W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czas powiedzieć dość!

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lubartowiak
    Erotoman
    • Oct 2006
    • 487

    #46
    Z agencjami to pogięło wszystkie polskie rządy. Już dawno powinni je zalegalizować.
    "Są ludzie, którzy nigdy nie byliby zakochani, gdyby nie słyszeli o miłości" La Rochefoucauld

    Skomentuj

    • bambi77
      Ocieracz
      • Dec 2006
      • 135

      #47
      A ja się tak zapytam: jaki facet chciałby mieć dziewczynę, która była prostytutką???
      " JEŚLI JESTEŚ DOBRĄ PIŁKĄ TO IM SILNIEJ CIĘ UDERZA, TYM WYŻEJ SIĘ WZNIESIESZ"

      Skomentuj

      • BORO
        Świntuszek
        • Nov 2006
        • 92

        #48
        Wiadomo że nie jest to kalectwo bo jeśli cierpisz na tą wade to np.musisz i tak iść do wojska, ale tu chodzi o wstyd że dzieczyna cię oleje, wyśmieje i tak naprawdę chodzi tylko o to. W takim przypadku raczej odpada przypadkowy sex, paradowanie w kąpielówkach na plaży, kompanie się na goło pod prysznicem w szatni, grnie na imprezie w rozbieranego pokera i tak naprawde jeśli by to wyszło to więkrzość dziewczyn uważała by cię za gorszego mniej atrakcyjnego, dla nich było by się koniecznością - ostateczna deską ratunku sex czy związek z taką osobą. Jeśli chodzi o tego faceta co był bez nóg to ciekaw jestem jak wygląda ta jego żona.

        Skomentuj

        • Lubartowiak
          Erotoman
          • Oct 2006
          • 487

          #49
          Napisał bambi77
          A ja się tak zapytam: jaki facet chciałby mieć dziewczynę, która była prostytutką???
          Miłość nie wybiera zdarzają się przypadki że klient zakoc***e się w prostytutce.
          "Są ludzie, którzy nigdy nie byliby zakochani, gdyby nie słyszeli o miłości" La Rochefoucauld

          Skomentuj

          • glizdziarz
            Banned
            • Sep 2005
            • 1981

            #50
            Boro i witella pieprzą jak mały Jasiu po truskawkach. Goście należą do typu "Nie uuudada się" i już. Widać uwielbiają robić za cierpiętników, a ich wiedza teoretyczna o sprawach seksu jest żadna. Gdyby coć sięgnęli do "Sztuki kochania' Wisłockiej to wiedzieliby, że rozmiar i kształt nie mają nic do rzeczy. Im się po prostu nie chce nic zmieniać i robić w tym kerunku. biadolą tylko, że "taki dziad a jaką laskę wyrwał" Zaden z nich nie zastanowi się, że wygląd i zawartość slipek to najważniejsze w tych sprawach, a kobiecie można dać szczęście i rozkosz na wiele sposobów.

            Skomentuj

            • bambi77
              Ocieracz
              • Dec 2006
              • 135

              #51
              No cóż Boro - nikt nie rozwiąże za Ciebie Twojego problemu. Żalisz się, że uniemożliwia Ci to przypadkowy sex, granie w rozbieranego pokera. Wybacz, ale jeśli takie jest Twoje pojęcie o normalnym życiu i takie atrakcje są Ci potrzebne do szczęścia to daruj sobie żale.

              Co do tych prostytutek to wiadomo, że wszystko się zdarza. Tylko chodzi mi o to, że faceci są takimi zwolennikami agencji towarzyskich, a większość z nich gardzi takimi kobietami na codzień. Nie twierdze, że wszyscy, bo na pewno tak nie jest. Zresztą to kwestia poglądów. Dla mnie bardziej żałośni od prostytutek są faceci korzystający z ich usług.
              " JEŚLI JESTEŚ DOBRĄ PIŁKĄ TO IM SILNIEJ CIĘ UDERZA, TYM WYŻEJ SIĘ WZNIESIESZ"

              Skomentuj

              • YoungStallion
                Perwers
                • Jul 2005
                • 1184

                #52
                Napisał bambi77
                Dla mnie bardziej żałośni od prostytutek są faceci korzystający z ich usług.
                A jak zona nie daje to mają caly czas gruche trzepac?
                "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                Stanisław Lem

                Skomentuj

                • bambi77
                  Ocieracz
                  • Dec 2006
                  • 135

                  #53
                  Zmienić żone najlepiej.
                  " JEŚLI JESTEŚ DOBRĄ PIŁKĄ TO IM SILNIEJ CIĘ UDERZA, TYM WYŻEJ SIĘ WZNIESIESZ"

                  Skomentuj

                  • YoungStallion
                    Perwers
                    • Jul 2005
                    • 1184

                    #54
                    rozwod kosztuje wiecej niz seks z prostytutką.
                    "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                    Stanisław Lem

                    Skomentuj

                    • bambi77
                      Ocieracz
                      • Dec 2006
                      • 135

                      #55
                      To na co Cię nie stać to Twój problem.
                      " JEŚLI JESTEŚ DOBRĄ PIŁKĄ TO IM SILNIEJ CIĘ UDERZA, TYM WYŻEJ SIĘ WZNIESIESZ"

                      Skomentuj

                      • Boozo
                        Banned
                        • Oct 2006
                        • 97

                        #56
                        Napisał Xena
                        Ciekawa jestem co o waszych "problemach" powiedzial/a by chlopak lub dziewczyna w wozku inwalidzkim.
                        Powinniscie sie wstydzic swojego egoizmu.
                        Nie rozumiem dlaczego uwarzasz, że jeżdzenie na wózku jest czyms gorszym. Znam jednego niepełnosprawnego i powiem tyle, że chciałbym byc tak szczęsliwy jak on.
                        P.s. był taki jeden w Barze tym reality show w Polsacie.

                        Problemów się nie porównuje tym bardziej, że nie wiesz o czym mówisz bo napeno nie miałas np. krótkiego penisa.

                        Skomentuj

                        • YoungStallion
                          Perwers
                          • Jul 2005
                          • 1184

                          #57
                          Napisał bambi77
                          To na co Cię nie stać to Twój problem.
                          Tylko głupi wybiera trudniejsze i bardziej kosztowne rozwiazania
                          "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                          Stanisław Lem

                          Skomentuj

                          • bambi77
                            Ocieracz
                            • Dec 2006
                            • 135

                            #58
                            Kwestia mentalności i sposobu myślenia. Jedni wolą dobre wino inni jabola.
                            " JEŚLI JESTEŚ DOBRĄ PIŁKĄ TO IM SILNIEJ CIĘ UDERZA, TYM WYŻEJ SIĘ WZNIESIESZ"

                            Skomentuj

                            • YoungStallion
                              Perwers
                              • Jul 2005
                              • 1184

                              #59
                              rozwód ma być dobrym winem? w moim mniemaniu to jabol- czyli ostateczność.

                              Ale fakt to kwestia w zasadzie sposobu myślenia a przede wszystkim punktu siedzenia. Są sytuacje kiedy rozwód w gre absolutnie nie wchodzi.

                              Nie komentowalbym Twojego postu gdyby nie slowo "żałośni"- czasem taki facet moze byc bardziej zdesperowany niz prostytutka, ktora uprawia ten zawod.
                              jestes niesprawiedliwa i tyle
                              "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                              Stanisław Lem

                              Skomentuj

                              • bambi77
                                Ocieracz
                                • Dec 2006
                                • 135

                                #60
                                Sorki, ale dla mnie małżeństwo, które trwa ze względów finansowych tylko to coś gorszego niż zgniły jabol. A ludzie, którzy żyją w takim układzie to cieniasy.
                                Faceci bardziej zdesperowani niż prostytutki
                                Duża część kobiet robi to, bo im życie się skomplikowało, brak kasy, sensu - to może być desperacja- żadna NORMALNA kobieta nie jest wniebowzięta kiedy obraca ją kilku facetów dziennie.
                                A facet jest tak samo zdesperowany, bo nie ma kto mu obciągnąć? Chyba tylko taki co się zatrzymał w rozwoju gdzieś koło małpy.
                                " JEŚLI JESTEŚ DOBRĄ PIŁKĄ TO IM SILNIEJ CIĘ UDERZA, TYM WYŻEJ SIĘ WZNIESIESZ"

                                Skomentuj

                                Working...