W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Życie bez loda...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • maxibon_22
    Świętoszek
    • Jul 2007
    • 46

    #61
    muszę przyznac że zainteresowanie tematem przerosło moje oczekiwania rewelacyjne forum erotyczne!
    za parę dni przeczytam jeszcze raz wszystkie porady i wyciągne wnioski

    a dzisiaj w grze wstępnej dałem z siebie wszystko i znowu mnie boli język, chyba za bardzo nim miziam pozdrawiam...
    0statnio edytowany przez sister_lu; 23-03-09, 18:22.

    Skomentuj

    • anonim 1991
      Świętoszek
      • May 2007
      • 14

      #62
      hm...może ona poprostu nie jest jeszcze na to gotowa.
      Daj jej szanse..i pogadaj powaznie z nia o tym. Ale nie nalegaj!! bo pomysli sobie pewnie ze tylko o to ci chodzi...a napewno tak nie jest

      Skomentuj

      • Reflux
        Świętoszek
        • Apr 2007
        • 23

        #63
        Jedzie pani windą, otwierają się drzwi i wpada zamaskowany koleś z bronią i do niej:
        -Na ostatnie piętro naciskaj!
        Kobieta nacisnęła, na co on dalej:
        -Na kolana i rób mi "loda"!
        Przerażona kobieta robi, co karze.
        Drzwi się otwierają na ostatnim piętrze, on zdejmuje maskę i mówi:
        -No i co kochanie, dało się?!

        Może spróbuj tego xD
        "Boy oh boy, the price of freedom is steep."

        Skomentuj

        • maxibon_22
          Świętoszek
          • Jul 2007
          • 46

          #64
          Napisał Reflux
          Jedzie pani windą, otwierają się drzwi i wpada zamaskowany koleś z bronią i do niej:
          -Na ostatnie piętro naciskaj!
          Kobieta nacisnęła, na co on dalej:
          -Na kolana i rób mi "loda"!
          Przerażona kobieta robi, co karze.
          Drzwi się otwierają na ostatnim piętrze, on zdejmuje maskę i mówi:
          -No i co kochanie, dało się?!

          Może spróbuj tego xD
          już próbowałem tego, ale obezwładniła mnie... joke

          Napisał anonim 1991
          hm...może ona poprostu nie jest jeszcze na to gotowa.
          Daj jej szanse..i pogadaj powaznie z nia o tym. Ale nie nalegaj!! bo pomysli sobie pewnie ze tylko o to ci chodzi...a napewno tak nie jest
          mogę ci zagwarantowac że nie będę nalegał, a wręcz przeciwnie- nie wspomnę o tym przez najbliższe parę miesięcy

          uwagaaaa!!
          dzisiaj moja ukochana zrobiła mi lodzika po raz pierwszy w życiu!!! i muszę powiedziec że było cudownie obie strony zadowolone
          i co ciekawe... to ja byłem bardziej zestresowany przed tym pierwszym razem mojej kobiety pozdrawiam wszystkich
          P.S. świat jest piękny!
          0statnio edytowany przez sister_lu; 23-03-09, 18:22.

          Skomentuj

          • dziadoabc
            Świętoszek
            • Apr 2007
            • 4

            #65
            gratulacje

            i jak bylo? przezyliscie to?
            pozostaje tylko miec nadzieje, ze to nie bylo jednorazowe i sie przekona, ze to fajne

            Skomentuj

            • maxibon_22
              Świętoszek
              • Jul 2007
              • 46

              #66
              myślę że to wejdzie na stałe do repertuaru gry wstępnej. już wspominała że musimy zagrac w takie specjalne kostki, gdzie jedną z opcji jest oral, więc szafa gra na początku trochę nie wiedziała jak podejśc do tego... ale jak już zaczęła to było bosko trwało to parę minut, po czym zaczęliśmy się kochac. myślę że spadł jej kamień z serca.
              trochę było jej duszno bo zakryła się kołdrą, no ale wiadomo że wstydziła się tego pierwszego razu

              Skomentuj

              • saphira
                Świętoszek
                • May 2007
                • 35

                #67
                Napisał maxibon_22
                myślę że to wejdzie na stałe do repertuaru gry wstępnej. już wspominała że musimy zagrac w takie specjalne kostki, gdzie jedną z opcji jest oral...
                macie takie fajne coś czy tworzycie sami?
                gratuluję sukcesu tak wogóle i mam nadzieję że Twoja Kobieta zrozumiała już co traciła

                Skomentuj

                • Doyoulikedat
                  Świętoszek
                  • Jul 2007
                  • 19

                  #68
                  A ja wymusiłam na sobie robienie loda mojemu ex....ponieważ on robił mi minetke i wogole...wiec ja mu robilam loda żeby nie mowil ze on mi daje a ja jemu nie...wsumie on by mi nigdy tak nie powiedzial...ale mialam jakies swoje schizy

                  Skomentuj

                  • maxibon_22
                    Świętoszek
                    • Jul 2007
                    • 46

                    #69
                    Napisał saphira
                    macie takie fajne coś czy tworzycie sami?
                    gratuluję sukcesu tak wogóle i mam nadzieję że Twoja Kobieta zrozumiała już co traciła
                    mamy takie fajne różowe kostki, kupiłem je w poznaniu, w sklepie flo. myślę że w sex shopach też można je kupic. na jednej kostce jest 6 czynnosci, a na drugiej 6 miejsc na ciele kulasz obie i robisz to co ci wypadło
                    super sprawa na gre wstępną i nie tylko

                    Skomentuj

                    • saphira
                      Świętoszek
                      • May 2007
                      • 35

                      #70
                      ...mrr bardzo mi sie podoba... muszę poszukać

                      Skomentuj

                      • Ocalenie
                        Świętoszek
                        • Aug 2007
                        • 1

                        #71
                        ja tez mam z tym problem niestety Moj chłopak jest wspaniały \, bardzo go kocham i uwielbiam sie z nim kochać, lubie tez kiedy robi mi minetki, ale ja nie moge sie niestety przełamac. Kiedys nawet chciałam to zrobic ale kiedy zacząl o tym mowic jakos mi sie odechciało :/
                        Problem w tym, ze mojemu ex robilam lody i to bez wachania, a kiedy sie rozstalismy rozpowiadał o tym ( bylismy razem 7 miesiecy ) wiem, ze powiedzial swojej obecnej dziecwzynie i ona pisala do mnie jakies sarkastyczne texty i to nie bylo miłe.. chyba boje sie, ze moj chlopak moze tez tak zrobic.. Gdy sie spytał czy juz kiedys robilam loda to powiedzialam ze nie.. bo bylo mi glupio
                        Wiem, ze mu bardzo zalezy wiec chcialam wkoncu sporbowac z nim, i wzielam go do buzi, ale ona ma szerokiego i ledwo co zmiescilam go w buzi, tym bardziej ze mam kolczyk na jezyku. wogole nie bylo to przyjemne dla mnie i po chwili skonczylam.
                        wiem ze bedzie chcial znowu... nie wiem co robic
                        " Everybody see a soldier.. a soldier.. everybody see a soldier like me.. "

                        Skomentuj

                        • maxibon_22
                          Świętoszek
                          • Jul 2007
                          • 46

                          #72
                          myśle że grubośc penisa to nie jest taki straszny problem, gorzej sprawa wygląda z Twoim ex. przez niego masz teraz blokade psychiczną...
                          moja dziewczyna miała jednak inny problem, bo rzeczywiście nigdy tego nie robiła ale też nie miała z tego powodu przykrości... po prostu odważyła się i napewno nie żałuje.
                          powiem ci tak- jeżeli ufasz swojemu facetowi na 100% to spróbuj. jeśli cię kocha to napewno to baaaardzo doceni i domyślam się że to trudne, ale zapomnij o tym palancie z którym byłaś wcześniej. tak czasami się zdaża że po zerwaniu byli partnerzy opowiadają różne głupoty, ale szkoda żeby facet którego kochasz, musiał ,,cierpiec,, za to. z tym cierpieniem przesadzilem, no ale nie wiedzialem jak to inaczej napisac pozdrawiam

                          Skomentuj

                          • Inni
                            Świntuszek
                            • Feb 2009
                            • 55

                            #73
                            Ja miałam opory co do robienia loda nie przez mojego partnera, ale własną psychikę. Wmówiłam sobie, że jest to obrzydliwe, niefajne i nie na miejscu. Z czasem zmieniłam do tego swoje podejście, ale nawet teraz miewam jeszcze niekiedy pewne zahamowania. Choć teraz to nie kwestia smaku czy zapachu mojego partnera, tylko czegoś zupełnie innego.
                            Dawniej CzemuTakJest & Freundin69

                            Skomentuj

                            • Moń.
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Apr 2007
                              • 209

                              #74
                              Odnoszę wrażenie, że seks oralny jest dla Ciebie baaaardzo ważny. Źle bym się czuła, gdyby mój facet tak na to nalegał. Szczególnie jeżeli ja bym miała jakąś barierę. Daj jej czas, być może się przełamie.

                              Zastanawia mnie jedno. Co jeżeli ona jednak nie zdecyduje się na fellatio? Rzucisz ją? Nie wyobrażasz sobie życia intymnego bez tej formy aktywności seksualnej?

                              Ja zrobiłam to, bo sama chciałam. Nikt mnie do tego nie zmuszał. Ona czuje presję, a to raczej jej nie pomaga.

                              // Gapa jestem, nie zwróciłam uwagi, że to temat z 2007 r. xDDD mój błąd.
                              "Kocham Cię (...)
                              Dzisiaj. Wczoraj. I jutro. Dniem i nocą.
                              I wiosną, kiedy jaskółka przylata."

                              Skomentuj

                              • LadyChaos
                                Świętoszek
                                • Feb 2009
                                • 20

                                #75
                                Albo oboje albo nikt proste. A jesli twoja kobieta potrzebuje alkoholu zeby zrobic Ci przyjemnosc i ,,odwdzieczyc się" (nie lubie tego słowa) za swoją to chyba coś tu jest nie tak...
                                Chcę tylko Ciebie..

                                Skomentuj

                                Working...