W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Zależność pomiędzy seksem a miłością

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Szlajfka
    Perwers
    • Oct 2005
    • 1057

    #16
    1.Czy wyznaliście sobie miłość przed pierwszym razem?
    Nie :]
    2.Po jakim czasie bycia razem padło obustronne(ewentualnie jednostronne) ,,Kocham Cie"?
    3.Po jakim czasie bycia razem doszło do pierwszego razu?
    Może zabrzmi głupio ale załatwiliśmy to w 1 dzień, przy pierwszym spotkaniu po dłuższej znajomości przez internet Jak widać, chyba się nie pomyliliśmy, bo jesteśmy już ponad 2 lata razem Zresztą tego co wtedy czuliśmy nie da się opisać, byliśmy oboje 3 dni w totalnym transie tylko my, zero snu, jedzenia itd. Piękne 3 dni Myslę, że miłość przyszła później, ale to pierwsze zakochanie było tak silne, ze nigdy czegoś takiego nie cuzłam.
    Nadzieja umiera ostatnia....

    Skomentuj

    • kuglarz
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jun 2006
      • 307

      #17
      1) Tak.
      2) 2-3 tygodnie
      3) Około 4-5 miesięcy odkąd byliśmy razem.

      Skomentuj

      • o.n.
        Świętoszek
        • Dec 2006
        • 2

        #18
        1.Czy wyznaliście sobie miłość przed pierwszym razem?

        TAK
        2.Po jakim czasie bycia razem padło obustronne(ewentualnie jednostronne) ,,Kocham Cie"?

        Z mojej strony po 3-4 miesiącach znajomości z jej strony po jakiś 5 miesiącach
        3.Po jakim czasie bycia razem doszło do pierwszego razu?
        ponad rok chyba jakieś 15 miesięcy i ani ja ani ona nie żałujemy bo jedno jest pewne kochamy się z miłości a nie tylko dla przyjemności

        Skomentuj

        • DajMiTęNoc
          Perwers
          • May 2005
          • 1153

          #19
          Pierwszy raz z obecna partnerka? Czy pierwszy raz jako pierwszy raz?

          Odp odnosnie pierwszy raz z obecna partnerka
          1 Nie
          2 Uniej szybciej, umnie hmm troche minelo. Po za tym nie lubie tego slowa i staram sie go nie wymawiac i dobrze mi to wychodzi, rzadko mowie i ciezko mi nawet je napisac.
          3 hmm nie bylismy razem jeszcze 1 dzien od poznania poznalem jednego dnia wieczorem drugiego dnia wieczorem sie kochalismy.

          Pierwszy raz jako pierwszy raz malo pamietam dawno to bylo.

          ale
          1 Nie
          2 Nie padlo
          3 Po kilku h znajomosci, dziewczyna z imprezy.
          Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

          Skomentuj

          Working...