Old 30-09-17, 09:27   #1
mkikikam
Guest

Żel stymulujący
Używałam różnych zabawek, a takiego żelu jeszcze nie. Aż się sama sobie dziwię ;-). Mam na myśli taki, co nie tylko nawilża, ale też stymuluje, wzmacnia wrażenia., Oglądałam ostatnio w necie i zastanawiałam się, czy nie zrobić mojemu partnerowi niespodzianki takim czymś. Macie jakieś doświadczenia? Działa naprawdę? Wzmaga podniecenie ? No i pytanie -jak działa w kontakcie z ustami? No bo wiadomo - lodzik...ale miałam też taki pomysł, żeby nabrać takiego żelu do buzi i wmasować go w penisa za pomocą ust. Nie wiem tylko, cz to możliwe, na żadnym nic nie jest napisane na temat , jak się zachowa jama gębowa w kontakcie ze specyfikiem ... Czy nie będzie piekło lub też nie będzie innych sensacji. Ktoś już na pewno wpadł na taki ponysł, powiedzcie jakie wrażenia.
  Reply With Quote
Old 30-09-17, 11:54   #2
michaelx
Ocieracz

polecam durex z guaraną ;-) jest jadalny a do masażu "uwalniający dreszczyk doznań" przyjemnie chłodzący
michaelx jest offline   Reply With Quote
Old 02-10-17, 17:11   #3
Zamknieteoczy
Świętoszek

Miasto: Północ Polski

Nie lubię żeli, po których człowiek cały się klei.
Old 02-10-17, 18:16   #4
rainboksik
Seksualnie Niewyżyty

Miasto: zachodniopomorskie

My takiego żelu używamy , bardzo fajnie rozgrzewa
http://zele-intymne.blogspot.com/p/z...ne-unimil.html , nie wiedziałem jak samo zdjęcie wkleić więc wkleiłem linka a chodzi i ten w czerwonym opakowaniu
rainboksik jest offline   Reply With Quote
Old 03-10-17, 07:03   #5
mkikikam
Guest

Rainboksik, wygląda zachęcająco, ale chodziło mi o żel, który nie tylko nawilża, ale też stymuluje, wzmagając wrażenia... Bo rozumiem, że ten tylko nawilża.... A ja jestem ciekawa tych dodatkowych wrażeń :-)
  Reply With Quote
Old 03-10-17, 07:09   #6
mkikikam
Guest

Cytat:
Napisał michaelx Zobacz post
polecam durex z guaraną ;-) jest jadalny a do masażu "uwalniający dreszczyk doznań" przyjemnie chłodzący
A jak zachowuje się w kontakcie z jamą ustną? ;-). Zastanawiam się, czy jak posmaruję partnera i potem wezmę do buzi, to będę miała powiększanie ust w bonusie ;-)... Czy nie będzie piekło? Pieczenia w sumie się nie boję, ale nie wiem czy podrażnienie gardła byłoby przyjemne..
  Reply With Quote
Old 03-10-17, 08:33   #7
rainboksik
Seksualnie Niewyżyty

Miasto: zachodniopomorskie

No właśnie że nawilża i stymuluje to znaczy rozgrzewa i czuć to nawet jak się troszeczkę tego żelu weźmie na palce to jest wrażenie takiego promieniującego ciepełka , ale nie wiem jaki jest w smaku i jak działa na jamę ustną , ale na jaskinie żony działa stymulująco
rainboksik jest offline   Reply With Quote
Old 03-10-17, 09:45   #8
mkikikam
Guest

Cytat:
Napisał rainboksik Zobacz post
No właśnie że nawilża i stymuluje to znaczy rozgrzewa i czuć to nawet jak się troszeczkę tego żelu weźmie na palce to jest wrażenie takiego promieniującego ciepełka , ale nie wiem jaki jest w smaku i jak działa na jamę ustną , ale na jaskinie żony działa stymulująco
Aaaa...to co innego....przy okazji - jaskinia, ciekawe określenie :-)
  Reply With Quote
Old 06-10-17, 21:28   #9
michaelx
Ocieracz

nie powoduje żadnych opuchnięć ani skutków alergicznych, sam setki razy pieściłem partnerkę z użyciem tego żelu i poza doznaniami smakowymi oraz lekkim mrowieniem (przyjemnym w zasadzie) ust nie było z nim żadnych problemów.. Polecam
michaelx jest offline   Reply With Quote
Old 12-10-17, 21:05   #10
pollychce
Świętoszek

Ja muszę przepłacać znacznie za żele. Kupuję drogie - 50-80 zł za tubkę, różne. Wszystkie tańsze, których próbowałam, w tym durexy, powodowały uczucie pieczenia, a nawet podrażnienia.
pollychce jest offline   Reply With Quote
Old 15-10-17, 21:37   #11
kowalskidawid87
Świętoszek

Raz, czy dwa korzystaliśmy tylko do roboty ręcznej na penisie, do cipki nie przyszło nam do głowy tego wsadzać. Co do reakcji to na pewno lepiej ruszać dłonią po kutasie z tym nawilżeniem niż na sucho.
kowalskidawid87 jest offline   Reply With Quote
Old 17-10-17, 18:16   #12
bartek24
Ocieracz

Miasto: Warszawa

durex jest ok
bartek24 jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > SEKS

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania