W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pierwszy raz jako prezent...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • patyk
    Ocieracz
    • Mar 2006
    • 172

    #16
    ale on o tym nie wie jakbyście nie zauważyli :]
    Pesymista to dobrze poinformowany optymista..

    Dyplomata to ktoś, kto potrafi powiedzieć "s********j" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się podróżą

    Skomentuj

    • tymbark9
      Ocieracz
      • May 2007
      • 128

      #17
      cisniecie na dziewczyne ze umowila sie z chlopakiem na seks czego nie zrobila...nim zaczniecie ja dojezdzac to przeczytajcie dokladnie co ona pisala..to ma byc niespodzianka a jak wiecie niespodzianki sie planuje..uwazam ze jest to dobry pomysl i zapewne kazdy z nas chcialby zeby i jego to spotkalo..
      "Nadzieja to cierpliwość czekania na to,
      że spełnią się wszystkie pragnienia....."

      Skomentuj

      • Przemaldinho
        Świętoszek
        • May 2007
        • 3

        #18
        a ja myślę, że to świetny pomysł i tak jak ktoś już napisał najlepiej daj mu to dzień wcześniej sam bym chciał dostać taki prezent... i jest szansa bo z dziewczyną jestem pol roku a urodziny mam w styczniu

        Skomentuj

        • KoCiCa_xD
          Świętoszek
          • Mar 2007
          • 12

          #19
          DajMiTęNoc : wyraznie napisalam w temacie ze to ma byc dla niego NIESPODZIANKA wiec to chyba Ty troszke zle przeczytales a moze ja namieszlalam,juz nie wiem.w kazdym razie wcale sie znim na seks nie umawiam tylko sama wymyslilam ze go zaskocze..to bedize piekne przezycie dla nas obojgu ale chce to zalanowac przynajmniej mniej wiecej zeby nie bylo zadnych niedociagniec...on o niczym nie wie i nie mam zamiaru mu mowic...

          Skomentuj

          Working...