Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > SEKS
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 15-02-22, 21:40   #1
ProteinShake
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Postów: 1

Płeć: Mezczyzna
Wzwód - jak to u Was jest Panowie
Temat głównie do Panów. Kiedy osiągacie wzwód przy kontakcie z kobietą? Już np. kiedy jest naga, albo jeszcze wcześniej podczas flirtu?
Pytam, bo libido samo w sobie mam wysokie, ale wzwód osiągam dopiero na etapie całowania, pieszczot etc. Mam wrażenie, że część kobiet była zaskoczona faktem, że one się rozebrały, a mój mały po rozebraniu się nadal spał.
Zastanawiam się, czy to "taki urok", czy może jakieś problemy z erekcją, o których wcześniej nie pomyślałem.

W sumie Panie też mogą się wypowiedzieć, jak jest u ich facetów.
ProteinShake jest offline   Reply With Quote
Old 16-02-22, 13:58   #2
zbuntowany
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Apr 2006
Postów: 237
Różnie to bywa. U mnie raczej w czasie pieszczot. Ale bywa tak, że jestem gotowy zanim nawet zaczniemy rozmowę a bywa tak, że potrzebuję więcej pieszczot aby uzyskać jakiś stan gotowości. Na mnie działa bardzo to, że widzę, że partnerka ma ochotę. Takie rozebranie się i oczekiwanie, że się wszystkim zajmę czasem wręcz sprawia, że przypominam sobie, że muszę wypełnić PIT.
zbuntowany jest offline   Reply With Quote
Old 16-02-22, 14:17   #3
Scaramanga
Perwers
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Warszawa
Postów: 849

Płeć: Mezczyzna
Bywa różnie różniście. Ale sam fakt że z czasem widziałeś więcej erotycznych rzeczy osłabia reakcję organizmu. Facet to nie maszyna, czasem stres i zmęczenie ma znaczenie, czasem nie ma. Czasem kilka piw ma znaczenie, czasem nie ma. Ważniejsze abyś się tym nie przejmował póki staje w ogóle.

Ostatnio edytowany przez Scaramanga; 18-05-22 at 07:20.
Scaramanga jest offline   Reply With Quote
Old 16-02-22, 20:03   #4
Sollat
Erotoman
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Postów: 629

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Zastanawiam się, czy to "taki urok", czy może jakieś problemy z erekcją, o których wcześniej nie pomyślałem.
Czy "późny wzwód" wpływa negatywnie na Twoje życie seksualne? Jeśli nie, to nie ma co mówić o zaburzeniu.
Sollat jest offline   Reply With Quote
Old 16-02-22, 20:26   #5
lee
Erotoman
 
Zarejestrowany: Sep 2005
Miasto: Jestem tam gdzie chcę być :)
Postów: 567

Płeć: Mezczyzna
Mnie też się wydaje, że penis nie jest połączony z mózgiem "na sztywno", czyli że erekcja powinna pojawić się automatycznie, kiedy tylko zechce nam się bzykać. Powiedziałbym raczej, że fiut potrafi zaznaczyć swój indywidualizm i stawać do boju w wybranym przez siebie momencie. Tak więc bywa, że erekcja pojawia się spontanicznie i trzeba błyskawicznie negocjować z żoną gaszenie pożaru, a bywa że nawet pieszczoty nie dają 100% erekcji i takiego trzeba "wsunąć", żeby z czasem doszedł do twardości roboczej. Żadna z tych sytuacji nie wydaje się patologiczna, więc jeśli nie staje Ci już na samą intencje seksu to całkiem normalne. Moja partnerka wręcz lubi zaczynać od stanu "miękiszona" (bez konotacji politycznych) i obserwować/czuć narastający wzwód.
lee jest offline   Reply With Quote
Old 17-05-22, 11:27   #6
onWponczochach
Ocieracz
 
Zarejestrowany: May 2022
Miasto: Legnica
Postów: 143

Płeć: Mezczyzna
Z wzwodem to chyba zalezy od nosiciela u mnie ogolnie wystarczy nastawienieza nastolatka to byl automat stawal kiedy chce z 2 minutowymi przerwamihehe
onWponczochach jest offline   Reply With Quote
Old 18-05-22, 01:38   #7
ciekawskaa
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Postów: 22

Płeć: Kobieta
Wcześniej byłam z 40-latkiem, teraz jestem z 25-latkiem (mam 28 i pół ). Ten pierwszy miał tak jak wyżej opisujecie, na początku, potem miał problemy z erekcją. Przyczyniło się to do rozpadu związku, nie ukrywam. Ten drugi jest gotowy ekspresowo często ma wzwód na etapie całowania w ubraniach, jak siedzę mu na kolanach/leżymy/na mnie leży.
Nie powiem, lubię to �� taki pełny i bardzo mocny wzwód ma też przy robieniu mi minetki, nie muszę go nawet dotykać.
ciekawskaa jest offline   Reply With Quote
Old 23-05-22, 12:03   #8
kivlov
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Postów: 4

Płeć: Mezczyzna
U mnie zależy od dnia. Czasem jest tak że na samą myśl albo na sam widok mojej żony jestem gotowy do akcji a czasami trzeba trochę popracować nad tym. I to nie jest tak, że mam mniejszą chęć czy coś. Po prostu czasami jedna głowa chce a drugą trzeba trochę namówić do działania
kivlov jest offline   Reply With Quote
Old 23-05-22, 12:54   #9
LIP
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: spore
Postów: 130

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał kivlov Zobacz post
U mnie zależy od dnia. Czasem jest tak że na samą myśl albo na sam widok mojej żony jestem gotowy do akcji a czasami trzeba trochę popracować nad tym. I to nie jest tak, że mam mniejszą chęć czy coś. Po prostu czasami jedna głowa chce a drugą trzeba trochę namówić do działania
Nic dodać, nic ująć
__________________
LIP jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > SEKS

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:10.
   Archiwum