Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Dojrzewanie
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 10-01-12, 15:14   #26
Gorda
Świntuszek

Nikt nie ma łatwo w życiu, ale są ludzie którzy zrobią wszystko dla malutkich chwil szczęścia, jedni tyrają cały rok i wydają całe oszczędności na tydzień urlopu i to jest ich cel inni zapracowują sie i poświęcaja życie dla dzieci i ich przyszłości,a jeszcze inni całe życie balują, Masz jakieś marzenia które wydają Ci się nierealne? Potrafisz czerpać z czegoś satysfakcję, cokolwiek Cie cieszy?
A może problemem lub nadzieją jest Twoja ex, nie liczysz czasem że jak spadniesz na dno znów wyciągnie do Ciebie dłoń?
I jeszcze jedno pytanie dlaczego wybrałeś to forum? Jest tyle innych na których można się dzielić swoimi przeżyciami..
Gorda jest offline  
Old 10-01-12, 16:42   #27
jaro9595
Świętoszek

Miasto: Kraków

Tak to czytam i myślę że miałem podobne przeżycia. Strata dziewczyny, monotonne życie szkoła dom szkoła dom. Jednak życie masz jedno i powinieneś raczej starać się je wykorzystać na maksa. Ja doszedłem do wniosku że nie ma co się zatracać bo czas naprawde bardzo szybko ucieka i trzeba chwytać te chwile. Co do Ciebie. Wydaje mi się że powinieneś spróbować czegoś innego. Dla mnie odskocznią jest chodzenie na mecze, siłownie no i ewentualnie na jakas dyskoteke wypad. Powinieneś sobie uświadomić że dostałeś szanse od życia i trzeba ją wykorzystać najlepiej jak się potrafi
jaro9595 jest offline  
Old 10-01-12, 19:42   #28
pansmiec
Świętoszek

W dupie mam tą szansę kiedy ****a czuje taki za******y ból.. ból ****a że muszę iść przez to ****ne życie..

Czemu to forum? bo było to pierwsze forum na którym zwróciłem się o pomoc.. w pewnej sprawie i mi tu jej udzielono.
pansmiec jest offline  
Old 10-01-12, 23:58   #29
T&N
Świętoszek

Nie dasz sobie pomóc, to czego oczekujesz? Cudu?
T&N jest offline  
Old 11-01-12, 08:39   #30
Gorda
Świntuszek

Nie wiem czy ktokolwiek Ci tu pomoże, potrzeba dużych kompetencji.. wydaje mi się.. ale jak już tu jesteś to może podziel się co takiego dzieje się w psychiatryku że Ci się tak pogorszyło?

Dlaczego napisałeś że się wyleczyłeś depresji w pierwszym poście? sam się wyleczyłeś?

Pisząc posta 1 grudnia jeszcze nie pracowałeś a 2 dni temu już pisałeś że pracujesz jak to jest?
Gorda jest offline  
Old 11-01-12, 11:26   #31
pansmiec
Świętoszek

1 stycznia chyba pisałem jak już.. btw dostałem telefon od pracodawcy który z początku miał mnie gdzieś ale stracił pracownika i byłem mu potrzebny więc mnie przyjął.

Ktoś mi pomógł wyjść z tego i nie miałem takich stanów jak teraz..

W sumie nic złego się nie działo.. prócz tego że ten szpital wywołał u mnie przykre wspomnienia.. bo był tam kiedyś ktoś dla mnie ważny..

Wiecie co nawet możecie zamknąć ten temat.. bo w sumie i tak sobie będę przez jakiś czas egzystował..
pansmiec jest offline  
Old 11-01-12, 13:16   #32
kirsche
Świętoszek

Myslisz, ze zale wylewane na forum czemukolwiek pomoga? Dlaczego wolisz siedziec przed komputerem i marudzic, ze jestes sam, nie mozesz na nikogo liczyc zamiast wlasnie kogos poznac? Zostawila Cie dziewczyna, ok rozumiem - to musiał być cios, ale trzeba zebrac tylek i cos ze soba zrobic .
Robinson podrzucil Ci dobry pomysl ze sportem, wysilek wyleczy Cie ze wszystkiego :-). a skoro potem piszesz ze wolisz sie napic wodki czy zajarac to moze po prostu Ty chcesz byc nieszczesliwy, co?
kirsche jest offline  
Old 11-01-12, 14:26   #33
pansmiec
Świętoszek

Teraz to i tak mi to obojętne Kirsche.. A tu nie chodzi o dziewczynę.. sam już dokładnie nie wiem o co chodzi.. ale to wszystko się gromadziło od kiedy pamiętam.. i poważnie nie zamierzam się leczyć bo to i tak niczego nie zmieni.. a co do sportu to nawet nie ma gdzie.. miejsca.. a jak o siłownie czy o basen chodzi nie stać mnie.
pansmiec jest offline  
Old 11-01-12, 15:07   #34
kirsche
Świętoszek

Aha, czyli masz pieniadze na wodke fajki, tabletki ale na rower juz nie? Ubierz sie i idź biegać. Pewie też nie, chociaż ciekawe jaki powód wymyślisz sobie tym razem. Sam siebie ograniczasz , odrzucasz wszystkie mozliwe rozwiazania problemu, według mnie to wygląda właśnie tak,że NIE CHCESZ się "wyleczyć" .
kirsche jest offline  
Old 11-01-12, 15:13   #35
Robinson
Erotoman

