W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dlaczego ludzie nie wiedzą ile mają wzrostu??

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jkjkkkt
    Banned
    • Dec 2006
    • 146

    Dlaczego ludzie nie wiedzą ile mają wzrostu??

    Do napisania tego tematu zainspirowały mnie ostatnie informacje - moja ciocia, która jest wzrostu mojego brata (ma 1,69) mówi, że ma 1,64. Koleżanka, która ma na pewno jakiś 1,65 (jest znacznie wyższa ode mnie - a mam 1,62) mówi uwaga, że ma 1,59!!
    Rozumiem, że mozna się mierzyć rano i wieczorem - ale nawet wtedy różnica wynosi jakieś 2 cm.
    Skąd się to bierze?
    Pogodziłam się ze swoim wzrostem, bo wydawało mi się, że jest normalny i dużo osób taki ma (bo taki podają np. na różnych forach internetowych) - ale jak teraz widzę, że każdy odejmuje sobie jakieś 5 cm, to ten mój wzrost znowu wydaje mi się strasznie niski i wpadam w kompleksy
  • Abegan
    Erotoman
    • Sep 2006
    • 591

    #2
    A co ten temat ma do seksu? Powinno być w dziale Off-Topic.

    Nie każdy odejmuje sobie 5 cm wzrostu - ja sobie dodaję 1,5 "dla równego rachunku" :-)
    Abegan

    Skomentuj

    • Szlajfka
      Perwers
      • Oct 2005
      • 1057

      #3
      Bo może się nie mierzą? Ja też nie wiem ile mam, bo nie mam się jak zmierzyć. A szkoda bo mi czasem potrzebne a nie wiem :/
      Nadzieja umiera ostatnia....

      Skomentuj

      • anduk
        Koci administrator
        • Jan 2007
        • 3901

        #4
        mnie mierzyl kiedyś Wojskowy Komendant ds. Uzupełnień więc jestem szczęściarzem - wiem ile mam
        If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

        Skomentuj

        • jkjkkkt
          Banned
          • Dec 2006
          • 146

          #5
          No tak, ale każdy był chyba mierzony w szkole średniej na badaniach okresowych - to chyba powinien wiedzieć - ewentualnie mozna urosnąć - ale dlaczego ktoś sobie odejmuje 5 cm to nie mogę zrozumieć..

          Skomentuj

          • Yoshua
            Perwers
            • Mar 2007
            • 1374

            #6
            jkjkkkt z tego co napisales wynika, ze twoje zainteresowanie tematem jest spowodowane twoimi kompleksami zwiazanymi ze wzrostem. prawda jest taka, ze na codzien szary czlowiek nie mysli o tym ile ma wzrostu bo taka wiedza nie jest mu do nieczego potrzebna.
            swoj wzrost ma zapisany w dowodzie i to mu wystarcza ; )
            " - Fajny masz korek od wanny.
            - Taki tam...
            - ...Ale gra empetrójki"

            Skomentuj

            • glizdziarz
              Banned
              • Sep 2005
              • 1981

              #7
              Napisał Aneczkofil
              jkjkkkt z tego co napisales wynika, ze twoje zainteresowanie tematem jest spowodowane twoimi kompleksami zwiazanymi ze wzrostem. prawda jest taka, ze na codzien szary czlowiek nie mysli o tym ile ma wzrostu bo taka wiedza nie jest mu do nieczego potrzebna.
              swoj wzrost ma zapisany w dowodzie i to mu wystarcza ; )
              Święte słowa panie dziejku. A co do różnicy we wzroście może być spowodowane tym, że pomiary były dokonywane różnymi mairami (różne narzędzia Pomiarowe) i w różny sposób. Wystarczy stanąć troszkę inaczej i 5 cm nie ma.

              Skomentuj

              • jkjkkkt
                Banned
                • Dec 2006
                • 146

                #8
                Primo - jestem rodzaj żeński
                No nie wiem - ja choćbym nie wiem jak stawała to 5 cm różnicy nie zrobię - jak się zgarbię mam 2 cm. mniej niż jak się porządnie wyprostuję. Ale z was odkrywcy - przecież sama napisałam o kompleksach w 1 poście - ale ten temat nie ma za zadanie wyleczyć moich kompleksów - tylko wyjaśnić, dlaczego tak się dzieje, że ludzie tak się nie orientują we własnym wzroście.

                Skomentuj

                • Abegan
                  Erotoman
                  • Sep 2006
                  • 591

                  #9
                  Napisał jkjkkkt
                  Primo - jestem rodzaj żeński
                  To wpisz to w profilu. Pod Twoim nickiem będzie ikonka płci - wtedy nie będzie takich pomyłek

                  Napisał jkjkkkt
                  No nie wiem - ja choćbym nie wiem jak stawała to 5 cm różnicy nie zrobię - jak się zgarbię mam 2 cm. mniej niż jak się porządnie wyprostuję. Ale z was odkrywcy - przecież sama napisałam o kompleksach w 1 poście - ale ten temat nie ma za zadanie wyleczyć moich kompleksów - tylko wyjaśnić, dlaczego tak się dzieje, że ludzie tak się nie orientują we własnym wzroście.
                  Ja Ci odpowiem we własnym imieniu, choć akurat wzrost swój znam: bo mało to ważne. Co za różnica ile tego wzrostu mam? Po co mi ta informacja "na pamięć wykuta"? Ani mi to do pracy potrzebne, ani w życiu osobistym i towarzyskim...

                  Jakbym nie znał swojego wzrostu to palcem bym nie kiwnął żeby go poznać.
                  Abegan

                  Skomentuj

                  • DajMiTęNoc
                    Perwers
                    • May 2005
                    • 1153

                    #10
                    Piszesz o wzroscie ale to na boso, w butach, czy w butach na obcasie? Moja kobieta jest nizsza od mnie a w butach na obcasie jest troszke wyzsza. Moze one mowia ci jaki maja wzrost a ty je widzisz w butach na obcasie?
                    Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                    Skomentuj

                    • jkjkkkt
                      Banned
                      • Dec 2006
                      • 146

                      #11
                      Osoby o których piszę widzę oczywiście w płaskich butach.

                      Skomentuj

                      • Yoshua
                        Perwers
                        • Mar 2007
                        • 1374

                        #12
                        Primo - jestem rodzaj żeński
                        pardon w takim razie. i posluchaj rady Abegana

                        Ale z was odkrywcy - przecież sama napisałam o kompleksach w 1 poście - ale ten temat nie ma za zadanie wyleczyć moich kompleksów - tylko wyjaśnić, dlaczego tak się dzieje, że ludzie tak się nie orientują we własnym wzroście.
                        to juz Ci napisalem: BO NITK NIE ZWRACA NA TO WIEKSZEJ UWAGI.
                        jak im jest do czegos rzadko potrzebne to maja dowod.

                        jak mozesz zauwazyc nie tylko ja tak twierdze.

                        nie wiem co jeszcze chcesz walkowac
                        " - Fajny masz korek od wanny.
                        - Taki tam...
                        - ...Ale gra empetrójki"

                        Skomentuj

                        • Rojza Genendel

                          Pani od biologii
                          • May 2005
                          • 7704

                          #13
                          Napisał jkjkkkt
                          dlaczego tak się dzieje, że ludzie tak się nie orientują we własnym wzroście
                          Bo nie ma on dla nich większego znaczenia? Ja swój dokładny wzrost poznałam dopiero na praktykach, kiedy się regularnie mierzyliśmy i ważyliśmy. Wcześniej wiedziałam że mam coś koło 1,60 m.
                          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                          Skomentuj

                          • yosiemka
                            Świętoszek
                            • Apr 2007
                            • 1

                            #14
                            ja mam 170 a co do pytania dlaczego człowiek jest wyższy rano niż wieczorem.... odpowiedź jest prosta! Rano chrząstki nie są tak "zjechane" jak wieczorem po dniu gdzie baaardzo dużo chodzisz, chrząstki sie kurczą. <lekcja biologi nie poszła na marne >

                            Skomentuj

                            • Abegan
                              Erotoman
                              • Sep 2006
                              • 591

                              #15
                              Napisał yosiemka
                              ja mam 170 a co do pytania dlaczego człowiek jest wyższy rano niż wieczorem.... odpowiedź jest prosta! Rano chrząstki nie są tak "zjechane" jak wieczorem po dniu gdzie baaardzo dużo chodzisz, chrząstki sie kurczą. <lekcja biologi nie poszła na marne >
                              Jezu, co za pacan uczył Cię biologii? Różnica jest max 1-2 mm... więc niezauważalna.
                              Abegan

                              Skomentuj

                              Working...