W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pozycje które zbytnio nie męczą partnera

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • max.im666
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 25

    Pozycje które zbytnio nie męczą partnera

    Ostatnio troszkę myślałem o pierwszym razie i zastanawiałem się nad jedną rzeczą. Ja mam taką chorobę przez którą moje prawie wszystkie mięśnie są mniejsze. I chciałem się dowiedzieć jakie pozycje mógł bym zastosować aby podczas stosunku zadowolić moją ukochaną ale żeby samemu nie paść po 2 minutach i też żeby misiaczek też nie padł trupem po takich igraszkach. Aby to mógł być normalny seks. Wiem już że dobra jest pozycja na jeźdźca i ta podczas której partnetka podtrzymuje częściowo partnera swoimi zgiętymi nogami. Jakieś inne sprawdzone patenty?

    Ps
    Bardzo prosze mi tutaj nie współczuć bo ja wcale nie czuje się z powodu tej choroby gorszy i bardzo nie lubie gdy ktoś to robi. Ale jak ktoś chce poznać szczegóły tej dolegliwości to prosze pisać śmiało, odpowiem na wszystkie pytania, niczego się nie wstydze.

    Z góry dziekuję za pomoc
    Dopiero gdy tak naprawdę człowiek dowie się czym jest miłość i jej zazna wtedy zrozumie sens życia
  • Izusia
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 41

    #2
    Nierozumiem dlaczego ktoś miałby się śmiać..ale no ludzie są tacy jacy są( jednak tutaj są mysle ok ) ...doszkolę się na ten temat i napiszę
    bragga....

    Skomentuj

    • max.im666
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 25

      #3
      Nie śmiać tylko współczuć. To 2 różne rzeczy Bo jak ktoś się smieje to zwyczajnie nie zwracam na to uwagi. Taka osoba to po prostu dziecko szczęścia które miało za dobrze w życiu i nie zna takiego pojęcia jak "ludzkie nieszczęście". Ale tacy prędzej czy później robią błąd przez który poznają to sformułowanie i kończą się zielone lata....
      0statnio edytowany przez max.im666; 24-02-09, 06:25.
      Dopiero gdy tak naprawdę człowiek dowie się czym jest miłość i jej zazna wtedy zrozumie sens życia

      Skomentuj

      • ankka84
        Erotoman
        • Feb 2009
        • 491

        #4
        a nie dalo by tak rady wszytskie pozycje tylko tempo zwolnione ?male przerwy?ewentualnie jezdziec przy ktorym panna bedzie chciala intensywniej pobrykac bez twojego wiekszego wysilku.

        Skomentuj

        • oczak
          Erotoman
          • May 2007
          • 377

          #5
          Ty stoisz na nogach a panna klęczy tyłem na łóżku i ma tyłeczek na wysokości Twojego penisa. Możesz sam wykonywać swobodne ruchy bez odczucia grawitacji a gdy się zmęczysz, panna tymczasowo przejmuje Twoje ruchy.

          Tak wymyśliłem, Jeśli nie wiadomo o co chodzi, narysuję lub znajdę jakieś zdjęcie.
          oczak :::: Pragnę życia seksualnego, którego zostałem pozbawiony.
          --------------------------------------------------------------------------------------------------
          Erotoman aktywny na forum od połowy 2008 roku.

          Skomentuj

          • max.im666
            Świętoszek
            • Feb 2009
            • 25

            #6
            Nie trzeba rysować
            Dopiero gdy tak naprawdę człowiek dowie się czym jest miłość i jej zazna wtedy zrozumie sens życia

            Skomentuj

            • Misiunia3
              Erotoman
              • Feb 2009
              • 462

              #7
              Moj były był totalnym leniem dlatego najbardziej odpowiadały mu wszelkie kombinacje na jezdzca. Możecie zatem jezdzca pocwiczyc klasycznego, odwroconego. To co opisał oczak pasuje mi na pieska i w sumie tez nie jest głupim pomysłem, bo panna może sie sama na ptaka nabijac, możecie zrobić tez to sama tylko na stojąco. Nie przychodzi mi nic wiecej do głowy co nie bedzie jakos szczegolnie meczace dla Ciebie i partnerki. W sumie możecie wszystkie/ wiekszosc pozycji zastosowac ale przy wolniejszym tempie czy z przerwami, tak mi sie przynajmniej wydaje.
              Grzesznica...