Miasto: W-w

Moim zdaniem powody moga byc dwa: albo gosc jest w depresji a wtedy tak wlasnie jest, albo gosc robi sobie jaja i trolluje... Ciezko wyczuc.
Old 11-01-12, 16:12   #36
pansmiec
Świętoszek

Ale nie rozumiesz, że to mi nie pomoże to że pójdę sobie pobiegać czy na rower.. to tylko kolejny czas na przemyślenia..
pansmiec jest offline  
Old 11-01-12, 19:47   #37
Robinson
Erotoman

P&&#^#^$^% jak potluczony... wez se przejedz 100km i zobaczysz czy bedzie ci sie chcialo rozmyslac nad swoim losem. Zapewniam cie, ze jak zejdziesz z rowera to bedziesz chodzic jak kaczka (ledwo zejdziesz) i bedziesz dochodzic do siebie przez reszte dnia... Nie wspominajac o glodzie... Czysta fizjologia - zero myslenia. Najpierw to zrob a potem narzekaj.
Old 11-01-12, 20:09   #38
pansmiec
Świętoszek

Ale to mamy nazwać szczęściem? Katowanie się do upadłego żeby nie myśleć o problemach?
pansmiec jest offline  
Old 11-01-12, 20:35   #39
jaro9595
Świętoszek

Miasto: Kraków

Nie wiem w ogóle na co liczysz w takim razie skoro Ci wszystko jest obojętne. Powinieneś założyć sobie jakiś cel w życiu i go zrealizować. Nie masz żadnych zainteresowań oprócz picia i jarania ?
jaro9595 jest offline  
Old 11-01-12, 20:44   #40
pansmiec
Świętoszek

Już nie umiem sobie postawić celu w życiu.. serio już nie potrafię.. miałem się zgłosić do psychologa zostałem wysłany przez lekarza i nawet tego nie potrafię zrobić bo nie wiem gdzie znajduje się biuro a on mi tak wytłumaczył że wiele z tego zrozumieć się nie dało.
pansmiec jest offline  
Old 11-01-12, 21:00   #41
Robinson
Erotoman

Nie stawiaj celu... zrob co mowie... nie mysl juz wiecej bo ci to szkodzi... serio. Myslenie (nadmierne) szkodzi...
Old 11-01-12, 21:18   #42
kirsche
Świętoszek

Lol. Rozwalasz mnie człowieku.
Dziwisz się, że jesteś sam? Nie robisz NIC w kierunku tego, żeby cokolwiek zmienić. Najzwyczajniej w świecie jesteś po prostu leniwy. A użalanie się nad sobą nie wymaga za wiele wysiłku, więc jest ok :-).
kirsche jest offline  
Old 12-01-12, 08:31   #43
Gorda
Świntuszek

Nie każdy sam z siebie góry przenosi, a co dopiero osoba w depresji. Ja też lubię być popychana i zachęcana do działania na różne sposoby
Panie autorze wyzwalasz tu agresję w ludziach, oj nie jeden by Cie kopnął w zadek w kierunku chociaż psychologa, przecież masz internet wygogluj na mapie ulicę, zadzwon do lekarza niech wytłumaczy jeszcze raz, spróbuj sam poszukać pytając.
Wierze że ci sie nie chce, i tak zimno...
Gorda jest offline  
Old 12-01-12, 12:25   #44
cartesius
Świętoszek

Glowa do gory,mysle ze kazdy w swoim wieku przezywa cos podobnego,moze zacznij wychodzic do pubu czy podobnych lokali,poznasz ludzi ,do ktorych bedziesz mial czas ,dzien szybciej zleci,otowrzysz sie do innych i nie bedziesz mial takiej samokrytyki.powodzenia życzę
cartesius jest offline  
Old 12-01-12, 21:55   #45
pansmiec
Świętoszek

Jedyne co mi pomaga to dragi, albo alkohol.
pansmiec jest offline  
Old 12-01-12, 22:04   #46
Kasica
Ocieracz

Miasto: Łódź

Wiesz dobre antydepresanty działają całkiem całkiem
Problem w tym że trzeba o nie poprosić delera z poradni specjalistycznej
Kasica jest offline  
Old 13-01-12, 00:43   #47
Lilith_666
Erotoman

Dokładnie,też polecam tabletki szczęścia od psychiatry.Spowolnij metabolizm myśli...i przestań się nad sobą użalać.
Old 14-01-12, 15:43   #48
lubieplacki
Świętoszek

Stary, przede wszystkim odstaw alkohol.

Fajki jaraj sobie ile chcesz, ale alkoholu nie tykaj.

Na moim własnym przykładzie zaobserwowałem, że dzień po spożyciu, albo co gorsza po jakiś 2-3 dniowych ciągach człowiek ma doła, złe samopoczucie.
Obniża mu się samoocena. Traci pewność siebie.

I to się tylko potęguje. Po 3 dniach picia chodzisz rozdrażniony i masz ochotę napić się jeszcze.

Naprawdę, odstaw alko na miesiąc - jak nie dasz rady na tyle - to na tydzień i zobacz jak wtedy będziesz sie czuł.

Nt. dragów się nie wypowiadam, bo nigdy nie zażywałem.
lubieplacki jest offline  
Zamknięty Temat
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Dojrzewanie

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania