W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Mail

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • OwIeCzKa
    Erotoman
    • Nov 2005
    • 444

    Mail

    Zawsze jak mamy się spotkać to od rana jestem podniecona :-)
    Mam wypieki na twarzy, czuje jak mi cipka pulsuje jak tylko o tym pomyśle.
    Jak już jadę,* to ściska mnie w żołądku,* gardło mi ściska,* a z podniecenia muszę zacisnąć uda.
    Na Twój widok tracę zmysły. Twój dotyk na moim ciele - tak uwielbiam
    Jak całujesz...* To już przesada...
    Często mam ochotę krzyczeć,* coś powiedzieć,* albo coś myślę ale nie mogę wydusic ani słowa.
    Nie radzę sobie z tą całą rozkoszą.
    To takie słodkie tortury.
    Tak mnie podnieca jak rozpinasz spodnie...* robisz to w taki sposób...* Męski. Te ruchy. Często na mnie patrzysz wtedy.
    Lubię grzecznie czekać na to co mi zrobisz zaraz.
    Jestem tak rozpalona, że jak dotykasz mojej cipki to przechodzą mnie dreszcze. Mam ochotę uciekać,* ale chce żebyś mnie trzymał,* mocno i piescil.
    Przy Tobie tak mało mi trzeba do orgazmu.
    Zupełnie tracę poczucie rzeczywistości jak dochodzę. Ledwo mogę oddychać,* a Ty mnie dalej pieprzysz.
    Uwielbiam jak na mnie patrzysz jak jest mi z Tobą dobrze. Kiedy siedzę na Tobie i wkładam sobie Twojego penisa w moją mokrą ****eczke.
    lizesz mi wtedy sutki i dotykasz piersi. Chcę żebyś robił to mocniej. Żebyś je mocniej ssal i podgryzal. Jakbyś mógł oczywiście.
    Jak zmieniasz pozycje, potem dajesz mi go do buzi, słyszę Twój oddech, swoje jęki - to takie nierealne.
    Zupełnie się nie kontroluje przy Tobie. Nic nie kontroluje, nie wiem co chcesz robić i co będzie teraz, wszystko mi jedno. Na wszystko się zgadzam, bo z Tobą wszystko to sama rozkosz.
    Zastanawiam się jak Ty to wszystko ogarniasz.
    Nie masz takich momentów, że zapomninasz gdzie jesteś?
    Zawsze wszystko nadzorujesz.
    Nawet jak jestem na Tobie. Wiem, że chcesz mocniej, ale nie mogę tak sama mocno... To takie doznania silne. Tak go czuję mocno. Do tego Twój wzrok, dotyk, usta.
    W każdym ruchu czuję Twoja dominację i siłę. czuję się przy Tobie tak kobieco...
    Społeczeństwo, społeczeństwo
    Dyscyplina, posłuszeństwo
    Psychopaci i zboczeńcy
    Społeczeństwo, społeczeństwo
  • Indragor

    #2
    Jak na miniaturkę byłoby całkiem dobre, gdyby nie mnogość błędów. I wywal z tekstu te gwiazdki.

    Skomentuj

    • OwIeCzKa
      Erotoman
      • Nov 2005
      • 444

      #3
      Qrde bo ja na telefonie jestem tylko... Słownik mi się wpieprza... A tych gwiazdek nawet nie widzę w edycji...
      Społeczeństwo, społeczeństwo
      Dyscyplina, posłuszeństwo
      Psychopaci i zboczeńcy
      Społeczeństwo, społeczeństwo

      Skomentuj

      • Indragor

        #4
        No tak, telefon to nienajlepsze narzędzie do pisania...

        Skomentuj

        • OwIeCzKa
          Erotoman
          • Nov 2005
          • 444

          #5
          Mąż gra ciągle w diablo, albo starcrafta, więc kompa nie ma. A laptopa ma syn, a nawet jak nie ma to ja nie mam czasu. A tak w tel to właśnie sobie piszę sprzątająca kuchnie
          Społeczeństwo, społeczeństwo
          Dyscyplina, posłuszeństwo
          Psychopaci i zboczeńcy
          Społeczeństwo, społeczeństwo

          Skomentuj

          • Nolaan_2.0
            Erotoman
            • Aug 2014
            • 492

            #6
            Jak na takiego króćca to jest całkiem niezłe. Działa na wyobraźnię.
            Lepiej więc być samemu niż z kimś, (...) kto jest namiastką czy też czymś w tym rodzaju.
            Marek Hłasko

            Skomentuj

            Working...