyjnego

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gucio5tys
    Perwers
    • Dec 2005
    • 1075

    #16
    Napisał rojze
    Nie rozumiem czemu nie zrobisz tego z normalną dziewczyną. Po co płacić za coś, co można mieć za darmo?
    Tak naprawdę rojze, patrząc z perspektywy czasu zapłacenie prostytutce za numerek jest dużo tańsze niż ubieganie o względy dziewczyny przez jakiś okres czasu. Chyba, że normalna dziewczyna = cichodajka.
    Alkohol - typowy rozluźniacz języka
    "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
    Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

    Skomentuj

    • C.O.Para
      Ocieracz
      • Nov 2006
      • 154

      #17
      Ok , dobrnelam do polowy i powiem ci, nie idz na panienki tylko po to, by przezyc swoj pierwszy raz. Poczekaj przynajmniej do 30-stki,
      Rozgladnij sie wokol , i do dziela.A swoja droga 4-letni zwiazek ...i nic??
      Eeeeee, jakiej przysiegi czystosci skladaliscie, czy co?
      No nie mozliwe,krew nie woda....

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #18
        Napisał gucio5tys
        Tak naprawdę rojze, patrząc z perspektywy czasu zapłacenie prostytutce za numerek jest dużo tańsze niż ubieganie o względy dziewczyny przez jakiś okres czasu. Chyba, że normalna dziewczyna = cichodajka.
        Tu mi się taki zasłyszany kawał nasunął:
        Synek pyta ojca:
        - Tato, chcialbym w koncu zasmakowac seksu, ale nie wiem jak zaproponowac to kobiecie...
        - Musisz, synu, kupic jej wielki bukiet pieknych roz, zaprosic ja do
        wykwintnej restauracji na dobra kolacje i markowe wino, pozniej zabrac ja ekskluzywnym samochodem do drogiego hotelu...
        W tym momencie wtracila sie corka:
        - Tatusiu, a co z romantycznym spacerem nad brzegiem jeziora, zbieraniem polnych kwiatow w swietle ksiezyca, szeptaniem czulych slowek?
        - To wszystko wymyslili linuksiarze, coreczko, zeby podupczyc za darmo...


        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        Working...