              Skomentuj

              • Mat.
                Erotoman
                • Feb 2009
                • 521

                #8
                Dokładnie postaraj się korzystać z pozycji normalnych , tylko w wolniejszym tempie . Choć sam powiem , że nawet przy dobrym misjonarzu potrafię się zajechać , jak świnia .

                Często praktykujemy z moją partnerką seks tego typu: ja stoję ona też . Opiera się rękami o jakiś blat , szafkę , parapet . I nabija się na mnie , do woli . Pasuje mi taka gra . Złapię się rękami , za jakiś przedmiot za mną , to będzie mi jeszcze wygodniej . Ty masz wtedy łapki wolne , możesz dotykać jej piersi . Czy dawać klapsy
                Jak widzisz lubię szydzić .

                Skomentuj

                • Rojza Genendel

                  Pani od biologii
                  • May 2005
                  • 7704

                  #9
                  Siedząca, twarzą w twarz. Nie jest męcząca ani dla faceta, ani dla kobiety. Wygląda to tak:
                  Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                  Skomentuj

                  • bi.girl
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Feb 2009
                    • 380

                    #10
                    usiądź na podłodze albo na łóżku, możesz się oprzeć na rękach, a ona niech na Tobie usiądzie twarzą do Ciebie i niech faluje na Tobie bardzo lubię
                    but if you gimme your love, you won't regret it.
                    now gimme your touch, you won't forget it.

                    Skomentuj

                    • kicia!
                      Erotoman
                      • Feb 2009
                      • 629

                      #11
                      hmmm, łyżeczka przodem, tyłem, oprócz tego na jeźdźca...

                      Skomentuj

                      • Anka85
                        Ocieracz
                        • Feb 2009
                        • 151

                        #12
                        Mnie też się łyżeczka od razu na myśl nasunęła. Najeźdźca (germański oprawca) też jest dobrym pomysłem, o ile Twoja Pani nie jest jakąś nowicjuszką.
                        Rojze a Twoja fota nie działa Przynajmniej mi...

                        Skomentuj

                        • max.im666
                          Świętoszek
                          • Feb 2009
                          • 25

                          #13
                          Jeśli ktoś miał problem z tym obrazkiem to prosze spróbować otworzyć go w Operze Mi działa a na Internet Explorer ani Firefoxie też nie chciało.

                          Napisał Anka85
                          Najeźdźca (germański oprawca) też jest dobrym pomysłem, o ile Twoja Pani nie jest jakąś nowicjuszką.
                          Dlaczego? Myślisz że będzie miała na początku lekkie opory albo coś?
                          Dopiero gdy tak naprawdę człowiek dowie się czym jest miłość i jej zazna wtedy zrozumie sens życia

                          Skomentuj

                          • rifraf
                            Świętoszek
                            • Feb 2009
                            • 46

                            #14
                            kowbojka przodem a pozatym to za pierwszym razem nie wiem czy jest sens liczyć na niezapomniany seks który da wam niewiadomo ile przyjemności...

                            Skomentuj

                            • max.im666
                              Świętoszek
                              • Feb 2009
                              • 25

                              #15
                              Ale ja na to nie licze. Dla mnie ważniejsza jest bliskość z moją ukochaną niż doznawanie fizycznej przyjemności. Ale nigdy nic nie wiadomo. Może akurat nie będzie ją bolało przy pierwszym razie (a bardzo bym chciał żeby tak było) Poza tym człowiek się uczy całe życie. Może za pierwszym razem nie ale z czasem może to być coraz lepsze....
                              Dopiero gdy tak naprawdę człowiek dowie się czym jest miłość i jej zazna wtedy zrozumie sens życia

                              Skomentuj

                              Working...