Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Masturbacja
Odpowiedz

Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 12-07-13, 21:33   #101
esende
Świętoszek

Nie wiesz czy można rękawy obracac na druga strone?tak by zobaczyć cała strukturę.

Na zdjeciach na tej aukcji co podałem pokazana jest struktura super ribbed, u mnie na zielono-czarnej tubie jest napisane Vortex, a jak patrze teraz do wnętrza fleshlighta, to wyglada mi to na super ribbed a nie vortex. Prążki sa proste,pionowo ida.

Teraz tak sobie myśle, że karton byłby lepszy oczywiscie majac pewność, ze wybrałem oryginalne. bowiem kartonu nikt nie rozerwie i nie sklei niezauważalnie, a do takiej tuby wszystko wrzucą.

Jutro dokładniej sprawdze. Napisałem, że mam Vortex na podstawie informacji z tuby, rękaw jednak wyglada na super ribbed - jak wg zdjec z aukcji.
esende jest offline   Reply With Quote
Old 13-07-13, 10:39   #102
ludwika13
Świętoszek

Nagietka - tak promujemy wszystkich sprzedawców fleshlight na allegro ;p

esende - tuba blaszana powinna być na górze zafoliowana by było wiadome czy ktoś do niej zaglądał lub nie - tak mi się wydaje bo gdzieś widziałem na zdjęciu, zaś karton to nie wiem czy ma jakąś plombę by można było poznać, że ktoś zaglądał. A co do wnętrza struktury to na youtube widziałem, że ktoś trochę przewrócił na drugą stronę (niecałą) oraz ją nadmuchał powietrzem jak zwykły balon ale czy zabawce szkodzi to nie wiem.
ludwika13 jest offline   Reply With Quote
Old 13-07-13, 13:57   #103
esende
Świętoszek

z oficjalnego forum fleshlight

Cytat:
Yeah the Pink colour FL's are meant to have a vanilla scent but it has been debated between people, I persoanlly think it does and the Mocha doesn't smell to different either.
Cytat:
When I first started getting them, they all smelled of vanilla. But in the past 2 or 3 purchases they seem oderless. Shame I kind of liked the vanilla.
Cytat:
I read in a passing a few years ago that the different colors of FLs had scents? like pink had vanilla I think, or chamomile was one too I think. was this true?
i jeszcze z kilka, jednak te posty dot. zapachu są z lat 2004-2007. Podejrzewam, że po prostu ten sprzedajacy ma na magazynie od lat niesprzedane fleshlighty(tzn. teraz tak myśle..).

Przynajmniej uspokoiło mnie dlaczego pachnie wanilią jak przyłoże blisko twarz. całkiem nowe produkty z tego co wyczytałem są bezzapachowe.

Po różnych"testach" wszystko wskazuje, że jednak kupiłem oryginał na szczeście jednak zeby uniknac wątpliwości na przyszłość zamierzam nastepne (interesuje mnie też fleshlight butt) już od producenta prosto. ludwika13 support odpisuje na maile dosc szybko, może uda im sie poprowadizć cie przez zakup.. u mnie kiepsko z ang , a dość sporo pytań powysyłałem. Ja nastepnym razem tak właśnie zrobie, troche wiecej zapłacę, ale nie bede musiał się dopytywać czy kupiłem to co chciałem.

Tego swojego wciaż tylko raz użyłem jak pisałem (warunki domowe...), powolnymi ruchami ręką doszedłem po 1-2 min ;]czekam teraz na okazje gdy bede mógł położyć miedzy kołdre i w końcu użyć maksymalnie a nie "byle nie usłyszeli" jak za pierwszym razem. Mógłby być ciaśniejszy i to powtórze, na stronie w zakładkach faq jest opisane dla kogo jakie wkłady są zalecane i niestety super ribbed nie jest w czołówce tych wąskich. Nie ma dyskomfortu, jednak odrobine mógłby być bardziej wąski Co do serii girls, pewnie doznania "wybuchowe" ale czy realne? .. mi tam bardziej zalezy na realnych niż mega intensywnych jakis lecz niekoniecznie prawdziwych.

z mojej strony to na razie wszystko, jestem zadowolony, ale za dużo niepewności wczoraj było....

@edit

folia była no i paragon, tak to nic wiecej, żadnego żelu czy kartonu producenta, nie pamietam jednak czy w folii była tuba ta zielono-czarna czy sam fleshlight, ale chyba to drugie. Dziwne byłoby jakby ta wielka tuba była w folii.

Próbowałem obrócić rekaw na lewa strone, ale nie polecam, nic z tego. Jakby ktoś kupował, to niech pamieta o tej rurce wewnatrz, ją sie wyrzuca. Czyścic woda jak najszybciej, a żel tylko na bazie wody, żadnych olejków.

Ostatnio edytowany przez esende; 13-07-13 at 14:06.
Old 13-07-13, 15:24   #104
Bash92
Świętoszek

A możesz powiedzieć jak się czyści tego fheshlighta? Można w tym normalnie dojść?
Żele od Durex-a są na bazie wody więc polecam, szczególnie w tym przypadku sprawdzi się rozgrzewający - bardziej realne doznania
Bash92 jest offline   Reply With Quote
Old 13-07-13, 18:03   #105
esende
Świętoszek

Ja wrzucam do miski z woda ciepłą, potem odkrecam kranik z ciepła zatykam jedna koncowke palcem i wlewam do drugiej wody i z druga to samo, można skonczyc w środku, ale zawsze trzeba jak najszybciej myć te fleshlighty, nie można tak po prostu użytego odłożyć na półkę.

jeszze coś czytałem o dezynfekcji jakims specjalnym alkoholem (?), nie pamiętam, ale chyba można ograniczyć sie do wody.

ja tam kupiłem żel do usg za pare zł, 'galaretka' taka ;p
Old 13-07-13, 21:45   #106
ludwika13
Świętoszek

niektórzy używają też jakiegoś pudru
http://www.youtube.com/watch?v=HldY1Wdb0O8

by nie spamować wyedytuję. Właśnie dokonałem zamówienia lotusa TEAGAN PRESLEY za 199 zł z przesyłką

@edit
Dziś dostałem swoją przesyłkę i na wstępie powiem, dość spory elegancki karton, na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się duże. Po rozpakowaniu skórka fajna, delikatna i mięciutka, przyjemna w dotyku. Po wyciągnięciu wkładu i dłuższym miętoleniu okazuje się, że wkład jest trochę tłusty. Co do zapachu jak inni napisali: dość drażliwy, dotyczy chyba starszych zestawów, które są pakowane w metalowe tuby, bo te w kartonach są nowsze chyba od 2012 i zapach w moim przypadku jest delikatny w niczym nie przeszkadza mimo, że pachnie jakąś podeszwą z buta i gumą z opony czy popiołem z ogniska a nie wanilią. Inni ponoć też mieli zabawkę obsypaną niewielką ilością białego pudru, mój nie była w żadnym proszku. Może sprzedawcy sami posypywali tym pudrem by materiał się nie niszczył szybko ze względu na to, że przedmioty zalegały w magazynach. W zestawie miałem ulotkę oraz lubrykant, 5ml fleshlube. Co do przyjemności jakie daje to jeszcze nie wiem, ale mam nadzieję, że przewyższy moje oczekiwania i nie będę zawiedziony, choć po wyciągnięciu wykładu z tuby myślę, że za tą galaretą galaretę 200zł to trochę przesada bo jakoś fascynująco nie wygląda no ale trzeba zobaczyć jak w praktyce się sprawuje ;D

Ostatnio edytowany przez ludwika13; 18-07-13 at 12:51.
ludwika13 jest offline   Reply With Quote
Old 02-08-13, 14:06   #107
emeth
Świętoszek

Miasto: Kraków

Uzywal ktos NEXUS MAX 5 ? Jakies wrazenia ?

Ewentualnie co polecacie z NEXUSa z wibra (max 200zl)
emeth jest offline   Reply With Quote
Old 27-08-13, 05:54   #108
toro123
Świętoszek

Masażer prostaty coś warty czy raczej słabe. Trudne w uzyciu czy latwo i przyjemnie ktos probowal Jakie wrazenia bo jestem n etapie kupna
pozdrawiam
toro123 jest offline   Reply With Quote
Old 27-08-13, 13:28   #109
Motywatore
Erotoman

Cytat:
Napisał Weed0 Zobacz post
Jak chodzi o masażer to warty kupienia ale lepiej kup sobie jakiś z wyższej półki bo ja oszczędziłem i załatwiłem sobie taki:
www.beztabu.com
Sam się wysuwa i trzeba się nieźle nagimnastykować aby dobrze trafiał.

Ten jest jakoś dziwnie zakrzywiony (chyba za mocno), w porównaniu do standardu.
Wysuwa się ponieważ jest jednolity.

Aneros chyba ma najbardziej odpowiedni kształt, ale nie ma wibry.
Można go "obsługiwać" ruchami mięśni .
Czytałem że na niektórych nie działa.

Nexus ma wibrę, zatem lepiej.

Oprócz prostaty trochę głębiej schowane są pęcherzyki nasienne które też ponoć dają frajdę.

Najlepiej byłoby połączyć jedno i drugie, czyli coś dłuższego.

Ponoć, ponieważ o zabawach z prostatą tylko czytałem, a tam nie sięgałem.

Z tego co czytałem to wibrator, lekko wygięty i z główką na końcu- (takie robią też dla kobiet do stymulacji punktu G), byłby dobry aby sięgnąć do pęcherzyków nasiennych, oprócz prostaty.

Ostatnio edytowany przez Raine; 27-08-13 at 17:56. Powód: Link do portalu aukcyjnego.
Motywatore jest offline   Reply With Quote
Old 27-08-13, 14:21   #110
Weed0
Świntuszek

Miasto: Łódź

http://grzesznikadam.blog.onet.pl/2013/04/24/412/
Tu jest bardzo fajny artykuł o masażerach dla wszystkich ciekawych

Motywatore

Chciałbym sobie kupić Nexusa Revo 2, ale to jest koszt jakiś 450 zł, a dla mnie ta kwota teraz jest za duża.
Old 27-08-13, 19:22   #111
toro123
Świętoszek

a co z tymi po 30zł jest nie tak? bo widze ze nie wiele roznia sie od tych drozszych
toro123 jest offline   Reply With Quote
Old 28-08-13, 07:12   #112
Weed0
Świntuszek

Miasto: Łódź

to zależy od tego czy chcesz z wibrą czy taki gdzie sam będziesz musiał się przy nim ruszać. Ten za parę dych co mam w ogóle nie trafia w prostatę więc myślę że różnica może być znacząca.
Old 28-08-14, 14:57   #113
zby
Świętoszek

Odświeżę topic gdyż jest fajny i przydatny.

Czy ktoś z Was używał realistycznego odlewu cipki, chodzi mi o tego typu produkty

sprzedawca zachwala i mówi że jest naturalnych rozmiarów, jakby tak położyć na stole to możnaby wyrypać w dwie dziurki, jeśli używaliscie napiszcie jakie doznania.
zby jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Masturbacja

Tags
monkey spanker tenga

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania