W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Hotel,dom czy łono natury:D (1szy raz, co wybrac?)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DJ.Tuning
    Świętoszek
    • May 2007
    • 38

    #31
    Napisał iza_skate
    powiem szczerze że pierwszego razu się chyba nie planuje itd... a jeśli już to w domu
    mi się też wydaje że w domu najlepiej stracić cnotę bo własne łużko or partnera daje najbardziej intymne odczucia
    KTO ZROZUMIE UZALEŻNIONEGO OD SEKSU??

    Skomentuj

    • Ravex
      Świętoszek
      • Apr 2007
      • 13

      #32
      jutro podejście nr 2 nic nie planuje ale jest okazja trzymajcie kciuki

      Skomentuj

      • bueh
        Świntuszek
        • May 2007
        • 63

        #33
        1. Mówisz, że w domu zawsze ktoś jest, więc lepiej hotel. Będziecie mieli spokój, zero stresu, że nagle ktoś wejdzie.

        Ale...
        Romantyczniej byłoby na łonie natury ;p

        2. Pozycja-polecam klasyczną z poduszką pod pupą. To jej (Wasz ;p)pierwszy raz, więc prawdopodobieństwo bólu jest duże. Nie polecałbym jeźdźca, jeśli nie chcesz sprawić jej dodatkowego bólu.

        3. Zabezpieczenie-prezerwatywy. Ja nie miałem problemów, ale zdarza się, że pierwsze założenie to niewypał.


        Napisał Szlajfka
        Więc żeby zmniejszyć prawdopodobieństwo "flaka" niech sobie poćwiczy najpierw sam w domu z kilkoma paczkami gumek.
        Ot, to.

        Napisał Szlajfka
        Ewentualnie niech dziewczyna się przejdzie po piguły
        Niektóre się wstydzą ginekologa. Bywa, że idą dopiero jak boją się, że są w ciąży.

        A co do pieszczenia: nie wiem czy jest jakaś reguła, ale długie pobudzanie, powoduje wzrost wrażliwości bardzo unerwionych miejsc erogennych.
        Więc musisz zaryzykować, czy pieścić ją długo, czy krótko.

        Możesz jeszcze walnąć trochę wina, byle się nie upić I jakąś potrawę z afrodyzjakiem.
        Trochę niepokornie

        Skomentuj

        • Ravex
          Świętoszek
          • Apr 2007
          • 13

          #34
          Powiem krótko Było bosko nic nie planowane czysty spontan 0 bólu była u mnie 3 dni i to ja już nie dawałem rady . podchodziliśmy do tego co wieczór i z samego rana . Rodzice byli na chacie ale nie przeszkadzali i do tej pory sądzą że grzecznie spaliśmy w jednym łurzku ja k zawsze

          Skomentuj

          Working...